СЬогоді відбулась зустріч митників з підприємцями

На сьогодні важливим пріоритетом у співпраці митниці та бізнесу є підвищення рівня прозорості ведення підприємництва та партнерські взаємовідносини платників податків з фіскальними органами.

4 грудня 2012 року в адмінкорпусі Чопської митниці відбулася чергова робоча зустріч за участю керівництва митної установи з представниками Клубу найбільших платників податків. Під час двостороннього діалогу митники ознайомили директорів потужних підприємств Закарпатської області з розробленою Державною митною службою України  концепцією роботи на 2013 рік «Чистий бізнес — чесні податки».

Митниця зобов’язується на доброчесність суб’єкта відповідати довірою. І ця довіра надасть сумлінному суб’єкту певні переваги: прискорення проходження через митницю товарів, зменшення кількості митних перевірок. Максимальною формою довіри має стати подання митниці документів про товари без їх фізичного пред’явлення митникам.

Як зауважив присутній на зустрічі голова Клубу найбільших платників податків Олексій Ягічев — генеральний директор автомобільного заводу ПрАТ «Єврокар», в умовах нового Митного кодексу суттєво спрощено ведення зовнішньоекономічної діяльності. Відтак запроваджені законодавчі зміни призвели до скорочення часу митного оформлення товарів для суб’єктів господарювання. 

За словами начальника відділу організації митного контролю Зігмунда Гадара, сьогодні середній час митного оформлення на Чопській митниці складає при імпорті – 1 годину 19 хвилин, при експорті – 41 хвилину. З початку дії нового Митного кодексу відсоток проведених митних оглядів товарів становить 6,7% від загальної кількості оформлених митних декларацій. У порівнянні з 2009 роком — питома вага товарів, що підлягали митному огляду, становила 71%. Перший метод визначення митної вартості застосовується майже у 91% випадків.

Начальник відділу митних платежів Чопської митниці Наталя Погрібна поінформувала присутніх про стан виконання фінансових завдань митною установою за 11 місяців 2012 року.  До Державного бюджету скеровано 1 млрд. 351 млн.грн., з яких 98% залишаються в скарбниці області для реалізації всіх необхідних соціальних програм. Також Наталя Василівна підкреслила, що реалізація принципів взаємності та партнерства з платниками податків  надасть можливість ефективно адмініструвати податки і наповнювати державний бюджет. А легальному бізнесу – прогнозовані умови роботи, гарантії і стабільність розвитку.

Тим паче, що ці принципи закладено у підписаному цьогоріч Меморандумі про партнерство та співробітництво між Асоціацією платників податків і митною службою. Результат  такого партнерського  спілкування засвідчив про підтримку започаткованих форм роботи митниці з суб’єктами ЗЕД, що дозволяє уникати будь-яких проблемних питань та конфліктних ситуацій.
Практичне застосування діючих норм законодавства у подальшій роботі  всіх  субєктів ЗЕД  буде пов’язане із законодавчими змінами ставок Митного тарифу України .

Насамкінець конструктивного діалогу представник  Клубу платників податків при Чопській митниці Олег Адамчук – директор ТОВ «Універсал-М», від імені керівників підприємств подякував митникам за тісну співпрацю та створені комфортні умови з надання та проходження митних процедур, запровадження сучасного і зручного електронного декларування.

Зі свого боку начальник Чопської митниці Олександр Похилько запропонував ведучим бізнесменам краю провести у 1 кварталі наступного року зустріч на одному із підприємств та застосовувати новий порядок спеціальних спрощень для підприємств у вигляді отримання статусу уповноваженого економічного оператора суб’єктами ЗЕД «Флекстронікс» та «Берегівський радіозавод». Така довіра з боку митниці передбачає зменшення кількості документів, які надаються до митного оформлення, та надання права відправляти товари без пред’явлення їх митному органу тощо.

Генеральний директор ТзОВ «Флекстронікс»  Тарас Петрина підтримав слушну пропозицію керівника митниці та повідомив про повне завершення встановлення необхідного обладнання на підприємстві та виходу на значно більшу потужність виробництва електроніки.Джерело:  Прес-служба Чопської митниці

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2017-07-26
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Якщо це лобіює Супрун,то треба змінити назву на : " Нові ліки від СНІДу будуть випробовувати на українцях!" Бо іншого від цієї дурепи очікувати даремно!...
555 (2017-07-26 20:58:07)
Кому будет интересно нашёл отличный Торрент плеер с возможностью быстрого поиска любого торрент файла буквально за считанные секунды по всему ру-нету, а так же удобный и простой плеер для просмотра фи ......
JFXgoant (2017-07-26 18:34:28)
Есть кто-то, кто может назвать древних греков глупцами?В изначальной версии демократии право голоса имели только те, кто мог ответить за свой голос имуществом. То есть те, кому было что терять. Не Гор ......
Viktor (2017-07-26 12:35:18)
Судяться вони за хабарі,які свого часу роздали,щоб бути монополістом! У нас так весь "бізнес" працює,спочатку хабарі потім схеми і відкати. В автопромі не краще, спочатку лобіюють китайських ......
ХХХ (2017-07-26 12:01:15)
Пенсионер.Подерживаю. Пенсионер может избираться (ну если мудрость есть) но не может избирать. Да, имеет смысл ценз самообеспечения. "Идеальный" избирательный закон смысла не имеет - еще одн ......
Василий (2017-07-25 08:29:01)