Скандал у Міжгірській РДА

Так як голова райради проігнорував пропозицію ініціативної депутатської групи про скликання позачергової сесії райради на черговому пленарному засіданні VІІ сесії райради VІ скликання, яке після не відбулося, цими ж депутатами (у відповідності до частини 9 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ) було зініційовано проведення позачергової сесії райради у минулий вівторок.

У повідомленні депутата райради Івана Ледиди йшлося про те, що дане засідання позачергової сесії райради проводиться згідно з повідомленням про його скликання від 3 грудня 2012 року, а також відповідно до пропозицій-вимог про скликання позачергової сесії райради, підписаних більше, ніж третиною депутатів райради. Звернення до голови райради з даного питання було підписано 24 депутатами.

У ході свого виступу Іван Степанович зазначив, що для проведення плідної роботи сесійного зібрання необхідно обрати для цього головуючого. За пропозицією Василя Блецкана і підтримки 27 депутатів головуючим на позачерговій сесії райради VІ скликання було обрано депутата Володимира Голодняка. Його кандидатуру підтримали у своїх виступах Михайло Буришин, Ярослав Купецький, а депутат Василь Юрик виступив з інформацією про створення в районі ініціативної депутатської групи “Стабільність і добробут”, яку він очолить.

Опісля обрання лічильної комісії та секретаріату сесійного зібрання головуючий оприлюднив питання порядку денного, які винесені на обговорення у відповідності частини 3 статті 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, зокрема, “Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради”, ”Про створення Центру первинної медико-санітарної допомоги”, “Про передачу в оперативне управління відділення та філій швидкої допомоги Міжгірської РЛ”, “Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік”, “Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, прийнятих у міжсесійний перііод”, “Про реорганізацію ЗОШ Пилипецької І-ІІІ ст. та В.Студенівської І-ІІ ст.”, “Про відмову від позову”.

У ході обговорення першого питання порядку денного голова лічильної комісії Іван Бобонич ознайомив депутатський корпус з порядком голосування про дострокове припинення повноважень заступника голови райради Ю.П. Стецюнича без припинення повноважень депутата райради. Після таємного голосування більшість депутатів проголосували “так”. Депутат Василь Блецкан висловив пропозицію голові райради Івану Яремі в тижневий строк провести консультації з депутатськими фракціями щодо обрання нового заступника голови райради. Депутат Ю.П. Стецюнич подякував депутатам за співпрацю, у відповідь голова райради І. В. Ярема та головуючий на сесії В.П. Голодняк теж подякували йому за багаторічну діяльність на ниві розбудови Міжгірщини.

За обговорення другого, третього та четвертого питань порядку денного з роз’ясненнями і доповненнями виступили голова РДА Василь Щур та начальник відділу охорони здоров’я РДА Анатолій Пшеничний.

Відтак з інформацією “Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік” виступила начальник фінуправління РДА Надія Юртин, яка дала вичерпні відповіді депутатам Василю Юрику, Володимиру Голодняку щодо раціонального використання виділених бюджетних коштів.

У ході обговорення шостого і сьомого питань порядку денного про реорганізацію Пилипецької ЗОШ І-ІІІ ст. та В.Студенівської І-ІІ ст. з поясненнями щодо необхідності проведення такої виступила начальник відділу освіти РДА Надія Олексієнко. З вищезгаданих питань, а також щодо затвердження розпоряджень голови РДА, прийнятих у міжсесійний період, прийнято відповідні рішення.

Гостра словесна перепалка виникла в ході обговорення питання “Про відмову від позову”, оскільки ще на попередніх сесійних зібраннях було заслухано заяву депутата від фракції “Фронт змін” І.Ю. Костюк про складення депутатських повноважень, а також про обрання депутатом Миколу Плеця. Однак із цим не погоджувався голова райради І.В. Ярема і затіяв судову тяганину. З цього приводу Ярослав Купецький зазначив, що не варто на судові процеси витрачати державні кошти, слід більше дбати про забезпечення ділової, життєдайної активності депутатів на сесійних зібраннях, у яку б депутатську фракцію вони не входили. Його виступ підтримали ряд депутатів та голова РДА Василь Щур. Після цього більшістю голосів було прийнято рішення про відмову від позову в цій справі.

На закінчення сесійного зібрання Василь Юрик оприлюднив склади постійних комісій районної ради у відповідності до запропонованого і включення до порядку денного Іваном Бобоничем питання “Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради”.

Опісля цього головуючий на позачерговій сесії районної ради VІ скликання Володимир Голодняк оголосив її закритою. Приємно відзначити, що на сесійному зібранні депутатський корпус виділився діловою активністю.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2017-02-24
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

эта статуя -языческая юогиня, которая не любит Христа отсюда все эти беженцы(которые ей как раз и поклоняются)Стало известно, что исламисты и их ставленники во всех странах заняли места по отделам гер ......
Инна (2017-02-24 22:08:29)
Главный враг всех людей (не только американцев)- это ваш экс-президент/24 февраля 2017гв президенты Франции какие-то неведомые(но явно про-турецко-исламские активисты хотят выдвинуть Обаму ПРезидент ......
Ра (2017-02-24 21:46:31)
понятно что бизмесьмена волнует это его бизнес а всё остальное по барабану...
спрут (2017-02-24 20:14:59)
а экстрадировать в США его просто необходмо .только так можно остановить международную мафию-и раследовать все в США. Мартина Шульца , кандидата в кнцлкры германи не просто так обвиняют в финансовых ......
Сергей (2017-02-24 18:37:59)
В 2016году в Ватикане состоялось вручение Папе Франциску премии имени Карла Великого.онклав (лат. conclave — запертая комната[1][2], от лат. cum clave — с ключом, под ключом[3]) — собрание кардиналов, ......
Роза (2017-02-24 12:56:59)