Новий господар "Металіста" за два роки перетворився з кур'єра в заступника директора

Новий господар "Металіста" за два роки перетворився з кур'єра в заступника директора

Офіційний сайт харківського «Металіста» опублікував біографію нового власника клубу.

«Курченко Сергій Віталійович

Народився 21 вересня 1985 року в м. Харкові в малозабезпеченій сім'ї.

З 1992 по 2002 роки навчався в середній школі № 122 м. Харкова.

У шкільні роки активно займався спортом (карате).

З 16 років працював в компанії „Експогаз“. Протягом двох років С. Курченко пройшов шлях від кур'єра до заступника комерційного директора, який курирував напрямок дрібнооптової торгівлі. За короткий період часу він фактично з нуля організував профільний підрозділ дрібнооптової торгівлі скрапленим газом. Реалізовані їм проекти, дозволили значно збільшити прибуток компанії „Експогаз“.

Одночасно, з 2002 по 2006 рік, Курченко навчався в Національному технічному університеті „Харківський політехнічний інститут“, отримав базову вищу освіту за напрямом „Економіка і підприємництво“, кваліфікацію бакалавра з обліку і аудиту.

У 2005 році, у віці 19 років, Курченко залишив компанію „Експогаз“ і зайнявся самостійним бізнесом. Отриманий досвід і притягнуте фінансування дозволили йому здійснити ряд успішних інвестиційних проектів на первинному будівельному ринку і на земельному ринку в Харківській області.

У період з 2005 по 2008 рік, аж до економічної кризи, зростання цін на ринку нерухомості України становило понад 30% на рік. Хороша кон'юнктура дозволила підприємцю за три роки накопичити капітал, достатній для виходу на ринок великооптової торгівлі скрапленим газом.

Після отримання в 2008 році в Національному технічному університеті „Харківський політехнічний інститут“ повної вищої освіти за спеціальністю „Інтелектуальна власність“ Курченко переїхав до Києва.

Ринок зрідженого газу України почав активно розвиватися в 2009 році, коли внутрішнє виробництво перестало задовольняти зростаючі потреби. Істотно зросли імпортні поставки. Для роботи в цьому напрямку С. Курченко створив компанію „Газ Україна“. Наявний капітал, накопичені зв'язки в діловому середовищі, підібрана команда професіоналів дозволили компанії в короткі терміни налагодити партнерські відносини з виробниками зрідженого газу, як всередині України, так і за її межами. Сьогодні група компаній „Газ Україна“ займає лідируючі позиції на українському ринку великооптової торгівлі скрапленим газом, забезпечуючи поставками близько 70% потреб ринку.

Стагнація нафтопереробної галузі України призвела до значного зростання поставок імпортного палива. Перспективність цього сегмента бізнесу призвела до організації в групі компаній „Газ Україна“ напряму з реалізації нафтопродуктів. Детальний аналіз ринку, ефективна стратегія і високий рівень торговельних комунікацій дозволили отримати вигідні умови від постачальників — виробників. Розвиваючи цей напрямок на протязі 3-х останніх років, група зайняла лідируючі позиції на ринку нафтопродуктів України. Сьогодні її клієнтами є всі великі мережі АЗС країни.

Для формування стійких каналів збуту група з початку 2011 року приступила до створення власної збутової мережі АЗС на терріторііУкраіни і на ринках Центральної Європи.

З 2010 року почалася активна експансія групи на ринки Росії, Білорусії, Казахстану. В даний час на частку цих держав припадає до 40 відсотків операцій групи, і стратегія її розвитку передбачає подальше зростання в цьому напрямку.

Паралельно з розвитком бізнесу з 2009 по 2011 рік Сергій Курченко навчався в Національному Університеті „Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого“, здобув другу вищу освіту за спеціальністю „Правознавство“ та кваліфікацію юриста.

Сьогодні група компаній включає структури, що займаються торгівлею природним і зрідженим газом, нафтопродуктами, банківською діяльністю, біржовою торгівлею, будівництвом та іншими напрямками. Річний оборот групи становить близько 10 млрд. доларів США.

Система довгострокових контрактів, сформованих групою за останні роки, дозволяє забезпечити безперебійне постачання споживачів України всіма видами паливної продукції, незалежно від ринкової кон'юнктури та інших чинників.

Акумульовані групою кошти дозволили Сергію Курченко розпочати реалізацію великих соціальних проектів. У 2012 році він став власником харківського футбольного клубу „Металіст“ і надалі має намір інвестувати значні кошти в підтримку національного спорту».

Нагадаємо, раніше група компаній Сергія Курченко «Газ України» стала власником ФК «Металіст», купивши його у Олександра Ярославського.

Джерело: Gazeta.ua

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-02-22
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Браво, великолепная мысль --- Важный и своевременный ответ лофт фильм чем заканчивается, бегущий в лабиринте 3 часть смотреть онлайн а также фильм наподобие бегущий в лабиринте джон уик трейлер на рус ......
peecaTob (2018-02-23 03:16:04)
фТЛЬМ зНАМЕНИЕ говорит о том что конец света это явления связанные с солнцем.эта звезда богиня человеческого мира, которая передается по определенному роду человеческомй-потому она выглядит как обыкн ......
sun (2018-02-22 22:35:10)
Следом за низшими мирами начнут рушиться миры людей. Когда и они превратятся в прах, миры богов и полубогов также начнут гибнуть и в конечном итоге даже дворцы небожителей разрушатся. надо понимаьб ч ......
Nela (2018-02-22 20:42:11)
но возврат в прошлое невозможен.calleтеперь понятно почему языческие нации латиносы негры , цыгане и тюрки с турками хлтят устроить нам конец светв именно в 2018году-потомц что во ервых одходящий пап ......
Nela (2018-02-22 20:37:50)
Цілковито вірне рішення - диких приматів можна ввозити до України тільки у клітках та за наявністю довідки про щеплення від сказу....
Зоотехнік (2018-02-22 09:09:20)