Зареєстрували першу страхову компанію на Закарпатті (ФОТО)

Зареєстрували першу страхову компанію на Закарпатті (ФОТО)

ВУжгородськомупрес-клубівідбулосязасідання,присвяченевходженнюнаринокпершоїтаєдиноїстраховоїкомпаніїЗакарпаття— ПрАТСК«Поліс-Центр».НастраховомуринкуУкраїникомпаніяпрацюєвже13років,авідтепербазуватиметьсянаЗакарпатті.ДіятимутьтакожїївідділеннявіншихрегіонахУкраїни.

Завдякицьомузакарпатськийстраховийринокпоповнивсяінвестицієюрозміромкількадесятківмільйонівгривеньтаотримавпершусамезакарпатськустраховукомпанію.А згідно з висновками аналітичного страхового рейтингу “InsuranceTOP”,по Закарпаттю компанія за 9 місяців роботи посіла 2 місце із 32 компаній.

Раніше Микола Бережанський, директор ПрАТ СК “Поліс-Центр”, очолював обласну філію одного з банків, наразі є депутатом Рахівської районної ради та входить до складу комісії Верховної Ради України по змінах до законодавства по страхуванню.  «Я знову повертаюся на Закарпаття і маю можливість саме тут представляти страхову компанію. Вчора ми зареєструвалися в області і це для нашої компанії один з найважливіших етапів розвитку», — каже директор.

            За його словами, наразі на українському ринку страхових послуг працюють 413 компаній, активно розвиваються — 150. За підсумками  роботи страхова компанія визнана “Підприємством року — 2012” за досягнення переваги над конкурентами у 2012 році та здобутті переможного 26місця серед підприємств, що зареєстровані в Україні(підтверджено цифрами державної статистики та аудитом рейтингу. КВЕД 66.03.0 “Інші послуги страхування”) за такими критеріями, як валовий прибуток, оборотні активи, виручка від реалізації, рентабельність продаж/послуги, міжнародним економічним рейтингом “Ліга Кращих”. Для регіональної компанії це суттєве досягнення.

 

На Закарпатті у компанії та її керівника досить амбітні плани. Для клієнтів ПрАТ СК “Поліс-Центр” діятимуть ряд додаткових послуг. Крім того, компанія має на меті  працювати із інвестиційними та соціальними проектами. Так, за наявності цікавих бізнес-планів, компанія може інвестувати кошти у розвиток чи то туристичних проектів, чи будівництво соціального житла тощо.

«Повинна діяти відповідна державна програма, і тоді страхова компанія у співпраці з банками могли б втілювати потрібні для людей проекти», — каже М. Бережанський. Також він висловив ідею розвитку стратегічних планів. Так, студенти могли б захищати не теоретичні дипломні роботи, а, наприклад, формувати і захищати план розвитку конкретного села чи міста області. А відповідно до нього можна було б втілювати не хаотичні, а системні і продумані проекти — у залежності від потреб і мети населеного пункту.

У планах — провести спільний аналіз з державними та місцевими органами самоврядування щодо пріоритетного захисту основних засобів майна (будівлі, школи, сільські ради, лікарні, садочки, бібліотеки, клуби...) та, можливо, застрахувати від нещасних випадків  студентів, школярів, дітей дошкільного віку та працівників державних органів місцевого самоврядування.

«Раніше  страхові компанії і самі дбали про убезпечення своїх клієнтів — купували пожежні машини для певного населеного пункту або будували дамби, щоб застраховані поля не затоплювало. Наразі ж компанії практично не переймаються подібними проектами соціальної ваги. Маю намір це відродити», — каже Микола Бережанський.

Він також повідомив, що основним завданням компанії є надати клієнтам якісні послуги європейського рівня та, у разі потреби, здійснити страхову виплату упродовж одного дня.

«Страхування — це окрема культура. Вам повинні тут надати послуги так само якісно та ввічливо, як в закладах інших сфер, будь-то це п’ятизірковий готель, ресторан чи будь-який інший заклад, що дотримується високих стандартів якості обслуговування. Для нас пріоритет —  інтереси клієнта».

Щодо фахівців сфери страхування, М. Бережанський зауважив, що у Польщі, до прикладу, є 75 тисяч агентів, а в Україні – лише 5000. «А вони свого часу і у нас несли культуру страхуванняу громади, були радниками і помічниками сім’ї», — каже фахівець.  

Серед найцікавіших виплат, здійснених компанією «Поліс-Центр» є  пошкоджені морозом виноградники або відшкодована вартість викраденого авто марки Лексус. За отримані від страховиків кошти у першому випадку фермери одразу висадили кілька десятків гектарів виноградників, тобто страхова компанія повністю взяла на себе витрати на відновлення виноградників.

  
Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

І всі ці люди хочуть жити з Рабиновичем - гомосексуалізм розповсюджується з неімовірною швидкістю......
Гардистон (2017-09-21 16:20:40)
Дуже влучне порівняння, я якраз недавно прочитала про тюльпаноманію яка була в Європі, коли вперше зявилися ці квіти. А причина тюльпаноманії і біткоїноманії в одному і тому ж - існує дефіцит того і і ......
Natalia91 (2017-09-21 11:05:10)
Не было среди иудеев знаменитых полководцев, а иуды были......
Гардистон (2017-09-21 09:06:41)
Так хто ж боїться Рабіновича: Абрамович_ус, Бальцерович, Вальцман, Гросман, Дворецький...?!...
Веркблей (2017-09-21 09:04:35)
Оце так гешефт отримав кролик Сєня з проекту "Стіна" - вистачить щоб збудувати ще одну "стіну плачу" на його батьківщині в Ізраїлі......
Запорожець (2017-09-21 09:01:49)