Генеральним директором Укрзалізниці призначили Сергія Болоболіна

Болоболіна Сергія Петровича призначено генеральним директором Державної адміністрації залізничного транспорту України (Розпорядження Кабінету Міністрів України № 32-р. від 28.01.2013 р.). Про це  повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

29 січня 2013 року у приміщенні Укрзалізниці Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та Міністр інфраструктури України Володимир Козак представили колективу нового генерального директора Укрзалізниці Сергія Болоболіна. До призначення на цю посаду Сергій Петрович працював першим заступником генерального директора Укрзалізниці.

«Впевнений, що під керівництвом Сергія Болоболіна Укрзалізниця продовжить слідувати окресленим Президентом України та Урядом курсом і досягне високої європейської якості залізничного обслуговування пасажирів та ефективної логістики вантажоперевезень. Мінінфраструктури усіляко сприятиме цьому та підтримуватиме будь-які позитивні починання. Корінна модернізація країни, розпочата Президентом Віктором Федоровичем Януковичем, потребує від усіх нас максимальної самовідданості, ефективної командної роботи, професіоналізму та відповідальності», – зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

Серед головних завдань нового очільника Укрзалізниці Олександр Вілкул назвав необхідність продовжувати роботу з підвищення стандартів безпеки та комфорту для пасажирів, досягнення нової якості послуг та логістики, запровадження найсучасніших технологій та передового світового досвіду.

«Однак, перш за все Сергій Петрович Болоболін має дбати про інтереси майже 400-тисячного трудового колективу, про добробут та майбутнє працівників та їх родин, пам’ятати про необхідність соціального захисту ветеранів галузі», – наголосив Віце-прем’єр-міністр України.

Як зазначив Міністр інфраструктури Володимир Козак, перед новим очільником залізничної галузі стоїть завдання підвищити заробітну плату працівникам, зберегти їх соціальну захищеність та впровадити започатковані реформи.

«Головне, новий керівник повинен бачити перспективи розвитку залізничного транспорту. У Сергія Петровича це бачення є. Хочу побажати, щоб успіх, якого очікують від нашої команди Президент України і Уряд, прийшов якомога раніше», – зазначив Володимир Козак.

У свою чергу Сергій Болоболін подякував за довіру та пообіцяв зробити усе можливе для того, щоб вирішити ті завдання, поставлені Президентом України.

«Нам необхідно якомога ефективніше використовувати те, що маємо, підвищувати дохідність, зменшити зношеність основних фондів, не допустити соціальної напруги у галузі. Хочу запевнити, що докладу максимум зусиль, щоб виправдати таку високу довіру», – зазначив Сергій Болоболін.

Довідка: Болоболін Сергій Петрович народився 28 лютого 1961 року в місті Ртіщево Саратовської області.
У 1985 році закінчив Ростовський інститут інженерів залізничного транспорту.
Трудову діяльність розпочав на ст. Ясинувата, де вже через два роки після закінчення інституту (1987р.) стає головним інженером станції Ясинувата Донецької залізниці.
З 1991 року по 2000 рік обіймає посаду начальника станції Ясинувата Донецької залізниці.
2001 р. — заступник начальника Донецької залізниці з перевезень.
З 2006 року по 2008 рік — начальник Одеської залізниці.
2008-2011 рр. — перший заступник начальника Донецької залізниці.
З квітня 2011 р. — перший заступник генерального директора Укрзалізниці
28 січня 2013 року – призначений генеральним директором Укрзалізниці.

Джерело: УНН

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-02-21
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Цілковито вірне рішення - диких приматів можна ввозити до України тільки у клітках та за наявністю довідки про щеплення від сказу....
Зоотехнік (2018-02-22 09:09:20)
тОЛЬКО НАБЛЮДАЯ ЗА СОБЫТИЯМИ ПОЛИТИКИ 4 ГОДА Я ПОНЯЛА ЧТО МИРОМ ПРАВИТ ЛЮБОВБ, ЗА КОТОРУЮ СРАЖАЮТСЯ НЕКИЕ ПОТОМКИ БОГОВ. ОНИ ЗНАЮТ КТО ИМ НУЖЕН И ПРЕСЛЕДУЮТ КАК МОГУТ НАПРИМЕР ВЛАДИМИР ВОЛЬФЛВИЧ ЭТО О ......
оННА (2018-02-22 00:21:19)
ОЧНЬ ЖАЛЬ НАЦИОНАЛЬНЫЙ ПРОДУКТ....В книге "31 июня" было описано как сэму организовали в тюрьме встречу с мЕЛИсентой. мне например тоже кто-то организовал такую примерно встречу с каким то м ......
NINA (2018-02-21 23:36:21)
"Свині тут захрюкали, коти замяукали, жаби заквакали..."...
Зоотехнік (2018-02-21 20:51:58)
Та не миші, а пацюки з пейсами роздирають Україну на шматки - наповзли з усіх країн і жруть Україну... Отрути треба та капканів на них......
Веркблей (2018-02-21 16:36:55)