Депутати продовжують покидати «Єдиний Центр»

Депутати продовжують покидати  «Єдиний Центр»

З «Єдиного Центру» продовжують виходити впливові особистості і депутати, незадоволені деструктивною політикою партії", ми акцентували увагу на причинах виходу багатьох депутатів з фракції Єдиного Центру в Ужгородській міській раді. Приводом для публікації стала інформація про вихід ще одного (і не останнього!) впливового посадовця — головлікаря Ужгородської міської поліклініки, депутата Ужгородської міськради Козак Тетяни Юріївни.

Подальші події показали: на цьому «витік мізків» з ЄЦу не закінчився. На сьогоднішньому засіданні Ужгородської міської ради оголосили про вихід із фракції Єдиного Центру ще чотирьох депутатів, та одного депутата — з фракції «Батьківщина». Міський осередок ЄЦу очолює переобраний нещодавно на цю посаду одіозний колишній заступник міського голови Віктор Трикур, відомий тим, що його безпосереднього підлеглого за напрямком впровадження автономного опалення в Ужгороді, начальника відділу капітального будівництва Ужгородської міської ради Ігоря Трускавецького у вересні 2012 року затримали правоохоронці. В рамках розслідування кримінальної справи по розкраданню бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

В той же день В.Трикур пише заяву про відпустку, яка логічно перейшла у звільнення з посади заступника міського голови.

Оскільки вже на наступний день всі ЗМІ дізнались із правоохоронних органів подробиці: при впровадженні проекту, відомого як «Програма облаштування автономними котельнями міських закладів освіти та медицини м.Ужгорода», загальний бюджет якої становить 14 мільйонів гривень, чиновниками Ужгородської міської ради спільно з керівниками кількох комерційних структур, було вкрадено з бюджету близько 4 мільйонів гривень. Куратором саме цього напрямку й був Віктор Федорович Трикур.

Що ж стосується фракціїї «Батьківщини», то «харизма» її лідера і вірного «соратника» Трикура — Василя Гнатківа, майже один в один повторює характерні риси Віктора Федоровича в плані провадження деяких сумнівних схем «діяльності» в міській раді. Правда, в значно менших масштабах. Гнатків зарекомендував себе спеціалістом «широкого профілю».

По-перше — як неперевершений «кадровик», який влаштував більшість родичів та «вірних» однопартійців на відповідальні посади у комунальні підприємства.

По-друге, як «філософ» із оригінальним підходом до заповнення пустих комунальних огорож міста незаконно встановленими рекламними носіями («Природа не терпить порожнечі» — Арістотель). А по-третє, як «економіст», правда, із трішки кримінальним ухилом. Адже за незаконно встановлені рекламні носії бюджет не отрима ні копійки.

До того ж виготовлені вони були на фірмі його дружини, але засобами та силами комунального підприємства — ЖРЕРУ №1, куди він перед тим… влаштував її заступником директора. Варто додати, що і один (Трикур), і інший (Гнатків) «лідери» до цього часу не тільки перебувають у складі своїх організацій та фракцій (де принциповість вищого керівництва партій???), але й вдало переобираються на керівні посади знову і знову. З огляду на неможливість працювати під керівництвом згаданих особистостей, ще у вересні минулого, 2012 року, зі складу фракції ЄЦ в Ужгородській міській раді почали виходити свідомі ужгородці.

Продовження, як ми вже казали, мало місце сьогодні. На засіданні сесії міської ради про свій вихід оголосили: Тетяна Козак (вже офіційно), а також Михайло Рошко, Ярослава Гасинець, Вікторія Тарахонич та Ольга Травіна. Зі складу фракції «Батьківщини» — Михайло Станкович. Всі — депутати із принциповою громадянською та політичною позицією, яку вони неодноразово доводили під час прийняття рішень у сесійній залі, та досить впливові особистості в обласному центрі.

Всі — свідомі громадяни, які стомилися від бездіяльності, або примусу до «стадного» голосування на користь особистих інтересів так званих «лідерів». Із джерел у міській раді нам стало відомо: перед виходом з фракції ЄЦу згаданих депутатів, Трикур кулуарно погрожував їм «проблемами» із правоохоронними органами, «звільненням з роботи», та іншими «санкціями». Проте не дивлячись на такі «печерні» методи керування, факт залишається фактом: менш ніж за рік з ЄЦу в міській раді вийшли вже 8 депутатів.

Під «впливом» Трикура у фракції залишаються 11 депутатів, а також «ручна» фракція «Батьківщини» на чолі із Гнатківим. Проте й ця фракція починає «розвалюватися», не дивлячись на декларативно жорстку партійну дисципліну, притаманну «Батьківщині» в цілому.

Джерело: http://www.vsapravda.info 
Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-02-20
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

это исламисты поднимают вону с митингов забастовок-они так обычно и делали все революции и войны. тем более эрдоган куда то улетает с 27 февраля по 2 марта-то есть он может организовывать кровавые вся ......
Ybyf (2018-02-21 02:20:16)
глупо очень клеймить дни неприятными событиями-это налагает отпечаток и на всех нас.не надо делать дни болезней. дни холокоста, еще какие то дни потерянных детей или онкобольных этими названиями мы са ......
ribka (2018-02-21 01:25:26)
Недавно посмотрела сказку Пушкина Золотая рыбка и поняла что великий поэт нам пророчествовал о последних временах, когда некая старуха(имеется ввиду какая то кобыла возрастом с в тысячу лет много раз ......
tibka (2018-02-21 00:24:47)
Могу порекомендовать зайти на сайт, где есть много статей на интересующую Вас тему. --- Теперь стало всё ясно, большое спасибо за информацию. Вы мне очень помогли. кресло массажное распродажа, массажн ......
lichaLine (2018-02-20 19:56:44)
хотела еще раз глянуть, но вот блин..не успела! --- Эта фраза придется как раз кстати черногория путевки отдых, черногория отдых молодежный а также отзывы о Петроваце черногория отдых города ......
ponjucup (2018-02-20 19:44:19)