Студенти УжНУ мають можливість отримати дипломи міжнародного зразка!

Студенти  УжНУ мають можливість отримати дипломи міжнародного зразка!

Діяльність Ужгородського національного університету всебічно спрямована в напрямку надання якнайширших можливостей для здобуття освіти. При цьому щоразу відкриваються нові перспективи. 

Нещодавно до в. о. ректора УжНУ, професора В.І.Ніколайчука надійшов лист ректора Національного університету державної податкової служби України.  У повідомленні очільник названого вишу пише про те, що наші студенти можуть узяти участь у міжнародних програмах подвійних дипломів. Побачити світ, покращити свою іноземну мову, завести друзів, отримати знання у своїй сфері — нових переваг з’являється чимало. Пропонуємо до вашої уваги ВНЗ, котрі радо приймуть вас на продовження навчання та відкриють досі невідомі горизонти самореалізації. 

Серед запропонованих навчальних закладів для тих, хто володіє польською мовою, є Академія фінансів, що знаходиться у Варшаві (Польща). Сюди можна вступити на магістратуру для заочної форми навчання за спеціальністю «Облік та фінанси». Термін — 1 рік (4 виїзні сесії). До цієї ж країни, але за іншими спеціальностями можна вступити до Опольського університету (м.Ополє). Виш відчинить двері для студентів, котрі прагнуть вивчати економіку, політологію або міжнародні відносини. Порівняно з минулим закладом тривалість навчання довша — 2 роки. 

Для здобуття знань охочі можуть вирушити й до Парижу. Зокрема можна вступити до Університету Париж ХІІІ (інша назва — Університет Париж-Північ), що знаходиться в самому серці Франції. До найбільшого міста країни мають змогу приїхати навчатись студенти за спеціальностями юридичного та фінансово-економічного напрямків.  Якщо з французькою мовою ви не в гармонії, то покладайтеся на англійську.  Тривалість навчання — також 2 роки.  Можливість здобувати знання у Франції надає й Університет Анже за спеціальностями юридичного та економічного напрямків. 

Загребський університет, що знаходиться в столиці сонячної Хорватії, пропонує молоді ще більший вибір спеціальностей на 1 рік: інформатика, демографія, туризм, економічний менеджмент, міжнародна економіка та інші. 

Приймуть юнаків і дівчат для навчання й заклади Барселони, зокрема Вища школа менеджменту та Університетський коледж EUSS. Перший, окрім десяти- або восьмимісячного навчання ще дає можливість двох місяців практики. Спеціальностей вистачає: глобальний бізнес, міжнародний маркетинг,  туристичний менеджмент, готельний менеджмент та інші. Є можливість стажування у більш ніж 100 компаніях. Після закінчення закладу випускники отримують сертифікати, котрі надають можливість працевлаштування в Іспанії.  Щодо Університетського коледжу  EUSS  за спеціальністю «Магістр з інформаційних наук у галузі бізнесу та маркетингу», то його особливості такі ж, як і в попереднього закладу. Навчання ведеться англійською мовою. 

Якщо ж із іноземних мов вільно володієте тільки найближчою для нас — російською, то  можете вирушити до Москви. Російський університет дружби народів приймає студентів на спеціальність «Міжнародна торгівля», де за 2 роки здобувають диплом магістра з міжнародної торгівлі.

Отже, мрія мати диплом європейського зразка не така вже й далекосяжна! Головне — вивчайте мови та їдьте розвивати себе, свої можливості за кордон, — інформує відділу зовнішніх звязків УжНУ.

Джерело: Мирослава ШИМОН, «Погляд»

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2017-12-13
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Жаль, что сейчас не могу высказаться - тороплюсь на работу. Но вернусь - обязательно напишу что я думаю по этому вопросу. --- Я готов вам помочь, задавайте вопросы. скачать fifa, скачать фифа или скач ......
esexzen (2017-12-14 00:24:21)
Били запорожці ляхів та нажаль не добили... Підлий народ забув про козацькі забави запорожців у Польщі - то треба нагадати...
Гардистон (2017-12-13 14:11:41)
Це є доброю новиною для пересічних українців - ненажерливі гешефтники меньше вкрадуть, а нашим нащадкам беде меньше віддавати боргів....
Веркблей (2017-12-13 13:35:55)
Очкует Европа перед Россией - боится у себя "русской весны", вот и подлизывает Путину жопу......
Запорожец (2017-12-13 09:05:10)
Спокойно проживет Украина без Польши, без продажного ЕС, без "братской" России и без Израиля нужно избрать украинскую власть и перестать пресмыкаться....
Веркблей (2017-12-11 08:47:39)