Журналістські "розборки" по-ужгородськи

Журналістські "розборки" по-ужгородськи

Ситуація, яка на даний час склалася навколо кримінального провадження, відкритого за фактом нападу на мене, головного редактора видання «Вся Закарпатська Правда» та заступника голови ГО «Антикорупція» Віталія Голуба, змусила мене звернутися до вищого керівництва правоохоронних органів Закарпаття із заявами, в яких я висловив небезпідставні переконання в штучному затягуванні слідства.

Щоб пояснити свою позицію – хочу повернутися до події, яка відбулася більше місяця тому, 28 лютого 2014 року на площі Поштовій, біля будівлі, де от-от мало початися засідання міської ради, куди я прибув для здійснення журналістської діяльності.

Тоді на очах десятків людей, серед яких – пересічні громадяни, журналісти, депутати та працівники міськради, громадянин Диба О.Р. завдав мені більше 15 серійних ударів в обличчя та скроневу область голови, що спричинило мою госпіталізацію на протязі більше 20 днів та довготривале лікування наслідків.

Вчинок неадекватного Диби прямо пов’язаний із розпочатим незадовго до інциденту журналістським розслідуванням, яке було ініційоване мною у відповідь на розміщену в мережі Інтернет інформацію, щодо можливої причетності Олега Диби до розбещення неповнолітньої.

Крім того, однією з тем розслідування були корупційні дії у минулому депутата міської ради О.Диби в процесі викупу комунального майна.

На зв’язок цих подій вказав сам Диба, який під час побиття, при свідках вигукував на мою адресу: «Я тобі покажу, який я педофіл!» та «Подумай наступного разу, що ти будеш про мене писати!».

У звязку з повідомленням, яке я отримав про те, що Диба намагається «знайти підхід» і корумпувати працівників міськвідділу міліції з метою вплинути на хід слідства і закрити провадження, я звернувся сьогодні до прокурора Закарпаття Олега Сидорчука та в.о. начальника обласної міліції Сергія Шаранича.

В мене немає причин не довіряти цій інформації, беручи до уваги, що нападник – людина (???), яка відкрито козиряє своїм кумівством з народним депутатом України В.І.Балогою, та регулярно демонструє агресивно-упереджене відношення до всіх, чиє бачення регіональної політики та соціальних ініціатив не співпадає з інтересами його родича.

Відношення Диби до Закону зрозуміле – своїм публічним вчинком він підкреслив це. Не розуміє Диба одного – що без сумніву, він має понести покарання. Адже після революційних змін у всіх гілках влади країни, на тлі тотальної люстрації, дотримання законності набуває нарешті пріоритетного значення. Саме це так і не усвідомив (або не захотів усвідомити) «вузькопрофільний» журналіст Диба, якому звичніше писати «під диктовку», ніж займатися аналізом тенденцій та розробкою стратегій.

Тому вважаю, що бандитизм і рекет, до якого Диба починає вдаватися за браком здібностей і бажання відстоювати свою думку в правовому полі, в адекватний, людський спосіб – це банальна істерика і агонія особистості, в тому числі – в професійному плані.

У своїй заяві я попросив прокурора Закарпатської області Сидорчука О.О. та в.о. начальника УМВС України в Закарпатській області Шаранича С.О. з’ясувати причини затягування розслідування і взяти слідство під їх особистий контроль з метою якнайшвидшого встановлення ступеня вини громадянина Диби О.Р. у кримінальному правопорушенні та притягнути його до відповідальності.

А окремо, для даної публікації нагадую, що перед законом всі рівні, тому в омріяній мільйонами українців правовій Державі, до якої залишився один крок після Майдану, потрібні свідомі й законослухняні громадяни, а не злочинці, які успішно наряджаються то в депутатів, то в журналістів, то у революціонерів.

Головний редактор видання «Вся Закарпатська Правда» Віталій Голуб

На відео – підлий напад О.Диби на площі Поштовій

Коло спілкування, як відомо, визначає світогляд людини. «Скажи мені хто твій друг – і я скажу хто ти», каже народна мудрість. З іншого боку – подібне притягується до подібного. Ось один з прикладів – Диба (зліва) з кримінальним авторитетом Закарпаття Сергієм Гаєвим (зправа), який, за інформацією з правоохоронних органів, контролював весь наркотрафік регіону. Очевидно, вже тоді формувався той Диба, який сьогодні цинічно нехтує не тільки суспільною мораллю, але й основними нормами закону.
Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-02-22
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

фТЛЬМ зНАМЕНИЕ говорит о том что конец света это явления связанные с солнцем.эта звезда богиня человеческого мира, которая передается по определенному роду человеческомй-потому она выглядит как обыкн ......
sun (2018-02-22 22:35:10)
Следом за низшими мирами начнут рушиться миры людей. Когда и они превратятся в прах, миры богов и полубогов также начнут гибнуть и в конечном итоге даже дворцы небожителей разрушатся. надо понимаьб ч ......
Nela (2018-02-22 20:42:11)
но возврат в прошлое невозможен.calleтеперь понятно почему языческие нации латиносы негры , цыгане и тюрки с турками хлтят устроить нам конец светв именно в 2018году-потомц что во ервых одходящий пап ......
Nela (2018-02-22 20:37:50)
Цілковито вірне рішення - диких приматів можна ввозити до України тільки у клітках та за наявністю довідки про щеплення від сказу....
Зоотехнік (2018-02-22 09:09:20)
тОЛЬКО НАБЛЮДАЯ ЗА СОБЫТИЯМИ ПОЛИТИКИ 4 ГОДА Я ПОНЯЛА ЧТО МИРОМ ПРАВИТ ЛЮБОВБ, ЗА КОТОРУЮ СРАЖАЮТСЯ НЕКИЕ ПОТОМКИ БОГОВ. ОНИ ЗНАЮТ КТО ИМ НУЖЕН И ПРЕСЛЕДУЮТ КАК МОГУТ НАПРИМЕР ВЛАДИМИР ВОЛЬФЛВИЧ ЭТО О ......
оННА (2018-02-22 00:21:19)