На Ярмарку професій на Мукачівщині побували 250 учнів

«Правильний вибір професій твій – життєвий шлях», — саме під таким гаслом Мукачівський районний центр зайнятості 18 жовтня провів Ярмарок професій для учнівської молоді та випускників 2012 року, які станом на 1 вересня не працевлаштовані та не навчаються.

З раннього дитинства кожна людина мріє про майбутнє: ким бути, куди піти вчитися? Правильно обрана професія — той шлях, який дасть в майбутньому позитивний результат.

Проведення таких заходів як Ярмарок професій дає хороший шанс для молоді зорієнтуватися у світі професій для того, щоб вибрати для себе одну, реалізувавши таким чином свою мрію.

Сучасний ринок праці потребує робітничих кадрів, і, відповідно, наявність робітничої професії — є гарантією постійної зайнятості та конкурентоспроможності людини. Знайти престижну роботу складно, адже необхідно враховувати потребу роботодавців у кваліфікованих кадрах та актуальність професії на сучасному ринку праці. З відомим висловом Конфуція „Оберіть професію до душі і

Вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті”, — звернувся до учасників Ярмарку директор обласного центру зайнятості Юрій Фущич. Він ознайомив присутніх з ситуацією на ринку праці області, розповів про роботу обласної служби зайнятості та побажав тим, хто знаходиться перед вибором професії обрати ту, з якою молода людина буде успішною.

Ярмарок професій проведено з метою інформування про послуги служби зайнятості, права, соціальні гарантії та перспективи працевлаштування, надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії, відповідальності громадян за власне майбутнє, мотивації до праці та легального працевлаштування в Україні.

На ярмарку професій були представлені Професійно технічні навчальні заклади міста Мукачева, які влаштували перегляд документальних фільмів про хід навчально-виховного процесу та практичні заняття учнів по оволодінню майбутньої професії.

Крім того, відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Мукачівський аграрний коледж» презентував спеціальності за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст”: „Виробництво і переробка продукції рослинництва”, „Організація і технологія ведення фермерського господарства”, „Бухгалтерський облік”, „Фінанси і кредит”, „Туристичне обслуговування”, „Ветеринарна медицина”, „Правознавство”.

Представники Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу презентували спеціальності за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст”: Бухгалтерський облік; Товарознавство та комерційна діяльність; Товарознавство в митній справі; ресторанне обслуговування.

ДНЗ «Мукачівський професійний ліцей» презентував професії: електрогазозварника, паркетника, слюсара-складальника РЕА, кухаря, кондитера, столяра, слюсаря з ремонту автомобілів.
Мукачівський ліцей сфери послуг презентував професії: перукар-модельєр, продавець продовольчих, непродовольчих товарів, швачка.

Представники Вищого професійного училища № 3 презентували професії: секретар керівника, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, радіомеханік з ремонту та устаткування РЕА, обліковець (реєстрація бух. даних), токар, оператор ЧПК, оператор ПЕОМ, регулювальник РЕА

ДПТНЗ «Мукачівський аграрний ліцей ім. Михайла Данканича» презентував професії: електрогазозварника з ремонту та обслуговування електроустаткування, тракториста.

На Ярмарку професій були присутні 250 учнів випускних класів із 47 загальноосвітніх шкіл Мукачівського району, з них 7 дітей-інвалідів та 5 дітей — вихованців Чинадіївського дитячого будинку. Юнаки та дівчата дізнавалися про умови навчання, стан матеріально-технічної бази, проведення виробничих занять, організації дозвілля та інше.

Перед учнями шкіл району виступили й присутні представники підприємств. Зокрема, інформацією про умови праці та перспективами на майбутнє, поділилися з присутніми директор ТОВ «Кіара-Фешіон» та заступник директора ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад».

На заході учасники ознайомились з описами професій, які є актуальними на ринку праці, паспортами ринкоутворюючих підприємств, у яких є потреба в працівниках, паспортами навчальних закладів області та центрів професійно-технічної освіти ДСЗУ, різноманітними інформаційними матеріалами служби зайнятості.

Проведення таких заходів допомагає молоді обрати професію, актуальну на ринку праці, реалізувати свої творчі та професійні здібності.

Джерело:  Мукачево.net

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-02-21
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

тОЛЬКО НАБЛЮДАЯ ЗА СОБЫТИЯМИ ПОЛИТИКИ 4 ГОДА Я ПОНЯЛА ЧТО МИРОМ ПРАВИТ ЛЮБОВБ, ЗА КОТОРУЮ СРАЖАЮТСЯ НЕКИЕ ПОТОМКИ БОГОВ. ОНИ ЗНАЮТ КТО ИМ НУЖЕН И ПРЕСЛЕДУЮТ КАК МОГУТ НАПРИМЕР ВЛАДИМИР ВОЛЬФЛВИЧ ЭТО О ......
оННА (2018-02-22 00:21:19)
ОЧНЬ ЖАЛЬ НАЦИОНАЛЬНЫЙ ПРОДУКТ....В книге "31 июня" было описано как сэму организовали в тюрьме встречу с мЕЛИсентой. мне например тоже кто-то организовал такую примерно встречу с каким то м ......
NINA (2018-02-21 23:36:21)
"Свині тут захрюкали, коти замяукали, жаби заквакали..."...
Зоотехнік (2018-02-21 20:51:58)
Та не миші, а пацюки з пейсами роздирають Україну на шматки - наповзли з усіх країн і жруть Україну... Отрути треба та капканів на них......
Веркблей (2018-02-21 16:36:55)
Ну що, панове українці, допомогли нам гросманівські ляхи, шваби, макаронники та жабоїди? Час гнати поганців з України!!!...
Запорожець (2018-02-21 16:32:57)