Виставка фотографій «Водна окраса Закарпаття»

 

Про виставку

Запрошуємо всіх бажаючих незалежно від віку взяти участь у виставці «Водна окраса Закарпаття». Ця фотовиставка — це можливість для любителів і професіоналів поділитися своїм баченням природної краси річок, потічків, озер, боліт, природних джерел Закарпаття, їх флори та фауни, а також екологічних проблем (забруднення, засмічення).

Отримані фотографії будуть розміщені для перегляду на сайті www.carpaty.net, а найкращі 230 фотографій — увигляді банерів на пішохідному мості через річку Уж в Ужгороді. Офіційне відкриття виставки — 29 червня 2013 р.

Візьміть участь в Українському національному рекорді-найдовшій екологічній фотовиставці (144 м)!

Ця виставка присвячена святкуванню Дня Дунаю в Закарпатті. День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, спрямованим на інформування і підвищення екологічної культури громадян, яке організовує Міжнародна комісія з захисту р. Дунай (www.danubeday.org). Це свято святкується одночасно в 14 країнах, в тому числі і в Україні, оскільки Тиса та її притоки, в свою чергу, також впадають у Дунай.

Виставка організована Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги спільно з Басейновим управлінням водних ресурсів р. Тиса за підтримки Ужгородського міського голови, Представництва Європейського Союзу в Україні та  компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна.

Правила

1. Тема виставки
Темою виставки є природна краса річок, потоків, озер, джерел, боліт Закарпаття,  їх флора та фауна, екологічні проблеми (забруднення, засмічення).

2. Учасники виставки
У Виставці можуть взяти участь всі бажаючі незалежно від віку та місця проживання, які надіслали свої фотографії у зазначені терміни та відповідно до вимог, зазначених нижче.

 

3. Вимоги до робіт

Учасники мають надіслати електронні файли робіт на електронну пошту ecofriends1@ukr.netабо carpaty.net@gmail.comдо 10.06.2013 (включно).Всі роботи, надіслані на конкурс та які відповідають тематиці та нижче зазначеним вимогам, будуть доступні для перегляду на сайті www.carpaty.net

-          Електронні файли повинні бути формату .jpg та мати розмір не менше 2 Мбайт (краще більше)

-          Кількість представлених робіт – до трьох від одного автора.

При надсиланні роботи електронною поштою учасник має надати додатково наступну інформацію:

-          Прізвище, ім’я, по батькові, вік автора фотографії.

-          Назва роботи, дата зйомки, назва річки чи іншого водного об'єкту (обов’язкова умова -  водний об’єкт Закарпаття)

-          Контактні дані (№ мобільного, e-mail)

3. Період проведення виставки:

-          збір фотографій з 12:00 10.04.2013 по 23:59 10.06.2013

-          друк банерів з найкращими 230 фотографіями – 11.06.2012 – 28.06.2012

-          урочисте відкриття виставки на пішохідному мості в Ужгороді 11:00 29.06.2013

-          робота виставки 29.06.2013 – 06.07.2013.

Усі учасники, чиї роботи будуть представлені на виставці на мосту, будуть проінформовані особисто за допомогою наданих ними контактних даних та отримають заохочувальні подарунки від партнерів заходу. Крім того, вони отримають електронний сертифікат щодо участі в Українському національному рекорді -  найдовшій фотовиставці в Україні!

Крім виставки на мосту, планується організувати виставку найкращих робіт у Віденському міжнародному центрі (де знаходяться структури ООН) та в журналі, що видає Міжнародна Комісія з захисту р. Дунай «DanubeWatch”.

5. Використання зображень та авторські права 

Беручи участь в виставці, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації організаторами, зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, фотографії, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії, а також фотографій, розміщених ним на сайті в ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ. Відправляючи роботи на виставку, автор тим самим дає оргкомітету дозвіл на використання надісланих робіт з метою популяризації виставки шляхом їх розміщення в Інтернеті, в друкованих та електронних періодичних виданнях, у буклетах, каталогах, на банерах, а також в іншій друкованій та рекламній продукції під час проведення виставки та після її закінчення з метою її подальшої популяризації з обов'язковим зазначенням авторства робіт.

За авторами фотографій зберігаються авторські права на надіслані зображення. Учасники виставки самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в т.ч. інформації про способи зв'язку з ними) та дають згоду на використання їх персональних даних.

7днів
Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Треба "закрити" років на п"ятнадцять всіх офшорників, які розікрали Україну, щоб ці падлюки вийшли з тюрем старими каліками і жебраками!...
Веркблей (2018-03-18 15:26:33)
Щце так "українська влада" - патріотів України називають націоналістами... Агенти сіоністів зовсім знахабніли - час видавати гешефтникам жовті квитки до самого Ізраїлю....
Гардистон (2018-03-18 15:06:00)
Та досить вже Україні плазувати перед недобитками Гітлера! Настав час поставити цих гнид навколішки і копнути по дупі! Go out!...
Запорожець (2018-03-18 15:02:30)
Левочкину повысить тариф дала кляча по имени саманта клинтон.Все проблемы в мире и Украине из-за битвы звезд так называемые звездные войны.одна звезда праматерь индсов турков и хамитов "проксима ......
Margo (2018-03-17 13:09:23)
ВСЕ САМЫЕ ПЛОХИЕ ЗАКОНЫ ПРОТАЛКИВАЮТ УКРАИНЦАМ ЦЫГАНЕ И ТАТАРЫ КОТОРЫЕ ПРЕТЕНДУЮТ НА НАШУ ЗЕМЛЮ И НАШИ ДОМА. Аха́ть Джами́ (тат. Әxәt Cәmi) — зВЕЗДА ПРОРОКА( пРОКСИМА ЦЕНТАВРА) ЭТО соборная мечеть в К ......
marya (2018-03-17 12:52:27)