Найбільше на Закарпатті конфісковують алкоголь, медпрепарати й одяг

Найбільше на Закарпатті конфісковують алкоголь, медпрепарати й одяг

Щодо виконання рішень про конфіскацію майна в дохід держави за постановами митних органів, то протягом 2012-го надійшло до відділів ДВС Закарпатської області близько 2 700 таких документів (6,2 % від загальної кількості) на суму 25 800 000 грн. Переважно вони стосуються конфіскації тютюнових виробів та алкогольних напоїв (570), медпрепаратів (550), одягу та взуття (480).

За 11 місяців уже реалізовано майна на 1 750 000 грн., знищено – на 5 млн. грн., а безоплатно передано (після того, як його не змогли продати) установам, де виховуються діти-сироти, – на 2 600 000 грн. Чому конфіскат не хочуть купувати? Бо до його вартості мусять включати податки та збори,  й у підсумку ціна виходить дорожча за ринкову.

Так, чоловіча китайська куртка з синтетичних волокон обійдеться в 2503 грн., жіночі штани – в 1 525 грн., а понад 20-літній «Міцубісі» зі значними пошкодженнями – в 70 тис. грн. Набравши в Інтернеті фразу «реалізація конфіскованого товару», будь-хто може подивитися, що й за якою ціною пропонується.

Зі справ резонансного характеру Наталія Панова розповіла про необхідність стягнення з кредитної спілки «Мрія» на користь громадян, юридичних осіб та держави заборгованості в 13 704 873 грн. (за 219-ма виконавчими провадженнями), із яких 348 тисяч становить заборгованість по зарплаті працівникам КС. Щодо останнього пункту – судові рішення виконані. Поступово за рахунок продажу майна «Мрії» погашаються й інші борги, але процес посувається важко.

Ще одна резонансна справа, у якій Ужгородську міську раду намагаються змусити виконати рішення Європейського суду, поки не зрушила з місця. Держвиконавці протягом 2012 року неодноразово надсилали листи до мерії листи з проханням винести на розгляд чергової сесії предмет скарги – питання щодо надання приватному підприємцю  земельної ділянки  під  терасою  кафе  по  вул.   Перемоги в Ужгороді  для підприємницької діяльності, однак рішення суду залишається невиконаним.

Наталія Панова наголосила й на ряді новел у законодавстві про виконавче провадження. Так, із липня 2012-го для сприяння виконанню держвиконавцем рішень у виконавчому документі мусять зазначати  ідентифікаційний номер стягувача та боржника (для фізичних осіб – платників податків) або номер і серію паспорта для тих, хто  через релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера.

Затверджено також   Порядок    надання    інформації Держаною податковою службою України  на запити органів ДВС за допомогою   Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень через ДП «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України. А ще з 2013  року буде запроваджено інформаційну взаємодію між Міністерством  юстиції  України  та  МВС при нотаріальному посвідченні правочинів щодо транспортних засобів  та  довіреностей на  користування  розпорядження   ними при проведенні державної реєстрації (перереєстрації), розшуку транспортних засобів та зняття їх з обліку.

«Також для вдосконалення системи виконання рішень органами державної виконавчої служби на 34-х стаціонарних постах ДАІ почала діяти система «Відеоконтроль «Рубіж». У нас вона з'явилася в Нижніх  Воротах, Лазещині та Малій Копані. Ця система розпізнає номери проїжджаючих автомобілів і виявляє серед них ті, які оголошені в розшук відділами ДВС Закарпаття. Нині до системи «Рубіж» внесено близько 1000 таких машин», – коментує Наталія Володимирівна. 

Закарпаття онлайн

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Порошенко добре казав віддати гроші в казну Кадиров-Онищенко сам насправді жадібний відмовився от і весь сир- бор результат ми читаємоі ковтаємо це все лайно....
Анна (2016-12-06 19:29:58)
Иван, не стоит нести чушь. В Крыму три языка являются государственными: русский, украинский, крымско-татарский....
Андрей (2016-12-06 13:52:34)
Кацапській мові не місце в Україні доки москалі оккуповують українську землю. На Донбасі і в Криму повністю заборонено українську мову та освіту. Треба відповідати ворогам, завезеним з рязанщини-моско ......
Іван (2016-12-06 03:21:12)
Надо расследовать схемы, по которым Ляшко стал миллионером и приобрел ряд элитных квартир и апартаментов! Какие олигархи и за что ему платили!?...
Гость (2016-12-05 21:03:13)
Надо расследовать схемы, по которым Ляшко стал миллионером и приобрел ряд элитных квартир и апартаментов! Какие олигархи и за что ему платили!?...
Гость (2016-12-05 21:01:32)