МДУ:про перспективи розвитку економіки в ринкових умовах

15-16 березня 2013 року в Мукачівському державному університеті на факультеті менеджменту та підприємництва пройшла ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку економіки в ринкових умовах».В МДУ говорили про перспективи розвитку економіки в ринкових умовах

Актуальність проведення таких конференцій очевидна, оскільки в процесі інтеграції у світову економіку Україна має чітко визначити параметри економічної безпеки, розробити і реалізувати стратегію і напрями розвитку національної економіки з урахуванням раціонального використання її потенціалу та посилення експортної орієнтації.

Розпочав роботу конференції доктор хімічних наук, професор, ректор МДУ Мигалина Юрій Вікентійович. Юрій Вікентійович розповів учасникам конференції про університет, про особливості підготовки студентів економічних спеціальностей, відмітив, що Мукачівський державний університет міцно стоїть на ногах, готує кандидатів наук, у процесі підготовки власні доктори наук. Ректор МДУ побажав усім учасникам плідної роботи.

У вітальному слові до учасників конференції, міський голова Мукачева Ленд’єл Золтан Золтанович наголосив на важливій ролі МДУ в підготовці фахівців для установ та підприємств міста. Міський голова відмітив, що важливою є участь студентів у таких конференціях. Він побажав науковцям плідної та результативної роботи.

Відкрив пленарне засідання головуючий на конференції доктор економічних наук, професор Лендєл Михайло Андрійович, який відмітив важливість проведення таких конференцій для розвитку теорії та практики економіки. Він наголосив на тому, що із усіма тезами виступів можна ознайомитися у збірнику наукових праць (матеріали ІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції 15-16 березня 2013 року).

Із доповідями на пленарному засіданні виступили: д.х.н, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Української технологічної академії, ректор МДУ Мигалина Юрій Вікентійович, д.е.н., доцент, професор кафедри економіки та управління національним господарством Одеського національного економічного університету  Балджи Марина Дмитрівна; д.е.н., професор, завідувач відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України (м.Київ)  Дейнеко Людмила Вікторівна; к.е.н., доцент кафедри економіки підприємництва, менеджменту та логістики, ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Газуда Михайло Васильович;  к.е.н., доцент, докторант, Інститут регіональних досліджень (м.Львів) Пітюлич Михайло Михайлович; к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин та міжнародного бізнесу, ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Химинець Володимир Васильович.

Науковцями обговорювалися важливі питання щодо стану та тенденцій розвитку економічної освіти у вищій школі в Закарпатті та інших областях України, шляхи модернізації національної системи управління регіональним розвитком, стратегічні напрямки впровадження інновацій на підприємствах харчової промисловості, особливості функціонування господарств населення гірських територій Карпатського регіону та перспективи їх розвитку, управління природними ресурсам  та вибір моделей природокористування, роль транспортних корпорацій  у забезпеченні сталого розвитку Карпатського регіону та багато інших актуальних тем.

Після короткої перерви продовжили роботу секційні засідання. Всього працювало 5 секцій, серед яких наступні: «Особливості використання менеджменту в ринкових умовах», «Сучасний стан та перспективи розвитку маркетингової діяльності», «Розвиток міжнародних економічних відносин в контексті поглиблення співпраці з ЄС», «Проблеми фінансового забезпечення підприємства в сучасних умовах», «Специфіка розвитку регіональної економіки».

Учасники науково-практичної конференції мали можливість напрацювати та схвалити рекомендації, що стали наслідком дискусій та обговорення доповідей і виступів,  обміну досвідом, думками, здійсненого аналізу процесів, проблем та перспектив розвитку економіки, які характерні для сучасного стану функціонування та розвитку суспільства. Затверджену резолюцію буде представлено владним органам та управлінським структурам.

В цілому робота Всеукраїнської науково-практичної конференції була результативною і плідною. Доповіді, які були представлені, показали високий рівень досліджень вітчизняних науковців та готовність до співпраці представників органів влади, бізнесу та освіти.
Відрадно зазначити, що проведення подібних конференцій має велике значення не тільки для економіки країни, але і для фахової підготовки майбутніх фахівців, які також взяли участь у ній.Джерело: Мукачево.net

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Отак сіоністи розікрали, "реформували", "інтегрували" і "чесно приватизували" Україну, що вже не може Україна вилізти з боргів... Кошерно......
Веркблей (2018-01-20 20:51:33)
Так ось воно як "жити по-новому"... Тобто обібрати Україну і українців і жирувати за кордонами зруйнованої України......
Запорожець (2018-01-20 20:48:29)
В этом что-то есть. Раньше я думал иначе, спасибо за помощь в этом вопросе. --- Я думаю, что Вы не правы. Я уверен. Предлагаю это обсудить. Пишите мне в PM, пообщаемся. спортивное питание интернет маг ......
anemVerM (2018-01-17 10:45:58)
Наилучшие, наидемократичнейшие в мире церкви северной и центральной Европы (лютеранская и кальвинистская) давно уничтожены в Украине. По сути остались тоталитарные промосковская и прокиевская церкви и ......
Гавриил (2018-01-17 10:34:21)
Не работает --- Не верю. атлет спортивное питание, спортивное питание самому или там геркулес спортивное питание...
arleMr (2018-01-17 10:23:03)