Роберт Левицький про те, як від ужгородської влади пропонували «зайти погодити»

Роберт Левицький про те, як від ужгородської влади пропонували «зайти погодити»

Відомий в Ужгороді підприємець, голова Федерації водних видів спорту Роберт Левицький на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук розповів про те, як нова ужгородська влада на чолі з в.о. мера Віктором Щадеєм підійшла до питання літньої тераси відомого закладу «Ла Буші», який знаходиться в пішохідній зоні центру Ужгорода на Корзо. Роберт запропонував висловитися з цього приводу громадськості міста, хоча в ході дискусії на сторінці повідомив, що звернувся і в правоохоронні органи та до суду.

 

Наводимо допис Левицького, принагідно зазначивши, що за інформацією, яка нам відома, «занести» вимагав керуючий справами виконкому Олександр Волосянський.  

 

«Цікаво почути позицію громадськості. Питання стосується ставлення Ужгородської мерії до підприємництва на прикладі кафе «Ла Буші», що знаходиться в центрі Ужгорода на вул. Корзо.

 

Наші так звані міські урядовці ніяк не розродяться з дозволом на терасу хоча документи були подані ще в березні і погоджені з в.о.головного архітектора міста. До початку розгляду питання на комісії, приходили якісь клоуни і пропонували зайти до якогось заступника погодити всі питання по дозволу на влаштування тераси. Звісно ніхто з адміністрації закладу не пішов в мерію. 

 

І тут як почалося: на комісії — театр абсурду якогось члена комісії. Пан, член юного віку ( до не давнього часу один з самих постійних гостей «Ла Буші») почав рвати на собі сорочку і горланити на директора, принижаючи її гідність до рівня міської каналізації, що він не дозволить встановити терасу в запропонованому вигляді «Ла Буші» та в.о.головного архітектора міста і т.д.

 

Цікаво чи юний член комісії має освіту за архітектурним напрямом, щоб помножити на нуль рішення в.о.головного архітектора міста і чи побував він та його заступники мера (які блокують дозвіл) за своє життя хоча б в 30-40 Європейських містах аби мати уявлення про Європейські тенденції в галузі архітектури та містобудування?

 

Вчора після чергової порції помиїв, які були вилиті на директора закладу під час адмінкомісії, один із заступників мера повідомив «щасливу» новину  -- виконком готує рішення про винос всіх терас по Корзо на центр вулиці, щоб вони не мішали трафіку людей.

 

Тобто, чим аргуменують не надання дозволу«Ла Буші» («Ла Буші» наполягало, що тераса не може зупиняти рух людей на Корзо тому її потрібно винести на центр вулиці, а бік вулиці залишити для пішоходів) те зараз береться як за приклад. Я вже не говорю про різного роду перевірки, які влаштовувала наша «любима» мерія та те сміття яке було вилито в ЗМІ на «Ла Буші».

 

В закладі другий тиждень поспіль проводить тренінги з персоналом один із самих відомих шеф кухарів Європи — Пельтре Андре .І дивлячись на це кіно з добиванням у нас підприємництва за власну вигоду можновладця, каже, що у Франції підприємці вже б на вилах винесли ту мерію десь в район Алжира.

 

Якщо підсумувати, то мова йде про подвійні стандарти, що інакше називається корупцією. 
Виходить революція в нашому місті просто привела до корита інших акторів, а болото, яке було таке і залишилося. 

 

Шановні підприємці та городяни, цікаво почути вашу думку з цього питання».

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-02-20
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

это исламисты поднимают вону с митингов забастовок-они так обычно и делали все революции и войны. тем более эрдоган куда то улетает с 27 февраля по 2 марта-то есть он может организовывать кровавые вся ......
Ybyf (2018-02-21 02:20:16)
глупо очень клеймить дни неприятными событиями-это налагает отпечаток и на всех нас.не надо делать дни болезней. дни холокоста, еще какие то дни потерянных детей или онкобольных этими названиями мы са ......
ribka (2018-02-21 01:25:26)
Недавно посмотрела сказку Пушкина Золотая рыбка и поняла что великий поэт нам пророчествовал о последних временах, когда некая старуха(имеется ввиду какая то кобыла возрастом с в тысячу лет много раз ......
tibka (2018-02-21 00:24:47)
Могу порекомендовать зайти на сайт, где есть много статей на интересующую Вас тему. --- Теперь стало всё ясно, большое спасибо за информацию. Вы мне очень помогли. кресло массажное распродажа, массажн ......
lichaLine (2018-02-20 19:56:44)
хотела еще раз глянуть, но вот блин..не успела! --- Эта фраза придется как раз кстати черногория путевки отдых, черногория отдых молодежный а также отзывы о Петроваце черногория отдых города ......
ponjucup (2018-02-20 19:44:19)