Які професії на ринку праці Івано-Франківська є найменш «рухливими» у 2017 році?

Які професії на ринку праці Івано-Франківська є найменш «рухливими» у 2017 році?

Більше 55% сучасних професій передбачають роботу за комп’ютером. Вони вимагають високої ефективності, концентрації та продуктивності. Попри те, що весь робочий час представників таких професій проходить у межах одного кабінету чи визначеного робочого місця, більшість з них зовсім не пов’язані з пасивністю та інертністю.

Так, серед близько 1700 пропозицій по роботі на сайті ua.trud.com, актуальних станом на грудень у Івано-Франківську, 35% належать до категорії «малорухливих». Зокрема, до них належать 6 затребуваних на міському ринку праці професій.

«Малорухливі» вакансії в Івано-Франківську: наскільки вони користуються попитом?

Оператор call-центру. Зазвичай такі позиції обирають молоді спеціалісти на початку кар’єри. Для кандидатів принципово важливою рисою є посидючість, адже робота оператора контакт-центру передбачає не тільки здійснення та прийом телефонних дзвінків з подальшим консультуванням клієнтів, а й внесення інформації до бази та оформлення заявок у спеціальній програмі. Середня заробітна оператора сall-центру становить 5 тис. гривень.

Web-розробник. Такі спеціалісти займаються розробкою програмного забезпечення за допомогою написання комп’ютерного коду певною мовою програмування. Тому основні якості таких працівників – це уважність та посидючість. Інколи web-розробники проводять за роботою 10 та навіть більше годин на добу. Їх заробіток складає 12-15 тис. гривень.

Бухгалтер. Сучасний бухгалтер має змогу працювати дистанційно, проте специфіка роботи вимагає аналітичного мислення для прискіпливої роботи з числами та розрахунками. Середня заробітна плата бухгалтера становить 6-8 тис. гривень на місяць.

Контент-менеджер. Контент-менеджер постійно аналізує новинну стрічку та стежить за її поповненням, займається пошуком інформаційних приводів, складає контент-плани та технічні завдання для копірайтерів. Середній заробіток складає 6,5 тисяч гривень.

Копірайтер. Спеціаліст зі створення текстового контенту може працювати як з офісу, так і дистанційно. Ця робота вимагає цілковитої уваги та зосередженості – тільки за цієї умови можливе якісне осмислення та опрацювання інформації, а також подальше створення оригінальних текстів.

Спеціаліст з підбору персоналу. HR-менеджер займається розробкою конкретної кадрової програми з детальним планом пошуку, підготовки та організації діяльності персоналу. Тобто більше 80% роботи – це вивчення та складання документації, а отже, робота за комп’ютером. Крім того, такий спеціаліст займається пошуком кандидатів на вакантні позиції та проведенням співбесід. Тому професіонал цієї галузі має бути організованим, комунікабельним та спостережливим.

У Івано-Франківську попит на представників таких професій лишається стабільно високим – кількість вакантних позицій становить 30% від їх загальної кількості.

Поради шукачеві: як зробити пошук роботи ефективним

Щоб підтримувати та нарощувати власну професійну цінність, варто постійно відстежувати тенденції на ринку праці. Для цього потрібно постійно читати ділові ресурси, професійні блоги та літературу, відвідувати семінари та інші освітні заходи, спрямовані на розвиток тієї чи іншої галузі (наприклад, реклама, IT та ін.). Це дозволить залишатись не просто затребуваним професіоналом, а й вчасно адаптуватись до змін на ринку – зокрема, до трансформації професії відповідно до потреб сучасної економічної системи.Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-03-17
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Левочкину повысить тариф дала кляча по имени саманта клинтон.Все проблемы в мире и Украине из-за битвы звезд так называемые звездные войны.одна звезда праматерь индсов турков и хамитов "проксима ......
Margo (2018-03-17 13:09:23)
ВСЕ САМЫЕ ПЛОХИЕ ЗАКОНЫ ПРОТАЛКИВАЮТ УКРАИНЦАМ ЦЫГАНЕ И ТАТАРЫ КОТОРЫЕ ПРЕТЕНДУЮТ НА НАШУ ЗЕМЛЮ И НАШИ ДОМА. Аха́ть Джами́ (тат. Әxәt Cәmi) — зВЕЗДА ПРОРОКА( пРОКСИМА ЦЕНТАВРА) ЭТО соборная мечеть в К ......
marya (2018-03-17 12:52:27)
Ой да ерунда все эти морозы, вы главное краник газовый прикрутите....
Чучундрий (2018-03-15 10:08:25)
Дохазяйнувалися гешефтники-реформатори, що українці вже втікають від їхніх "реформ"... Україні потрібна українська влада, щоб відбудувати країну після юдейського шабаша....
Зоотехнік (2018-03-15 08:46:02)
Не треба нас дурити - українці добре пам"ятають "адвокатську" діяльність польщі за часів речипосполитої. Мало били ляхів Запорожці, мало......
Запорожець (2018-03-15 08:14:49)