Як правильно заповнювати податкову накладну?

Останнім часом до відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Закарпатській області надійшло понад 30 питань щодо правильності заповнення реквізитів «найменування продавця» та «найменування покупця».Податковий кодекс України (пп. «в» та «д» п.201.1 ст.201) визначає, що у податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов’язкові реквізити: повна або скорочена назва продавця товарів чи послуг, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість.Враховуючи зазначене, в полях «Найменування продавця» та «Найменування покупця» податкової накладної зазначається назва юридичної особи, яка відповідає назві, зазначеній в статутних документах такої особи.У разі якщо обов’язкові реквізити податкової накладної, які стосуються повної або скороченої назви продавця та покупця, відповідають назві, зазначеній в статутних документах таких осіб, але розмір літер такої назви не співпадає, така податкова накладна визнається дійсною.Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Закарпатській області

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Аваков сам,тот ещё Христос!Вся верхушка там за дарма кресла занимает!Альтруисты мля!...
Олег (2017-02-21 16:34:01)
У більшості ментів статус "холостяка" . Не вірите спитайте мого собаку "Сірка"...
Вася (2017-02-21 14:40:50)
Политические новости Украины https://topdaily.news/ua/politika.html...
wertys8701 (2017-02-21 12:16:03)
Новости экономики Украины https://topdaily.news/ua/economics.html...
wertys8701 (2017-02-21 12:14:16)
Последние Новости спорта https://topdaily.news/ua/sport.html...
wertys8701 (2017-02-21 12:11:22)