Головний "регіонал" Мукачева заявив, що в місті закладено "бомбу"

Головний "регіонал" Мукачева заявив, що в місті закладено "бомбу"

Звернення Голови Мукачівської міської організації Партії регіонів Вячеслава Шутко

Шановні мукачівці!

Держава гарантує кожному громадянину безпеку його життя. А державні структури, органи місцевого самоврядування, службовці виконують, прописані законодавчо ті положення, які гарантує держава. У місті Мукачеві – окремій республіці в Закарпатті, все по-іншому. Тут діють власні, ніким не писані закони, встановлюються дивні правила. З громадою ніхто не рахується, живемо по принципу: «Менше знаєш – краще спиш». Ця народна мудрість дійсно діє, але винятком є такі проблеми, про які не інформувати громаду – це злочин.

У Мукачеві склалася дуже небезпечна ситуація. Мова йде про один з об’єктів водозабору – «Центральний», що розташований у провулку Духновича, який знаходиться у власності ММКП «Мукачівводоканалу». Водозабір забезпечує мешканців міста питною водою.

Мукачівська міська рада приймає низку рішень, у результаті яких земля навколо споруд водозабору роздана у приватну власність і на даний час там розпочато будівельні роботи.

Численні службовці міськвиконкому, котрі готували проекти рішень на сесію та власне й самі депутати, очевидно, поняття не мали про те, що грубо порушують низку законів України про охорону водних об’єктів. Більше того, «слуги мукачівської громади» дружно натиснули на кнопки, дозволивши вільний доступ усіх бажаючих до об’єктів, які числяться в переліку Міністерства надзвичайних ситуацій як об’єкти підвищеної суспільної небезпеки! Саме небезпеку для багатьох людей становить Хлораторна станція, яка діє на території водозабору. Споруда занедбана, не охороняється, а в процесі хлорування використовують рідкий хлор, який при необережному поводженні має страшну смертоносну здатність отруювати все навколо.

Ще один кричущий факт порушення всіх можливих законів: земля, яка виділена під приватну забудову, є територією санітарної зони, що поділяється на «окремі пояси особливого режиму». Цитую статтю 34 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання»: «перший пояс (суворого режиму) включає територію розміщення водозабору, майданчика водопровідних споруд і водопідвідного каналу».

У нашому випадку при виділенні ділянок місцеві чиновники та ціла низка спеціальних водоохоронних служб «керувалися» статтею 36 вищевказаного закону: «У межах зони санітарної охорони джерел питної води та об'єктів централізованого питного водопостачання господарська та інша діяльність обмежується. Забороняється розміщення, будівництво, введення в дію, експлуатація та реконструкція підприємств, споруд та інших об'єктів».

Але справжня бомба повільної дії криється у вільному доступі до Колодязя № 3, який вже знаходиться на приватній території. Колодязь відкритий, сполучений з водною мережею і доступний усім. Це – прямий доступ до водного забезпечення, яке постачає воду у крани мешканців Мукачева. Тож ми абсолютно ні від чого не застраховані, і ніхто не може гарантувати, що з крана тече вода, яка безпечна для життя людини!

Відповідно до всієї важливості та небезпечності ситуації, вважаю за необхідне інформувати громаду міста Мукачева та ініціювати низку заходів з недопущення ситуації, яка несе пряму загрозу життю людей!

Мною ініційовані термінові перевірки водозабору «Центральний» прокуратурою Закарпатської області та Держекоінспекцією краю. Також за участю громадських інспекторів з охорони довкілля буде проведено незалежну громадську експертизу. Результати всіх перевірок буде винесено до громадського відома.

Кожен з нас має право володіти інформацією про реальний стан речей у місті Мукачеві, розуміти, що власна байдужість та інертність може призвести до ситуацій, які вже не виправиш. Тому позиція Мукачівської міської організації Партії регіонів — припинити свавілля купки чиновників, які заховалися за окремі норми закону про місцеве самоврядування, перекрутивши їх у права міських царьків.

 

Голова Мукачівської міської організації Партії регіонів Вячеслав Шутко.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-01-16
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Гнусные недобитки фашистской коалиции не смеют даже рот открывать перед победившими их народами СССР! Красной армии надо было добить гадов....
Запорожец (2018-01-15 15:42:51)
Оце так "підвищення" рівня життя українців - надрукували паперових грошей і нахвалюють себе за чергове "покращення"... Кляті гешефтники тільки й вміють, що дурити....
Веркблей (2018-01-15 09:30:16)
Вражену метастазами частину тіла краще відрізати ніж дати можливість раковій пухлині вразити все тіло......
Зоотехнік (2018-01-15 09:00:23)
Сіоністи через своїх агентів та найманців серед політиків та урядовців навмисне знищують українців шляхом шкідливих щеплень дітей та отруйної їжі......
Запорожець (2018-01-14 14:20:10)
Пока вы протестуете против аабортов-вы даете надужду африканскому племени размножиться на вашей земле и посчитайте сколько их бродит просит милостыню на ваших улицах-их наверняка миллионы. что и след ......
Рита (2018-01-14 14:08:23)