Чи готова Тячівщина до зими?

Чи готова Тячівщина до зими?

Сьогодні, 29 жовтня, на Закарпатті у Тячівській райдержадміністрації відбулось засідання колегії під керівництвом голови РДА Івана Бринзяника.

 У роботі засідання взяли участь – перший заступник голови державної адміністраціїВасиль Каганець, заступники Василь Буга та Володимир Бодак, керівник апарату Дмитро Онуфрій, голова районної ради Михайло Данилюк, міський голова Іван Ковач та голова громадської ради  Володимир Богачик. Присутніми також були керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Найперше учасниками засідання розглянуто питання щодо стану надання адміністративних послуг в Тячівському районі по якому доповіла керівник ЦНАПу райдержадміністрації Наталія Горват. Інформуючи присутніх з даного питання доповідачка посилалась на результати вивчення впродовж жовтня 2013 року робочою групою райдержадміністрації стану надання адмінпослуг районними службами та установами. Зокрема управління Держземагенства в Тячівському районі, управління пенсійного фонду, соціального захисту населення, відділу реєстрації актів цивільного стану Тячівського районного управління юстиції, міграційної служби, архівного відділу, відділу містобудування та архітектури Тячівської райдержадміністрації.  

-       В сфері надання адмінпослуг є певні проблеми, а отже й чимало роботи,  тому наразі необхідним є активізація діяльності керівників та працівників відповідних служб з метою вирішення виявлених недоліків, — наголосила Наталія Горват.

За результатами перевірки виявлені порушення в основному стосуються недотримання законодавства щодо ведення документації, журналів реєстрації заяв, а також   визначених термінів видачі документів, результатів адмінпослуг. Недоліками є також відсутність в окремих службах книг та скриньок скарг та пропозицій, інформаційних стендів та технологічних карток, не облаштованість місць прийому та обслуговування громадян чим обмежується право комфортного отримання адмінпослуг.

Окремою проблемою залишається питання систематичних скарг на відсутність коректної, професійної, ввічливої, гідної поведінки з боку окремих реєстраторів що потребує відповідної реакції з боку керівництва.    

-       Найважливішим у роботі керівників вищезгаданих служб та кожного реєстратора має бути людина і послуга, яка надається, — неодноразово наголошував Іван Бринзяник. — Робота має бути організована так, щоб між працівниками служб та громадянами сформувались довірливі відносини, а досягти цього можливо лише внаслідок  доброго, толерантного, ввічливого ставлення до людей та кваліфікованого виконання обов’язків.  

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Бодак проінформував присутніх з питання щодо готовності господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року.

За його словами, на даний час, всі 117 багатоповерхових житлових будинків готові до опалювального сезону.  До роботи в зимових умовах готове й водно-каналізаційне господарство району, аварії, які виникають на мережах водопостачання та водовідведення, усуваються обслуговуючими підприємствами негайно.

-       Що стосується об’єктів бюджетної сфери, то з усіх відділів та управлінь найконструктивніше до виконання заходів щодо підготовки до зими підійшло управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, — наголосив Володимир Бодак. – Навчальні заклади освіти  району готові до зими і підтвердженням цього є  той факт, що навчальний рік та опалювальний сезон розпочався без проблем, відповідно до вимог.

Всі котельні відділу охорони здоров’я та відділу культури державної адміністрації також на належному рівні забезпечені вугіллям та дровами і готові до експлуатації в опалювальний період. Комплекс робіт по підготовці до осінньо-зимового періоду проведено  також Тячівським районом електричних мереж та філією ВАТ «Закарпатгаз». Позитивно цього року в районі вирішується питання забезпечення пільгових категорій громадян твердим паливом та скрапленим газом. Дану роботу, згідно розпорядження голови райдержадміністрації, проводять Тячівське та Дубівське управління соціального захисту населення.

До основних недоліків, що стосуються даного питання, віднесено  недотримання термінів виконання подачі звітності про заходи щодо підготовки до зими, невчасне проведення тендерних процедур, відсутність чіткого розрахунку   потреби об’єктів у паливі.  

За наслідками роботи колегії прийнято виважені рішення та дано відповідні доручення, виконання яких взято на контроль керівництва райдержадміністрації.

           Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Тут уже взрослые люди они едят и видят могут пожаловаться чем их кормят. Я знаю один детский садик в Киеве так там похлеще и дети не могут пожаловаться они не понимают. А воспитатели не скажут боять ......
Андрей (2017-11-19 13:48:36)
Браво патріоти України! Досить терпіти свавілля гешефтників!!!...
Запорожець (2017-11-19 13:32:54)
Тепер треба товкти пики всім ляхам, щоб вони повтікали з України - досить плазувати перед європейським сміттям! Прошу ляха до гіляки......
Веркблей (2017-11-19 13:30:50)
Польща демонструє, що поляки були, є і будуть ворогами України і українців. Досить вже "проєвропейському" уряду плазувати перед ляхами, жабоїдами, макаронниками......
Зоотехнік (2017-11-17 16:13:05)
А тепер теж саме, лише РФ поміняйте на Україну і вийде, що вони не хочуть бачити сильного ігрока на політичний арені! Нам треба розвивати сильну державу, як в військовому так і в соціальному аспекті! ......
Х (2017-11-16 12:09:21)