Евеліна Самсончик: "Життя навчило мене не перестрибувати через сходинки"

Евеліна Самсончик: "Життя навчило мене не перестрибувати через сходинки"

Нещодавно ми писали, що легендарний директор дому Сhanel Карл Лагерфельд підписав ексклюзивний контракт з супермоделлю Евеліною Самсончик. 19-річна красуня – з Ужгорода, вона племінниця власника ресторану «Фан-Фан» Роберта Левицького. Саме його ми попросили посприяти в організації цього інтерв'ю. Пан Роберт погодився. І ось — результат нашої спільної з Евеліною роботи вже можуть оцінити читачі «7 Днів».    

НА ЄЛИСЕЙСЬКИХ ПОЛЯХ НАС ЗБИРАЄТЬСЯ ВЕЛИКА АРМІЯ ФІЗКУЛЬТУРНИКІВ

Евеліно, наскільки знаю, ти приїжджала в Ужгород лише на кілька днів, і знов поїхала. Де взагалі ти зараз мешкаєш? Чи живеш на роботі? :)  

— Взагалі, мешкаю у Парижі, так-як робота кожний день, а відпустка тільки 2 рази в році. На даний момент я у Львові на навчанні.

Ти гімнастка, здобуваєш фах вчителя фізкультури, в одному з інтерв’ю розповідала, що не проти б і попрацювати в школі. Звідки така пристрасть до спорту?

— В мене вся сім'я спортсменів. Пристрасть до спорту з'явилася з раннього дитинства. Мама каже, що з 3-х років я почала вимагати, щоби вона вмикала відео з аеробікою декілька разів на день. В 4 роки мене вирішили віддати на гімнастику. На 3-му курсі ми проходили двомісячну практику в школі і мені роль вчителя сподобалась. На початку було важкувато, але після другого тижня роботи стало набагато легше і я почала діставати задоволення від результату.

У тебе шикарна фігура! Як вдається бути у формі: завдяки спорту чи є якісь спеціальні дієти, яких дотримуєшся?

— Звичайно, спорт та правильне харчування. Дієти вони короткочасні, а ПХ на все життя. Головне знати, які продукти можна поєднувати, коли та як вживати, і їх значимість для організму. Про спорт я вже говорю в минулому часі. Сьогодні для прогресу в спорті вищих досягнень потрібно займатися не менше 12 разів на тиждень, а я можу дозволити собі 5-6 разів і то з 5.30 ранку, не пізніше. В цей час на Єлисейських полях нас збирається досить велика армія фізкультурників.

Ти також  розповідала, що думаєш про те, аби на навчання в магістратуру вступити за кордоном. В якому місті (університеті) плануєш вчитися? І головне — невже справді розглядаєш такий варіант, що в далекому майбутньому працюватимеш вчителем фізкультури у школі?

Розглядаю університети в Європі, а також думаю вступити на магістратуру в ЛДУФК, де зараз здобуваю диплом бакалавра. Мені імпонує ставлення керівництва нашого університету до студентів, які прославляють університет та нашу державу, а також я в захваті від рівня професорсько-викладацького складу. Між іншим мене як перспективного діючого спортсмена запросили для поступлення в ЛДУФК, а в нашому УжНУ на кафедрі фізичного виховання мені повідомили, що в перспективних спортсменах вони не мають потреби.

Парадоксальна ситуація, — кафедра була створена, щоби культивувати спорт та фізичну культуру в Закарпатській області, а наші спортсмени прославляють інші виші та регіони України. Стосовно роботи вчителем чи тренером, скажу, що це одні з найблагородніших професій і сьогодні я бачу себе в цій ролі. Що буде через два-п'ять років? Можливо, я опаную ще якусь професію і зможу себе реалізувати в іншій сфері.

МИ ВСІ З СІМ'ЄЮ ДО МОЄЇ МРІЇ ЙШЛИ НЕ ОДИН РІК

Розкажи, будь ласка, про батьків, родину. Чим займаються батьки? Чи маєш братів або сестер? Як часто з ними бачишся, зважаючи на те, що тепер надзвичайно завантажена роботою?

Мама — приватний підприємець. Є у мене брат Ернест, який старший за мене на 20 місяців. Він навчається на  5-му курсі факультету туризму та міжнародних комунікацій  в УжНУ, а паралельно навчається на курсах німецької мови в Мюнхені, де планує навчатись на магістратурі. Бачусь з ними, на жаль, рідко, але кожний день спілкуємося. Є також дідик і бабка, які все життя поруч, а також дядя та любимі двоюрідні сестри. Між іншим, дідик декілька днів тому святкував своє 70-ліття і, як завжди, здивував нас фізичними досягненнями, — 30 разів віджався, а після 30 секунд протримав кут з опорою на руках, давши нам зрозуміти, що 70 — це чоловічий розквіт, а не старість.

Твоя історія  для багатьох – наче казка. Наприклад, багато хто дивується: як дівчина, яка  не вчилася бути моделлю і у 16 років вперше сфотографувалася для  реклами ресторану свого дядька, через кілька місяців працює на подіумі в Мілані, а через пару років уже підписує контракт з Chanel, запропонований самим Карлом Лагерфельдом. Розкажи, як все було насправді? Зізнайся, в чому секрет успіху? J

Насправді, так все і було. Моделінг — мрія з дитинства і йшли ми всі з сім'єю до моєї мрії не один рік. Я рада, що родина дала можливість розкрити мій талант і здійснити свою мрію, а не загрузила мене напрямами, до яких я не мала схильність, або ж які були популярні в той час. Це і є однією з складових успіху, а наступна — наполеглива праця і стовідсоткова віддача тій справі, якою займаєшся.

Більшість людей не уявляє, як живуть моделі. Розкажи про свій типовий робочий день.

Робочий графік з 9:00 до 20-22:00.

Мій ранок починається о 5.30. Йду на пробіжку, роблю зарядку, готую сніданок та обід і пішки 40 хвилин йду на роботу. Чим ближче день до показу, тим він насиченіший. Частіше всього закінчується робота о 23-й, а буває і в годину ночі.

Цікаво ще одне. Ти 14 років займалася гімнастикою. Вивчила англійську, французьку, угорську, італійську. Вмієш готувати. Розповідаєш, що часто подорожуєш і відпочиваєш. А як на все це знаходиш час?

Наразі професійною художньою гімнастикою не займаюсь. Вивчення мов почалося ще з дитинства. Бабуся угорка, а дідусь словак. Також заклався хороший фундамент англійської мови у лінгвістичній гімназії, яку я закінчила. Італійська та французька — це мови тих країн, де я працювала та працюю. Готувати навчилась в ресторані «Фанфан», де пройшла всі щабелі від посудомийки до кухаря, трохи встигла попрацювати і офіціантом (це була умова мого дяді). Завдяки цьому я почала розуміти філософію ресторанного бізнесу.

Якщо говорити про відпочинок та подорожі — це найвища нагорода, про яку я мрію і можу дістати.

Виходячи з попереднього запитання  – складається враження, що ти хоч  і пішла вчитися на фізкультурний, але готувалася до іншого майбутнього, до зовсім іншої кар’єри…

Поганий той солдат, який не мріє стати генералом. В той час життя навчило мене не перескакувати через сходинки, а поступово їх долати.

Я ВСЯ В РОБОТІ, НА ОСОБИСТЕ НЕДОСТАТНЬО ЧАСУ

Питання про чутки: тебе сватали за Володимира Кличка, принца Гарі… :)

Ви забули до цього списку додати: Шевченка, Джареда Летто, Федерера, Усейна Болта, Перис Хілтон та порядка сотні відомих прізвищ як чоловічого, так і жіночого роду...

Стереотипно вважається, що світ моди – жорстокий і бездушний. Що балом правлять гроші і слава. А лицемірство – ледь не на кожному кроці. Тобі не буває сумно і самотньо в їхніх парижах, міланах і лондонах? Не виникає бажання кинути все і поїхати додому, в теплий і рідний Ужгород?

Світ моди такий самий, як і інші сфери життя. Є позитивні тенденції, так і негативні, є своя специфіка. На першому місці стоять професіоналізм та харизма моделі.

Буває деколи сумно і самотньо, оскільки робота потребує постійно стовідсоткової концентрації, але в мене сильна підтримка з боку близьких та друзів.

В одному з інтерв’ю ти кажеш, що під час поїздок до Львова на навчання живеш у гуртожитку, а квартири не знімаєш, бо це дорого. І це – слова моделі, яка має ексклюзивний контракт із CHANEL?  

Питання сьогодні не в грошах, а в тому, що мені подобається атмосфера, той дух який панує серед нас, студентів, в гуртожитку. І мені здається, що студентські спогади, пов'язані з гуртожитком, будуть одні з найяскравіших в моєму житті.

Гадаю, це питання цікавить більшість чоловічої аудиторії нашого видання — чи маєш коханого? Якщо так, звідки він: з Ужгорода, чи з Європи? Чи, може, серце ще вільне?

На сьогоднішній день я вся в роботі, на особисте недостатньо часу.

Ти часто говориш, що твоя родина тобі дуже допомогла, що батьки і дядько – для тебе авторитети. А сама думала про заміжжя, сім’ю, дітей? Чи кар’єра моделі наразі важливіша?

Кожна дівчина мріє про заміжжя та дітей. Мені всього 19 років. На початку хочу збудувати фундамент, а потім вже як Бог дасть. Буду його просити про щасливу долю.

НАСПРАВДІ ПРОФЕСІЯ МОДЕЛІ Є ДУЖЕ ВАЖКОЮ

Які твої найулюбленіші місця в Ужгороді?

Найулюбленіше місце — це батьківська хата, а також ресторан «Фанфан». Я бувала в багатьох відомих ресторанах світу і можу сказати, що цей заклад зайняв би достойне місце в Парижі, Мілані, Шанхаї, Відні. Мені здається, що «Фанфан» трохи випереджає свідомість ужгородців. А ще я люблю нашу набережну.

Евеліно, а хто твої друзі? І де вони? 

В мене є три найкращі подруги, дві з них зі шкільного часу (Мар'яна та Ліля) та одна з часів спорту (Галина). І ось так ми дружимо вже більше 10 років і наші батьки нам довіряють.

Чи втратила ти щось важливе, ставши моделлю, чи жалкуєш за чимось? Чи це суцільні надбання і «плюси»?

Не можна говорити, що це суцільне надбання, а жалкувати за минулим немає сенсу.

Якщо в тебе народиться донька, і вона, наприклад, як мама, у 16 років захоче стати моделлю – дозволиш їй реалізувати мрію?

Насправді професія моделі є дуже важкою. Але якщо в моїх дітей буде хист до чогось, я буду їх підтримувати у їхніх прагненнях.

Наостанок – про що сама зараз мрієш?

Відповім вам крилатою фразою: «Спокій нам лише сниться»

7dniv.info.Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-06-21
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......
Запорожець (2018-04-16 20:31:24)
Світовій спільноті треба відкрито говорити про економічну агресію сіоністів проти України - саме агенти сіонізму, які прийшли до влади розграбували Україну....
Гардистон (2018-04-14 18:19:00)
Ото такі "європейські цінності" - обстрілювати та руйнувати міста інших держав... Та й "русскіє братья" такі ж самі гади - лізуть усюди як свині......
Запорожець (2018-04-14 13:36:45)
За декілька століть нічого не змінилося у ставленні ляхів до українців. Досить вже базікати про "польських друзів" - і вивчали історію, і класиків читали, і бували і клятій Польщі....
Веркблей (2018-04-14 06:56:22)