Блондинка з нової «ВІА ГРИ» Еріка Герцег ходить до … логопеда

Блондинка з нової «ВІА ГРИ» Еріка Герцег ходить до … логопеда

Останні кілька місяців тисячі закарпатців з неабияким інтересом спостерігали за перипетіями популярного телешоу «Хочу в ВІА Гру». Підживлював цю зацікавленість і той факт, що в одній із трійок дівчат-фавориток виступала наша землячка з Малої Доброні Еріка Герцег.

Нелегким і драматичним видався їх шлях до фіналу: за надмірну «ініціативність» Мішу Романову, Анастасію Кожевникову та Еріку ледве не зняли з конкурсу. Бо дебютантки вирішили укоротити  запропоновані їм організаторами сукні.

– Щоб виглядати сексуальніше зі сцени, – пояснила відтак цей вчинок Міша Романова.

Керівник проекту Костянтин Меладзе навіть уже проголосив свій вердикт, однак, за «порушниць» заступилась екс-солістка «ВІА Гри», нині популярна телеведуча («Вся правда про зірок») Надія Мейхер-Грановська. Вона таки умовила продюсера і композитора залишити дівчат у програмі.

25 жовтня відбувся фінал. Шанувальники 4 країн – України, Росії, Білорусі та Казахстану, віддали 59 відсотків голосів за трійку Еріки Герцег. Їх конкуренти набрали 40 відсотків. Костянтин Меладзе навіть написав для гурту нову пісню «Перемир’я», яку новий склад нової «ВІА Гри» з великим успіхом виконав на гранд-фіналі шоу. Днями ж дівчата з цією композицією «на ура» виступили в Москві разом з такими метрами, як Йосип Кобзон, Діма Білан та інші.

Хто ж вона, ще одна зіркова закарпатка, про яку донедавна ще мало-хто знав?

Як уже згадувалось, народилась Еріка у простій селянській сім’ї в М. Доброні. До 8 класу навчалась у місцевій школі, потім – у В. Доброньському реформатському ліцеї, де була солісткою церковного хору. Отримавши диплом бакалавра в Закарпатському угорському інституті в Берегові, почала пробувати себе в модельному бізнесі.

У квітні 2012 року переїхала до Києва. Тоді ж знялась для листопадового номера популярного чоловічого журналу «Playboy». Нинішнього року її фотосесію публікують у травневому числі російськомовної версії цього видання. Тут же були опубліковані кращі світлини солісток групи «ВІА Гра». Мабуть, саме тоді й визріла ідея спробувати сили на кастингу шоу «Хочу в ВІА Гру».

Після перемоги Еріка зізналася:

– Сьогодні я найщасливіша людина у світі! Це був єдиний великий шанс у моєму житті і я рада, що все вдалося!

У Малій Доброні тепер проживають батьки новоспеченої зірки разом з її молодшим братом. Як і всі в цьому селі, займаються вирощуванням овочів. Безперечно, гордяться донькою та сестрою. До речі, Еріка теж не забуває про сім’ю і допомагає родині фінансово.

Односельці неоднозначно поставились до несподіваного злету землячки, та все ж більшість гордиться нею. Завідуючий місцевим клубом Тібор Шольмош пригадує, що дівчина вже в шкільні роки з успіхом виступала на різних заходах: чудово співала й декламувала вірші, брала активну участь в художній самодіяльності. Напевно, здобуті тут навики згодились на тернистому шляху до тепер уже основного складу «ВІА Гри».

Нині у вільні години Еріка бере уроки з російської та англійської мов, ходить до логопеда, бо два роки тому не розмовляла вільно ні українською, ні названими мовами, а притаманний для угорців акцент зберігся й по-сьогодні.

Сірою особистістю себе не вважає.

– Мене можна або сильно любити, або ненавидіти, – каже дівчина.

На запитання, що відчувала, коли дізналась про перемогу, відповідає:

– Всю мою сутність оповили неймовірні почуття, ще й досі не повністю вірю – це сталось. Звикаю до публічності й до того, що на вулиці мене впізнають дедалі більше.

 

Вісті Ужгородщини

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-02-18
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

дЛЯ ВЕЛИКОБРИТАНИТ СаДИК хАН -МЕР ЛОНДОНА КОТОРОГО ТНАЗНАЧИЛА сАМАНТА НА ЭТУ ДОЛДНОСТЬ- ВАШУ ВЕЛИКОБРИТАНИЮ И РАЗВАЛИТ И ПРИСВОИТ ВСЕ ВАШИ ДЕНЕЖЭКИ ВМЕСТЕ С ЦЧЫГАНСКОЙ саМАНТОЙ-ЭТА ТВАРЬ РИНКАРНИРОВЛА ......
road (2018-02-18 20:47:49)
Меган маркл-это ведьма татарская. ну давайтк ведьмакоъв и ведьм цыганских ставьте королями. сдохнем все как можно быстрей. неужели не ясно эту татарку подсунала гарри цыганка Саманта, окторая околдова ......
margo (2018-02-18 20:28:57)
Стало известно что ЛОНДОН, 18 февраля. /Корр. ТАСС Игорь Броварник/. Принц Гарри будет выполнять лидирующую роль в работе британского Содружества, чтобы привлечь в организацию представителей молодого ......
margo (2018-02-18 20:19:43)
Стало известно что ЛОНДОН, 18 февраля. /Корр. ТАСС Игорь Броварник/. Принц Гарри будет выполнять лидирующую роль в работе британского Содружества, чтобы привлечь в организацию представителей молодого ......
margo (2018-02-18 20:18:52)
В этом что-то есть. Теперь всё понятно, благодарю за информацию. --- Вообщем забавно. грибок на стенах средства, бетон грибок средство и Варанга купить в Верещагино грибок кожи народные средства ......
biobiltbop (2018-02-18 20:14:45)