Цьогоріч держвиконавці Закарпаття стягнули з боржників понад 30 мільйонів гривень

Цьогоріч держвиконавці Закарпаття стягнули з боржників понад 30 мільйонів гривень

15.11.2013начальником управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Закарпатській області Пановою Н.В. в управлінні державної виконавчої служби ГУЮ за участю заступника начальника Головного управління Міндоходів у Закарпатській області Громового А.О. та інших представників Головного управління Міндоходів у Закарпатській області проведено міжвідомчу нараду щодо розгляду проблемних питань при виконанні рішень про стягнення податкового боргу; щодо надання органами Міндоходів на запити державних виконавців індентифікаційних кодів боржників; щодо виконання рішень про стягнення боргу по єдиному соціальному внеску; щодо налагодження ефективної взаємодії та оперативного вирішення проблемних питань, які виникають у ході здійснення виконавчих проваджень.

В ході наради начальником УДВС Пановою Н.В. зазначено, що протягом 10 місяців поточного року підлягало виконанню в територіальних органах ДВС області 48 659 виконавчих документі даної категорії справ на загальну суму понад 186 мільйонів гривень, з яких завершено 32 648 виконавчих документів на загальну суму 96 028 147 грн., в тому числі стягнуто 30 020 098 грн.

Враховуючи, що наповнення державного бюджету є важливим фактом  в економічному розвитку України, тому виконання рішень про стягнення коштів  на користь держави та на користь інших державних органів, стягнення заборгованості по заробітній платі є пріоритетним напрямком в роботі органів Державної виконавчої служби, у зв’язку з чим управлінням державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Закарпатській області постійно здійснюється аналіз та моніторинг стану виконання виконавчих документів  вказаної категорії.

Одночасно, керівник УДВС повідомила присутнім, що за результатом проведеної територіальними органами ДВС інвентаризації виконавчих проваджень про стягнення податкового боргу встановлено, що по Закарпатській області на виконанні перебувають виконавчі документи по 69 боржниках – юридичним особам на загальну суму 1 950 204 грн., які не здійснюють господарську діяльність, у яких відсутнє будь – яке майно на яке можливо звернути стягнення та по яких виконавчі документи пред’являлись 2 і більше разів.

Крім того, як зазначила Панова Н.В., однією з суттєвих проблем при вчиненні виконавчих дій є відсутність у державного виконавця можливості отримання у Міндоходів інформації про присвоєний боржнику ідентифікаційний код платника податків, що в свою чергу унеможливлює встановити місце праці, розрахункові рахунки відкриті в фінансових установах та накласти арешт на нерухоме майно боржника. Зокрема це стосується виконавчих документів про стягнення аліментів, виданих до 08.08.2011 року, а це в свою чергу нехтуються інтереси дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також, на даній нараді було піднято питання щодо стягнення заборгованості з комунальних підприємств Закарпатської області по яким станом на 01.11.2013 наявна заборгованість по податковому боргу складає 1 733 645 грн. примусове стягнення з яких утруднююється тим, що ці підприємства забезпечують життєдіяльність міст та сіл.

Пановою Н.В. запропоновано запровадити практику внесення подань в порядкуст. 11 Закону України «Про виконавче провадження», ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в’їзду  в Україну громадян України», ст. 377-1 Цивільного процесуального кодексу України про тимчасове обмеження боржників у праві виїзду за межі України по виконавчих документах про стягнення ЄСВП, як один з найдієвіших заходів, а також спільно з Міндоходів опрацювати можливість звернення до органів Міграційної служби щодо заборони у видачі боржникам паспорту для виїзду за кордон, відповідно ст.6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в’їзду  в Україну громадян України».

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Цілковито вірне рішення - диких приматів можна ввозити до України тільки у клітках та за наявністю довідки про щеплення від сказу....
Зоотехнік (2018-02-22 09:09:20)
тОЛЬКО НАБЛЮДАЯ ЗА СОБЫТИЯМИ ПОЛИТИКИ 4 ГОДА Я ПОНЯЛА ЧТО МИРОМ ПРАВИТ ЛЮБОВБ, ЗА КОТОРУЮ СРАЖАЮТСЯ НЕКИЕ ПОТОМКИ БОГОВ. ОНИ ЗНАЮТ КТО ИМ НУЖЕН И ПРЕСЛЕДУЮТ КАК МОГУТ НАПРИМЕР ВЛАДИМИР ВОЛЬФЛВИЧ ЭТО О ......
оННА (2018-02-22 00:21:19)
ОЧНЬ ЖАЛЬ НАЦИОНАЛЬНЫЙ ПРОДУКТ....В книге "31 июня" было описано как сэму организовали в тюрьме встречу с мЕЛИсентой. мне например тоже кто-то организовал такую примерно встречу с каким то м ......
NINA (2018-02-21 23:36:21)
"Свині тут захрюкали, коти замяукали, жаби заквакали..."...
Зоотехнік (2018-02-21 20:51:58)
Та не миші, а пацюки з пейсами роздирають Україну на шматки - наповзли з усіх країн і жруть Україну... Отрути треба та капканів на них......
Веркблей (2018-02-21 16:36:55)