Тячівців судитимуть у новому суді (ФОТО)

Тячівців судитимуть у новому суді (ФОТО)

Відбулось урочисте відкриття нового приміщення Тячівського районного суду. Сьогодні, 28 серпня, у Тячеві пройшло урочисте відкриття нової адміністративної будівлі Тячівського районного суду.

В цереремонії відкриття прийняли участь високоповажні гості, очільники найвищих установ судової гілки влади Валентина Сімоненко – голова Ради суддів України, суддя Верховного Суду України, Борис Гулько – голова Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Зеновій Холоднюк  – голова Державної судової адміністрації України. А також перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Андрій Сербайло, голова Тячівської райдержадміністрації Петро Голубка, Тячівський міський голова Іван Ковач, начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області Михайло Форкош, голова апеляційного суду Закарпастької області Крегул Микола, обласні депутати, представники органів місцевого самоврядування, журналісти та громадськість.

Виступаючи з вітальним словом Валентина Сімоненко зауважила, що в наш час відкриття нового приміщення суді —  це одна з найвизначніших подій не тільки для Тячівщині, але й для судової системи всієї України та побажала щоб судочинство у краї було таким, якого потребує суспільство. Привітав громаду з цим знаменним днем також  Борис Грулько, який побажав усім законних і справедливих рішень у храмі правосуддя.

Відтак всіх присутніх привітав Зеновій Холоднюк, який також вручив почесні грамоти Державної судової адміністрації України Степану Дьордяю, директору торгової мережі «Майстер» та Володимиру Дем’яну, директору ТОВ «Свалява-Міськбуд за співробітництво щодо створення належних умов приміщення районного суду. Крім того, заохочувальною відзнакою — нагрудним знаком «Знак пошани» нагороджено Олександа Коршинського — заступника територіального управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області, Івана Ковача — Тячівського міського голову та Володимира Гримута – голову Тячівського районного суду.

Опісля учасників зібрання привітав Петро Голубка, який висловив сподівання, що в новому адмінбудинку прийматимуться тільки правильні і справедливі рішення, які дійсно покращать життя громадян району, а також відмітив, що на сьогоднішній день в державної адміністрації немає перед судовою установою жодної заборгованості по платежах.   

Іван Ковач наголосив на знаковості даної події, адже такий в непростий час зорганізувались різні гілки влади, для того, щоб відбудувати добротну будівлю, яка стала окрасою міста Тячів.

Символічно, що в той час, коли на сході нашої країни ведуться бойові дії, потерпають молоді хлопці за незалежність та територіальну цілісність нашої країни, на місцях робляться добрі справи, направлені на те, щоб Україна була країно, де на першому місті є права і свободи людей, – зауважив в рамках виступу Андрій Сербайло.

Відтак вітальне слово мав Форкош Михайло, який подякував Володимиру Гримуту за співпрацю та вручив йому символічний ключ від адмінбудівлі. Після чого очільник районного суду висловив вдячність всім, хто приклав зусилля для того, щоб у кінцевому результаті відкрити нове приміщення суду, збудоване за європейськими стандартами.

На завершення урочистості відбулась церемонія пере різання символічної червоної стрічки, після чого всіх присутніх запросили оглянути приміщення районного суду.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Молодець гарант, хоч в мене і права голосу нема. А чому соромитись, "всіма доступними способами"....Партія Ракомстоячих (ПР) і недоступні примінялa, до самої революції Гідності. Вони і зараз ......
Анатолій Шамрін (2017-01-24 20:26:02)
З ранку написав прокурору області заяву про кримінальний злочин державними інспекціями...за їх бездіяльність по ліквідації наслідків техногенної катастрофи в Грибовичах.Просив занесення до ЕрДР..... В ......
Анатолій Шамрін (2017-01-24 19:49:06)
Пропоную надати звання "Герой України" президенту за це .Цей мужній вчинок навіть перебільшуеє продаж ліпецької кондфабрики а також можливий продаж севастопольського судоремонтного заводу, ......
Случайный (2017-01-24 19:11:06)
Ай молодець,ляксеїч!Тепер лишається запросити нового главу європарламенту в Україну і відразу негайно арештувати в рамках порушеної проти нього кримінальної справи.Це буде крутійше,ніж вийшло з Трам ......
Алік (2017-01-24 16:19:25)
Готуються до народних протестів .Тваринних страх перед народом....
Случайный (2017-01-24 16:12:31)