Ужгородська влада "намутила" на GPS

Ужгородська влада "намутила" на GPS

28 серпня цього року в ужгородській мерії розігралася драма – під час закритого засідання конкурсного комітету, де визначали, яка ж фірма постачатиме GPS-системи для ужгородських маршруток, голоси розділилися порівну між двома претендентами.

Із семи учасників конкурсу за 5 не проголосував ніхто, а двом фірмам – ТзОВ «Ужконтроль» та ПП «Автоимидж» члени конкурсного комітету віддали по 3 голоси.

У такій патовій ситуації рішення, хто ж переміг, повинен був прийняти голова комітету – Ярослав Шафарь. Він і вирішив: переможцем оголосили ужгородську фірму «Ужконтроль». Відтак фірма почала готуватися до укладення угоди і надання послуг.

При цьому в протоколі закритого засідання конкурсного комітету, який Шафарь розмістив згодом на своїй сторінці у Фейсбук, зазначено, що виступив «Білей С.І. – заступник голови конкурсного комітету, начальник відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку, який запропонував також розглянути пропозицію ПП «Автоимидж» (м. Житомир), які невчасно подали пропозиції до встановленого строку – 08.08.2014 р.».

 

Знаючі люди кажуть, що житомирську фірму долучили з порушенням усіх норм законодавства уже після відкриття пропозицій інших учасників і «підкоригували» ціну її послуги, аби вона була виграшно нижчою.

10 вересня на засіданні виконкому в ситуацію «включився» тимчасовий мер. За його наполяганням члени виконкому проголосували за скасування рішення конкурсного комітету і визначили структурою, яка надаватиме послуги, житомирське ПП «Автоимидж». Хоча пропозицій інших фірм члени виконкому навіть не бачили.

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

10.09.2014                 Ужгород                     No 362 

Про визначення

переможця конкурсу 

Відповідно до ст. 30, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 7 Додатку 3 рішення виконкому 15.01.2014р. No 5, виконком міської ради ВИРІШИВ :

1. Скасувати рішення конкурсного комітету від 28.08.2014р. (протокол No 4) щодо визначення ТзОВ «Ужконтроль» переможцем конкурсу суб’єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом автобусів на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування з використанням «GPS-системи» суб’єкта господарювання.

2. Визнати надавачем послуг суб’єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом автобусів на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування з використанням «GPS-системи» суб’єкта господарювання – Приватне підприємство «Автоимидж», з пропозицією No3. (Щомісячна вартість адміністрування за один радіотермінал в перші два роки користування -170,00 гр. з ПДВ, на наступні роки – 100 грн. з ПДВ, включає в себе оплату трафіку GPRS оператора мобільного зв’язку).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступнинка міського голови з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі, транспорту та зв’язку Шафаря Я. В.

В. о. міського голови, 

секретар ради                                                  В. Щадей

Тут же поповзли розмови про паралелі з тим, як у місті вирішуються земельні питання. Як відомо, без пояснень одним погоджують виділення ділянок, іншим відмовляють. «Злі язики» розкривають «секрет» – усе залежить від того, чи передав претендент «подяку», з якої тимчасовому меру перепадає 20 %.

Тим, у який спосіб переможцем стало житомирське приватне підприємство, яке, до речі, взялося до роботи і в Мукачеві, дуже прицільно зацікавилися правоохоронці.

Хочеться сподіватися, зміна влади в області не вплине на принциповість перевіряльників. Хоча цапком-відбувайлом цілком можуть оголосити керівника транспортного відділу Сергія Білея.

Цікаво, що в протоколі засідання конкурсного комітету він значиться начальником відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку, хоча конкурсу на цю посаду міськрада не проводила, а пан Сергій не має ні профільної освіти – закінчив політологію в УжНУ, ні необхідного для керівної посади стажу – торік отримав диплом. Може, саме тому головний диригент у цій історії, тимчасовий мер, і взявся балотуватися до парламенту: щоб відтермінувати кримінальну відповідальність за корупційні дії?

Газета «Унґвар» 

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-03-24
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

ХОТЕЛОСЬ БЫ ВЕРИТЬ В ПОТЕПЛЕНИЕ./ крушении малайзийского Boeing на Донбассе КАК ТЗВЕСТНО ПРОИЗОШЛО 17 ИЮЛЯ 2014Г СУММА ЦИФР 31 ИЛИ 13 (САТАНИНСКОЕ ЧИСЛО) эТО РАЗ ВО ВТОРЫХ 17 ИЮЛЯ 1917 ГОДА РОВНО 100 ......
иННА (2018-03-24 20:55:09)
Скоро рабів на органи будуть продавати, щоб потенціал експортний збільшити! Де ті скакуни, чого мовчать!P.S. час від часу трапляються оголошення-прохання по допомогу, люди хворіють потребують перелива ......
хххх (2018-03-24 15:45:58)
Сіоністи заробляють на продажу підприємств України, української землі, українців, а тепер ще й кров будуть цідить з зубожілого населення. Руки тягнуться до сокири....
Гардистон (2018-03-24 14:49:29)
Это гнеправда Янукович был агент пришельцев проксима центавры прживающих в иНдии турции и исламских чранах. его хозяйка это красная королева звезда прокима центавара, сАМАНТА , СТАВШАЯ САМОЙ ВЛИЯТЕЛЬН ......
URANA (2018-03-24 12:09:28)
ну правильно все дипломаты во всех странах это шпионы кАрмен индусской красной королевы и самой влиятельно женщины с 2010 г по 2016гг. История с госпереворотом была сппланирована ВАсе Грицаком-бывшим ......
kovcheg (2018-03-24 11:51:09)