
Усього на Закарпатті визначено понад 8 тисяч приміщень, які можуть бути використані як укриття. У цьому переліку – всі пристосовані приміщення, найпростіші укриття, підвали та гірничі виробітки. Вмістити вони можуть понад 100 тисяч осіб – при тому, що в області – більше 1,2 млн. мешканців.
Про стан захисних споруд йшлося на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Михайла Рівіса. Аналізуючи ситуацію щодо стану проведення перевірок захисних споруд на території області, Михайло Рівіс наголосив, що в краї ситуація покращилася. Прем’єр-міністр на всеукраїнському засіданні комісії місяць тому відзначив Закарпаття як область, в якій найгірші показники, і доручив привести захисні споруди до максимально можливого стану готовності. «На сьогоднішній день ми бачимо, що область має вищий від середньо-українського стан готовності захисних споруд», – констатував Рівіс.
В області проінвентаризовано 278 захисних споруд. На 230 спорудах проведено відповідні заходи, завдяки яким вони із категорії «Не готові» перейшли у категорію «Обмежено готові». Виготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення капітального ремонту семи захисних споруд. Проведення комплексних перевірок захисних споруд у краї триває.
На засіданні йшлосяі про підприємства, які не допускають перевіряючих до захисних споруд, котрі якимось чином опинилися у їх приватній власності. «Щодо таких «свідомих» громадян та директорів доручаю направити всі матеріали до прокуратури», – наголосив Михайло Рівіс.
7dniv.info за матеріалами Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА