РРО в газетних кіосках не буде?

РРО в газетних кіосках не буде?

 

Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки з лотків та розносок газет, журналів та інших видань, листівок, конвертів, знаків поштової оплати можна й не застосовувати при продажі в кіосках. Але це тільки у випадку, якщо питома вага відповідної продукції становить понад 50 % загального товарообігу за відсутності продажу алкогольних напоїв та підакцизних непродовольчих товарів, згідно з п. 10 ст. 9 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.

7dniv.info за інформацією Відділу комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2017-03-26
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

как посмотрю на опрос в очередной раз убеждаюсь что народ заторможеный как всегда верят аферистам одним словом БЫДЛО!!!!у ТАКОГО НАРОДА НЕТУ БУДУЩЕГО если и хотите президентом женщыну то выбирите савч ......
шаман (2017-03-27 13:40:10)
И те и другие уже вовсю воняют нафталином,уроды и воры что бело-голубые,что оранжевые,да хоть фиолетовые. Эти морды одни и те же как грибковая плесень никак не выводятся,тасуют друг друга,а Украина ни ......
Quest (2017-03-27 12:05:09)
Странная социология,вы хотите сказать,что опять Порошенко? Та ну нафиг! Туфта! Заказуха чмошная!...
Quest (2017-03-27 11:51:31)
На рахунок голосів за " Блядужський блок Тормошенко" ця брехуха завдяки якій я згубив 5,5 років стажу працючи керівником громадської організації її гімені , злодюги лазаренкової , подруги в ......
Василь Юрик (2017-03-27 11:39:52)