Панов - шантажист та здирник ?

Панов - шантажист та здирник ?

 

Днями до редакції нашого видання звернулися жителі вулиць Новака, Бічної та Капушанської в місті Ужгороді. 

Тридцять сімей ужгородців, серед яких більшість – пенсіонери, близько 14 років постійно стикаються із спробами Володимира Панова у незаконний спосіб забрати земельні ділянки, які знаходяться навколо нещодавно збудованого медичного центру «УЖМЕД»

У 1996-1997 роках, одночасно з початком будівництва медичного центру, заради якого було зруйновано сквер – єдину зелену зону в мікрорайоні, на вулиці Бічній оселився власник майбутнього закладу, «замечательный сосед» — сам Володимир Панов із своєю дружиною, Ганною Бейлівною Пановою, та сином, Аленом Пановим. 

Сім’я Панових розпочала свої відносини з мешканцями мікрорайону зі скандалу.

Володимир Панов заявив сусідам: він планує прокласти ще одну автомобільну дорогу до медичного центру, яка буде проходити від його житла… через приватну ділянку пенсіонерки Вульшинської М.І., його сусідки по вулиці Новака! 

 

d2d23


d4

Ніякого погодження меж земельної ділянки із сусідами, як цього вимагає Земельний кодекс України, з боку Панових не відбулось. Так само не було ніякого погодження на будівництво медичного центру поруч з приватними будинками та дворами ужгородців.

Зрозумівши, з яким «добрим сусідом» мають справу, жителі вулиць Новака та Бічної, у 1998 році почали будувати на своїй території паркан, щоб окреслити межі своєї ділянки.

 

Проте Володимир Панов у грубій, хамській, образливій формі почав вимагати припинити будівництво огорожі. При цьому один з «найзаможніших та найвідоміших закарпатців» (за рейтингами закарпатських ЗМІ), використовував на адресу пенсіонерів ненормативну лексику, та погрожував «зрівняти огорожу бульдозером» (!!!).

Особливо потерпали від брутальних «наїздів» закарпатського «діяча» його найближчі сусіди — сім'я пані Вульшинської, чия адреса будинку збігається з адресою медичного центру Панових — вулиця Новака, 19-а.

На відміну від «найвпливовішого» закарпатця, Володимира Панова, жителі вулиць Новака та Бічної вдалися до законного та більш цивілізованого методу вирішення конфлікту – написали скаргу прокурору Закарпатської області (за підписами 40 чоловік).

Крапку у цьому конфлікті поставив суд, який поновив за сином Вульшинської Магдалини Іванівни (в заміжжі – Калашнікової), громадянином Пановим Костянтином Ігоровичем,  право власності на землю, та усунув перешкоди в її користуванні. 

Курйоз стався під час розгляду справи у суді. Як певно помітили читачі, син пані Вульшинської-Калашнікової – однофамілець Володимира Панова. Магдалина Іванівна розказала кореспонденту нашого видання:

 

Магдалина Вульшинська, Марта Опаленик

«…Коли я прийшла до голови суду Поповича, він, почувши моє прізвище, та думаючи, що я є родичкою Володимира Панова, зазначив: «Чого ви переживаєте? Я вже з Володькою (Пановим-старшим) домовився, цю ділянку ми від них (Вульшинських) забираємо, і віддаємо вам…».


На суді я була довіреною особою сина, Костянтина Панова, Ален Панов, син Володимира та Ганни Панових, був довіреною особою матері – Панової Ганни Бейлівни. Всі земельні ділянки, які є, він оформлює на матір, хоча його мати – пенсіонерка, отож, самі розумієте, які в неї законні статки.


Панови з’явились тут наприкінці 90-х, коли купили будинок поруч з нами. Проте перший суд виніс рішення забрати у нас ділянку, хоча ми приватизували її ще у 1996 році. Ділянка оформлена на мого сина, Панова Костянтина Ігоровича, є всі документи.


Другий суд ми виграли. А Панов подав апеляцію в обласний апеляційний суд. Тодішній мер Ужгорода, пан Сембер дуже допоміг нам, надавши юридичну підтримку. Головою апеляційного суду тоді був Стрижак. Ознайомившись із справою, він прямо сказав мені: «Я знаю цю людину (Панова), тож можу сказати, що завтра він захоче забрати і ваш будинок… Всі свої оборудки він влаштовує незаконно, «домовляючись» із суддями». 

На засідання апеляційного суду Панови не прийшли…».

Програвши суд, Панов-старший не полишив махінації із чужою землею.


d8

Сусідка пані Вульшинської, Марта Опаленик, яка проживає навпроти, показує у своєму дворі невеличкий клаптик саду із зеленою травою, квітником та фруктовим деревцем. З одного боку – стіна будинку Панових, з другого – стіна медичного центру Панових, з третього – будинок самої Марти Опаленик. 

 

У 1997 році у приватну власність громадянки Панової Г.Б. (пенсіонерки, дружини Володимира Панова) міська рада передала земельну ділянку площею 0,024 га «для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул.Бічній, 16», у безпосередній близькості до житла пані Опаленик. 


А в 2010 році жителі вулиці з подивом дізнались: адреси Бічна, 16 та Новака 19-а якимось чином об'єднали, щоб продати громадянці Пановій Г.Б. ще одну ділянку, площею 370 м.кв. – начебто, теж для будівництва та обслуговування будинку.

 

d10

Саме цю ділянку показувала кореспонденту у своєму дворі Марта Опаленик, яка з 1994 і по цей час платить за неї земельний податок. У 2010 році, без погодження із сім'єю Опаленик, ця ділянка була «прихватизована» Пановим-старшим і записана на ім'я його дружини, Ганни Бейлівни Панової.

Марта Опаленик: «В 2011 році я звернулася до міськвиконкому, щоб приватизувати ділянку нашого двору, але виявилося, що Панов вже її приватизував!

В мене є інвентарна справа, оскільки я отримала житло, як квартиру. В 1995 році я приватизувала будинок. В минулому році я звернулася за приватизацією землі. Виявилось, що земля навколо нашого будинку вже приватизована…


Панов взяв ділянку в оренду у 2004 році. Я йому погоджувала межі. Але я йому погоджувала межі лише до паркану! Зараз, на моє прохання надати мені копії, мені надали копії з іншими кресленнями…»

За повідомленням Марти Опаленик, технічну документацію для Панової Г.Б. виготовила компанія «СТС», яка належить… Володимиру Панову!


Будинок Панових

Сусідка пані Марти, Магдалина Вульшинська, у свою чергу зазначила: підпис, який стоїть на акті погодження меж земельної ділянки, переданої у оренду Ганні Пановій, та начебто зроблений рукою її сина, Костянтина Панова – підробка!


«Він не ставив підпис під цим документом!» — впевнено стверджує Магдалина Вульшинська.

У скарзі Марти Опаленик на ім’я Генерального прокурора України В.П.Пшонка зазначено: «В документах було чітко вказано існуючі межі по нашій огорожі. Межі з 1994 року, відколи ми отримали будинок, ніхто не змінював… В мене є заперечення, щодо правильності оформлення документів, оскільки ми є суміжними користувачами земельної ділянки а згідно пункту 2 ст.198 Земельного кодексу України, кадастрове знімання включає і погодження меж з суміжними користувачами. Але межі земельної ділянки ні в 1997, ні в 2010 роках ніхто з нами не погоджував».

«Панов постійно погрожує: якщо будете «рипатись» — перенесу свій паркан ще на 40 сантиметрів углиб вашого двору!» — ділиться бідою Марта.

Що таке відрізати ще півметру від проходу, який наразі складає 2,6 м. у ширину, та забрати невеличкий клаптик зеленої зони, який ще залишився у подвір’ї – варто уявити, побачивши ці фото. Від ділянки, яка колись була виділена для обслуговування будинку, майже нічого не залишиться.

 

d15d19


«На протязі 14 років Володимир Панов шантажував нас і намагався забрати земельні ділянки, – додає сусідка пані Марти, Магдалина Вульшинська — ніхто з нас такого не очікував. Хто ж так робить? Це, по суті – ніж у спину, напад на нашу приватну власність з боку сусідів. Нормальні сусіди приходять з коробкою цукерок, або пляшкою шампанського, знайомляться. Хоча б він запитав – може, ви нам поступитеся, домовимося…».


Пані Магдалина та пані Марта повідомили нашого кореспондента: 10 серпня, відбудеться засідання комісії у складі міської ради, на якому будуть розглядати питання, щодо приватизації ділянки у дворі Марти Опаленик.


«На попередній розгляд, який відбувся на нараді у заступника міського голови В.Трикура, ми отримали запрошення на ім’я мого чоловіка, який вже 7 років, як помер! Марту Опаленик не запросили взагалі…» — додає із сумнівом Магдалина Вульшинська. Проте обіцяє висловити на засіданні все, що думає про «рейдерські» спроби «найзаможнішого сусіда» Володимира Панова.


111222333444555666888999101012121313d1d3d5d6d7d9d12d13d14d17d18d20d21d22

За матеріалами: Вся Закарпатська Правда

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-05-25
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......
Запорожець (2018-04-16 20:31:24)
Світовій спільноті треба відкрито говорити про економічну агресію сіоністів проти України - саме агенти сіонізму, які прийшли до влади розграбували Україну....
Гардистон (2018-04-14 18:19:00)
Ото такі "європейські цінності" - обстрілювати та руйнувати міста інших держав... Та й "русскіє братья" такі ж самі гади - лізуть усюди як свині......
Запорожець (2018-04-14 13:36:45)
За декілька століть нічого не змінилося у ставленні ляхів до українців. Досить вже базікати про "польських друзів" - і вивчали історію, і класиків читали, і бували і клятій Польщі....
Веркблей (2018-04-14 06:56:22)