В.Медведчук: євроінтеграція - тупиковий шлях для України

Українська влада дуже повільно реагує на ті базові зміни, які відбуваються у світовій економіці. Про це в своєму блозі на «Кореспонденті» написав Лідер Громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук.

В. Медведчук нагадав про виступ Барака Обами під час щорічного послання до конгресу США: «Оголошую, що ми почнемо переговори про всеосяжну трансатлантичному торговельне та інвестиційне партнерство з Європейським союзом Оскільки торгівля, яка є вільною і справедливою… підтримує мільйони добре оплачуваних американських робочих місць».

«Але ще важливіше заяву президента, що США мають намір завершити переговори по транстихоокеанских партнерству з метою „збільшити американський експорт, підтримувати американські робочі місця і єдині правила гри на зростаючих ринках Азії “.

У світі активно розвиваються процеси зняття митних бар'єрів у торгівлі та інвестиціях, і ці процеси набувають глобального характеру.

У таких умовах Україні неможливо залишатися в тісних рамках митних обмежень. Такого наша експортоорієнтована економіка просто не витримає (і не витримує, судячи за підсумками минулого року).

Оскільки на Заході з нашою продукцією, за рідкісним винятком (сировина, напівфабрикати, деякі продукти сільського господарства), нас не чекають, логічний вибір — шлях на Схід — в Митний союз з Росією, Білоруссю і Казахстаном, розширення торгівлі з Китаєм, Японією, Індією та іншими швидко розвиваються країнами Азії, Брикса і АТЕС.

Робочі місця потрібні не тільки американським безробітним, але й мільйонам українських. Зараз високу зайнятість може забезпечити тільки пріоритет євразійської економічної інтеграції, який посилить позиції України і наевропейскіх ринках », — написав В Медведчук .

В.Медведчук відзначив, що українська влада дуже повільно реагує на ті «тектонічні» зміни, які відбуваються у світовій економіці.

«У 2012 р. Китай вийшов на перше місце в світі не тільки за обсягом експорту, але і за сумарним показником торгівлі товарами.

Згідно із прогнозом Організації економічного співробітництва та розвитку, КНР за розміром економіки наздожене США вже в 2017р., А менш ніж через півстоліття Китай та Індія за своєю економічною потужністю будуть сумарно перевершувати всі інші розвинені країни.

Коментуючи оприлюднений наприкінці минулого року доповідь Національної розвідувальної ради при ЦРУ «Глобальні тенденції 2030 року: Альтернативні світи», Стефан Маршан, фахівець в галузі геополітики, колишній заступник головного редактора газети «Фігаро», зазначив: „Найцікавіше у цій доповіді — те, про ніж в ньому говориться мало, а мало в ньому йдеться про Африці та Європі. Очевидно, що для американців, і з деякого часу дії адміністрації Обами це явно демонструють, Європа більш не є значущою зоною. Їх діагноз у тому, що Європу можна не враховувати в геополітичних розрахунках. До того ж в економічному плані її єдність під загрозою“

Прагнення влади України в переживає далеко не кращі часи і на очах втрачає геополітична вага Європу можна розцінювати як очевидний прояв провінційності, хуторянства, вузькості мислення. Це — тупиковий шлях », — резюмував У Медведчук .

Джерело: УНН

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Краще б голосували за петицію що до кримінальної відповідальності за неякісне будівництво та ремонт ДОРІГ....
Миколайович (2017-05-25 13:35:49)
Це що? Чоловіче добрий, ви писали не з бодуна?...
leo (2017-05-24 16:32:41)
мы тоже не хотим таких союзников которые хотят заселить всякими иноплеменниками нашу Христианскую страну. Президент Венесуэлы Николас Мадуро продолжает свое движение к изменению конституции, несмотря ......
Dthf (2017-05-24 14:11:26)
вернее сказать- язычесва. потому чо коммунизм это все ветвь язычества, поклонения умершим злым духам.А знаете почему турия наложила ВЕТО а участие Австрии в программах военного сотрудничества НАТО. По ......
Вера (2017-05-24 09:49:41)
Очередная шутка: Как у Дэвида гЕтты в песне -становится очень опасно, если превентированный удар не будет у странам хамитов, то страны Иафетов и симитов могут быть уничтожены уже этим летом в самое бл ......
Fkmaf (2017-05-24 08:53:29)