Азаров наказав покращити "рухову активність дітей" у 50 басейнах і на 2,5 тис. спортивних майданчиків

Азаров наказав покращити "рухову активність дітей" у 50 басейнах і на 2,5 тис. спортивних майданчиків

Кабінет міністрів 6 березня затвердив загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки. Документ передбачає розвиток спортивної інфраструктури і збільшення рухової активності дітей та молоді до 12 годин на тиждень. Прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв, що спортзали повернуться в кожен навчальний заклад.

Перед початком засідання Кабміну увагу журналістів привернув новий член уряду — глава Міністерства молоді та спорту Равіль Сафіуллін. Це відомство було створене в кінці минулого тижня шляхом реорганізації Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Сафіуллін був скутий і помітно нервував. На запитання журналістів про першочергові завдання на новій посаді він відповів без особливого ентузіазму, пише «КоммерсантЪ-Украина».

«Для початку нам треба створити міністерство. Сьогодні воно існує тільки в особі міністра. На сьогоднішньому засіданні уряду повинні бути встановлені терміни розробки положення про роботу відомства », — повідомив Сафіуллін.

Вступна промова прем'єр-міністра Миколи Азарова, навпаки, була сповнена ентузіазму. Він заявив про готовність уряду виконати чергові соціальні ініціативи президента. З цією метою прем'єр доручив Міністерству соціальної політики підготувати пропозиції «щодо суттєвого збільшення допомоги» для дітей-сиріт та малозабезпечених сімей в 2013-2014 роках, а Міністерству освіти і науки та Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства — перевірити, як місцеві влади справляються з поверненням приміщень дитячих садків, які використовуються не за призначенням.

«Президент поставив завдання повернути спортивні майданчики та спортзали у кожен навчальний заклад. Я переконаний, що це завдання можна виконати протягом цього року », — продовжував роздавати доручення глава уряду. Сафіуллін почав записувати слова прем'єра.

Азаров повідомив, що на засіданні Кабміну має намір розглянути законопроект «Про загальнодержавну соціальній програмі розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки», яка посприяє «розвитку спорту вищих досягнень і масового спорту».

Законопроект був затверджений в ході закритої частини засідання уряду. Згідно з пояснювальною запискою до документу, яка опинилася в розпорядженні «Комерсант», програма передбачає відкриття 50 басейнів і 2500 спортивних майданчиків по всій країні, а також облаштування велосипедних доріжок, парків відпочинку та спортивних баз в кожному місті. Крім того, планується створити «цивілізовані умови фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів та осіб з обмеженими фізичними можливостями» та збільшити представництво України в міжнародних спортивних організаціях.
У Кабміні очікують, що виконання програми дозволить збільшити рухову активність дітей та молоді до 8-12 годин на тиждень, залучити до 20% населення у віці від 6 до 23 років до занять у спортивних школах, і при цьому зменшити на 2% в рік число дітей, віднесених за станом здоров'я до спеціальної медичної групи.

Як повідомлялось, раніше Азаров «покращував» коштом держбюджету лише спортивні об’єкти в Броварах. Зокрема, басейну «Купава», директором якого є Тетяна Федоренко, дружина керівника міської організації Партії регіонів і за сумісництвом особистого масажиста Азарова Сергія Федоренка, у серпні минулого року уряд виділив з бюджету 22,53 млн грн. на реконструкцію.

Також Федоренко відомий як власник підприємства «Феско», яке контролює роботу іншого броварського басейну «Схід», також відремонтованого коштом держбюджету. Саме в басейні «Схід», за розповідями учнів школи, якій формально належить басейн, буває Азаров.

Тиждень

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Правова допомога, безкоштовна первинна консультація сайт: http://deportation-advocate.info/:- скасування заборони в’їзду, депортації з Польщі, Чехії, Німеччини, Швеції, Італії та інших країн Шенгенськ ......
Володимир 201716S (2017-08-21 16:12:12)
В нормальной стране,деньги потребовали бы вернуть,а чиновников на "покой" домой, по статье,причем и тех кто насчитал такие зарплаты! И только в "европейской" Украине, они задумалис ......
Вау (2017-08-21 16:05:03)
Да потому что все знают, что очень многие из бойцов АТО возвращаются с поломанной психикой, агрессивные, неадаптированные к социуму - зачем такие люди Польше? Они ведь не должны заботиться о трудоустр ......
iralivin (2017-08-21 15:54:55)
О, чудесная новость! Давно мечтаю побывать в Южной Корее, даже как-то узнавала в посольстве по поводу визы, но там всё оказалось так сложно, что я отказалась от этой идеи... Если бы ввели упрощенный в ......
iralivin (2017-08-21 15:52:09)
От якби легалізували б все це діло то нікого б і вивозити не прийшлося б і бюджет країни б краще виглядав,хто зна може і взагалі не прийшлося б клянчити в інших країн.А що до подібного дозвілля то я ......
Сашка (2017-08-21 12:12:39)