СИЛА ЛЮДЕЙ почала діяльність на Закарпатті

В Ужгород завітала група ініціаторів політичного об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ, серед яких Ольга Омельчук, міський голова м. Нетішина в 2010-12рр., Андрій Осіпов, адвокат, депутат Луцької міської ради, Віталій Ковтун, підприємець та громадський діяч з м. Львів, Орест Йосипчук, депутат Стрийської міської ради, Олексій Гончарук, адвокат, громадський діяч та Костянтин Усов, відомий тележурналіст. Також до ініціативної групи долучилися ужгородці – Микола Ковальчук, директор 1-го кабельного каналу та Олександр Солонтай, викладач Інституту Політичної Освіти.


Учасники презентації одразу застерегли, що на даний момент СИЛА ЛЮДЕЙ це не партія, не громадсько-політичне об’єднання та не сформована політична сила. 
Мета візиту – проведення презентації та пошук однодумців на Закарпатті для створення нової політичної сили в майбутньому. Це перша презентація в травні, і вже п’ята регіональна презентація з кінця квітня. Раніше представники політичного об’єднання відвідали Київ, Крим, Луцьк та Рівне. Всюди відбувається пошук однодумців, які проходять крізь критерії політичної люстрації. 
Як заявив Микола Ковальчук, один з ініціаторів об’єднання «СИЛА ЛЮДЕЙ є відкритою ідеологічною платформою, баченням засад та правил політичної діяльності. Також це — ініціатива групи людей зі спільним баченням майбутнього, що почали процес об’єднання громадян в потужну політичну силу, на засадах самоорганізації та самоврядування, докладаючи організаційних зусиль для налагодження взаємодії між людьми». 
Його думки продовжив Олександр Солонтай, який підкреслив, що «В майбутньому буде створена політична сила. Вона почне діяти, як тільки завершиться процес початкового об’єднання та щойно буде сформоване кінцеве бачення необхідних для країни змін. Наразі ні партії, ні політичної сили ще нема, проте вже розпочато процес єднання небайдужих. Сьогодні кожен громадянин може стати співтворцем та засновником такої сили, яка потрібна нам усім!» 
Учасники презентації виступили перед присутніми, а це понад 40 активних закарпатців, які дізналися про проведення презентації в інтернеті. На думку ініціаторів, найближче завдання СИЛИ ЛЮДЕЙ – знайти однодумців в усіх регіонах. Тому після Ужгорода дорога пролягає у Львів, Суми, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одесу та інші міста. 
Наразі для проведення організаційної роботи вже створено сторінки в соціальних мережах, веб-сайт, відкритий рахунок, почався вступ, виготовляються перші інформаційні продукти. Наступний етап — створення оргкомітетів. 
Найближчим часом в Ужгороді планується створення кількох первинних оргкомітетів, які об’єднаються в міський оргкомітет. Подібні процеси відбудуться також в інших містах та районах Закарпаття. Після цього сформується обласний оргкомітет. Для того, щоб це сталося, вже зараз на веб-сайті відкрита реєстрація для всіх бажаючих. Також ініціатори шукають прихильників та навіть критиків: «кожна думка для нас є важлива, ми хочемо створити політичну силу, яка буде в постійному діалозі з людьми» — заявили виступаючі. 
З питань отримання коментарів та додаткової інформації, звертайтесь: 
Тел. 050-540-20-80, Микола Ковальчук 
Тел. 050-41-20-48, Олександр Солонтай 

uzhgorod.net.ua

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-02-20
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

это исламисты поднимают вону с митингов забастовок-они так обычно и делали все революции и войны. тем более эрдоган куда то улетает с 27 февраля по 2 марта-то есть он может организовывать кровавые вся ......
Ybyf (2018-02-21 02:20:16)
глупо очень клеймить дни неприятными событиями-это налагает отпечаток и на всех нас.не надо делать дни болезней. дни холокоста, еще какие то дни потерянных детей или онкобольных этими названиями мы са ......
ribka (2018-02-21 01:25:26)
Недавно посмотрела сказку Пушкина Золотая рыбка и поняла что великий поэт нам пророчествовал о последних временах, когда некая старуха(имеется ввиду какая то кобыла возрастом с в тысячу лет много раз ......
tibka (2018-02-21 00:24:47)
Могу порекомендовать зайти на сайт, где есть много статей на интересующую Вас тему. --- Теперь стало всё ясно, большое спасибо за информацию. Вы мне очень помогли. кресло массажное распродажа, массажн ......
lichaLine (2018-02-20 19:56:44)
хотела еще раз глянуть, но вот блин..не успела! --- Эта фраза придется как раз кстати черногория путевки отдых, черногория отдых молодежный а также отзывы о Петроваце черногория отдых города ......
ponjucup (2018-02-20 19:44:19)