Мер Перечина сподівається, що міські депутати "попустяться"

Мер Перечина сподівається, що міські депутати "попустяться"

На 27 червня у Перечині намагаються вдруге скликати 8 сесію міської ради. Треба розглянути багато дуже важливих питань, зокрема і зміни до бюджету, які дали б змогу вкласти сякі-такі, хоч невеликі та все ж гроші у ремонти якихось об'єктів. Виносяться також чимало майнових, земельних питань, про визнання і можливість використання існуючого генплану міста і навіть про затвердження загальної чисельності апарату мерії, його структури та витрат на зарплату працівникам.

Міські депутати поділилися на конфліктуючі групи і через це не можуть вирішити важливі для міста питання. Тому аби зібрати сесійне засідання 27 червня міський голова Мирослава Гуранич звернулася до депутатської групи «Від стабільності до добробуту»:

 

«Відповідно до розпорядження №37/02-04 від 05.06.2013 мною повторно скликано 8 сесію Перечинської міської ради 6 скликання, яка повинна відбутися 27 червня 2013 о 10:00 год. в приміщенні залу засідань Перечинської районної ради.

Питання, які виносяться на розгляд сесії згідно порядку денного, є вкрай важливі для забезпечення розвитку та життєдіяльності громади нашого міста.

Протягом останніх шести місяців, на жаль, між нами не було порозуміння у вирішенні багатьох проблем як політичного, так і економічного значення, що призвело до порушення принципу колегіальності місцевого самоврядування, визначеного законодавством.

Усі ми з Вами перечинці і, як притаманно кожному з нас, любимо наш Перечин, поважаємо його жителів. Адже від них ми отримали мандат довіри на здійснення своїх депутатських повноважень в інтересах місцевого самоврядування задля покращення їх добробуту, дотримання законності та правопорядку, вирішення питань локального значення.

Наша громада та обраний нею депутатський корпус завжди славились єдністю та згуртованістю. Серед нас завжди переважало почуття взаємодопомоги, поваги, вміння чітко працювати над вирішенням складних проблем з метою досягнення єдиної мети – забезпечення життєдіяльності міста та громади.

Кожен з нас є особистістю, а разом — ми команда, на рахунку якої багато хороших справ, значних успіхів, про які ми не маємо право забути. Здобуті нами, депутатами міської ради, перемоги вписані в історію міста Перечин і не дають нам права перекреслити минуле.

Адже депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов'язаний виражати і захищати інтереси територіальної громади та її частини — виборців свого виборчого округу та брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

Шановні колеги – члени депутатської групи «Від стабільності до добробуту»! Звертаючись до Вас, переконливо прошу стати на шлях взаємопорозуміння і толерантності та у здійсненні своїх депутатських повноважень керуватись виключно інтересами територіальної громади і виборців виборчих округів, від яких Вас обрано.

Я щиро сподіваюсь, що кожен з нас ще раз проаналізує всі події останнього періоду нашої діяльності як депутатів міської ради і зробить правильний висновок з подальшим кроком вперед назустріч один одному.

Нехай спільна та успішна участь усіх нас в роботі 8 сесії Перечинської міської ради 6 скликання стане новим відліком нашої публічної діяльності для досягнення єдиної мети – реалізації гарантованого державою права жителів міста Перечин через міську раду як орган місцевого самоврядування, який представляє інтереси нашої територіальної громади, вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.

Сподіваюсь на зустріч з Вами як на засіданнях постійних депутатських комісій при обговоренні проектів рішень та прийнятті відповідних висновків, так і 27 червня 2013 року о 10.00 год. в залі засідань Перечинської районної ради для активної участі в роботі пленарного засідання 8 сесії Перечинської міської ради 6 скликання в кворумі, що дозволить прийняти рішення, які вкрай необхідні для подальшого соціально-економічного розвитку нашого міста і забезпечення життєдіяльності громади міста Перечин. 

З повагою, міський голова М.І.Гуранич» 

 

7dniv.info 

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-02-17
2018-02-16
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Стало известно что 18 февраля(это очень плохой день по нумерологии) пройдет марш сторонников Саакашвили. Помимо марша сторонников Саакашвили в Киеве пройдет вече, организованное Организацией украинс ......
NYNA (2018-02-18 02:18:29)
А подарунки дарувати дітям. які купули ужгородські підприемцію Жаднюга На фото-- обличчя людини яка всіх ненавидить...
Патріот (2018-02-17 16:32:04)
Ну да "против" - ведь "украинский" бизнес хочет, чтобы украинцы покупали только израильские товары или товары их братьев по крови из Европы и США......
Арифмометр (2018-02-16 21:43:44)
Хапайте свои деньги пока этот ВТБ разом с его "дочками" не лопнул как мыльный пузырь - от "русских братьев" можно ожидать любой подлости!!!...
Тарасевич Бульбман (2018-02-16 21:40:20)
Головне, щоб в парламенті та уряді України не було агентів сіоністів і шовіністів та їхніх прихвостнів, а які танці танцюють на дозвіллі українці не важливо....
Веркблей (2018-02-16 20:25:57)