Ужгородська міськрада -- різношерстий «звіринець» з Левом-керівником

Ужгородська міськрада -- різношерстий «звіринець» з Левом-керівником

В Ужгородській міськраді, як відомо, 60 депутатів. Вони різні не тільки за віком, професією, освітою, культурним рівнем чи фінансовим становищем, а ще й за … гороскопом. «Унґвар» поцікавився, котрі знаки Зодіаку в нашій міськраді формують більшість, а котрі – у меншості. І якими, відповідно до загальнопоширених астрологічних характеристик, мали б бути взаємостосунки між депутатами? 

Характер твердий, нордичний

Ми знайшли дні народження всіх депутатів і проаналізували їх зодіакальну належність. Результат виявився логічним і прогнозованим. Суттєво переважають представники знаків, котрим, як вважається, притаманний твердий характер. Найбільше серед обранців Тельців – аж 10. Астрологи кажуть, що для людей, які народилися під цим знаком, характерні такі риси, як упертість, тверда рішучість у досягненні мети, консервативність.

Друга за чисельністю «фракція» Козерогів. Вони наполегливі і честолюбні у кар’єрі та фінансовій сфері, їм притаманна егоїстичність і обережність. Знавці зірок кажуть, що представники цього знаку вміють терпіти і вичікувати, щоб у потрібний момент швидко досягти бажаної мети. Порівну у міськраді (по шестеро) – Дів, Терезів і Водоліїв. Перші вважаються спритними, кмітливими, здатними звернути все на свою користь. Другі – спокійними, неконфліктними, спроможними легко налагодити потрібні зв’язки. Треті ж – ідеалістичними, схильними до політики, націленими перебудувати суспільство.

П’ятеро ужгородських депутатів – Овни. Їм, як відомо, властиві впертість, запальний характер, нестабільність і безвідповідальність. Астрологи відзначають енергійність людей, народжених під цим знаком, незалежність і потяг до вищості над іншими. Овен не терпить, коли ним намагаються керувати, але любить керувати сам.

Ще три депутатські групи – Раки, Близнюки і Риби – мають по 4 представники. Раки горді, уперті, ощадливі чи навіть скупі. До своєї мети вони рухаються повільно, але впевнено, передбачаючи всі можливі перешкоди, а в найнесподіваніший момент захоплюють здобич і вже не випускають її зі своїх рук. Вони досить рішучі, можуть похвалитися відмінною діловою хваткою. 

Близнюки кмітливі, спритні і вертляві, що дуже допомагає їм досягти висот на професійній ниві, але іноді зазнають поразки через свою непостійність. Вони можуть швидко міняти оточення, роботу, поведінку і власні ж рішення.

Риби, на думку астрологів, комунікабельні, не зовсім упевнені в собі, майстерні в таємних справах. Знак президентів – Скорпіон – в міськраді представлений лише 3-ма депутатами. Зате вони мають неабияку волю, дуже впевнені у собі, рішучі, схильні до боротьби за місце під сонцем, мстиві, нещадні до ворогів. Скорпіони дуже не люблять комусь підкорятися.

Стільки ж, як і Скорпіонів, у раді і Левів. Вони ж енергійні, незалежні, душевні, безстрашні, сильні духом, творчі, але водночас уперті і горді. Це вельми честолюбні, самостійні і дуже вимогливі люди. І нарешті, найменше в депкорпусі представників знаку Стрільця – лише двоє. Люди цього знаку незалежні, здатні перемагати, не люблять бути підлеглими. Вони винахідливі, часто добре знаються на законах. Що в депутатській роботі, звісно, є додатковою перевагою. 

Цар звірів і … керівник депутатів 

Що ж віщують зірки такому складу міської ради? Прихильники гороскопів, мабуть, знають, що стосунки між Тільцями й Козерогами (а вони знаки-лідери в нашому представницькому органі) мають прекрасні перспективи в усіх відношеннях. Цікаво, що представники обох цих знаків Зодіаку цінують гроші. У Тільця є терпіння, а Козеріг готовий працювати заради спільної мети. Крім того, амбіції Козерога чудово збігаються з цілеспрямованістю Тільця.

Прекрасний прогноз виходить. Однак треба зважати і на те, що чисельна перевага представників цих знаків зовсім несуттєва. Ба більше – блокуючись, Діви, Терези і Водолії мають 18 депутатів, тобто вже на одного більше, ніж у союзі Тельців і Козерогів. Відповідно й стосунки будуть геть заплутаними. Скажімо, Козеріг чудово розуміється з Дівою, ще більш-менш ладить з Водолієм, а от із Терезами в нього дуже непрості стосунки. А от Телець знаходить спільну мову з Терезами і Дівами, зате з Водолієм має багато непорозумінь. А ще ж у міськраді є й владолюбні Скорпіони, і мінливі Близнюки, і схильні до таємних домовленостей Риби… Одне слово, непросте завдання – створити міцний союз.

Цікаво проаналізувати з точки зору астрології й можливі стосунки між лідерами депутатських фракцій та груп. В одному з минулих номерів «Унґвар» виокремив 6 особистостей, які офіційно і не дуже мають серйозний вплив на колег і забезпечують одностайність у голосуванні та прийнятті потрібних рішень. Цікаво, що й тут – представники сильних знаків: маємо двох Тельців, двох Козерогів, Рака і Терези. Стосунки між ними дуже неоднозначні, що, до слова, час від часу проявляється на засіданнях міськради.

Очевидно, що за такої різношерстості у нашому «астрологічному звіринці» непросто створити союз, який був би ефективним, стабільним і продуктивним. Перші роки роботи ради це частково продемонстрували, бо доволі часто між депутатами виникали протиріччя і суперечки. Але останнім часом помітне налагодження конструктивної роботи і діловий підхід до вирішення проблем.

Вочевидь, це пов’язано з тим, що підхід до більшості обранців знайшов цар звірів і керівник депутатів – Лев. Міський голова Віктор Погорєлов – народився саме під цим знаком Зодіаку. А знавці гороскопу підтвердять: шукаючи передбачуваного партнера, Лев по-різному взаємодіє з усіма іншими сузір’ями, включаючи власний зодіакальний знак. Лев вміє контролювати інших людей. Він – здібний організатор, який вміє надихати, знає, як повести за собою інших. У цьому, зокрема, його секрет успіху. 

Аморальні Мавпи, Вівці-паразити і безкомпромісні Дракони 

Наостанок – коротка характеристика депкорпусу за східним гороскопом. Найбільше у раду залетіло Драконів – аж 9. Друга за чисельністю «фракція» Кабанів – їх восьмеро. Мавп і Кіз (Овець) порівну – по 7. Є серед депутатів і 6 Щурів. Працелюбні Бик і Кінь мають по 5 представників. По четверо депутатів – представники «голосистих» знаків – Півня і Собаки. Також ми знайшли у раді по парі Тигрів та Змій і тільки одного Кролика.

Перші чотири знаки вкупі мають просту більшість у раді – 31 голос. Однак, знов-таки, їм складно знайти спільну мову. Наприклад, Драконам із їх відмінними лідерськими якостями, невтомним прагненням до матеріальних благ і невмінням  йти на компроміси не завжди просто співпрацювати із Кабанами. Бо ті терплячі і зговірливі, але також люблять гроші, а коли їх «допече» – гнівливі й агресивні.

Мавпи ж узагалі не пропускають жодної можливості отримати користь, причому для власного блага можуть здійснювати і дуже погані вчинки: мораль у них гнучка, як і система цінностей. Тож цей союзник зовсім ненадійний.

Вівці – першокласні командні гравці, які за лідерством не женуться, але вони – хитрі маніпулятори, до того ж полюбляють паразитувати і домагаються успіху за рахунок інших. Мудра Змія і працелюбні Коні та Бики дещо збалансовують картину, але є ще й чотири Півні-фанфарони, яким би тільки покричати і покрасуватися, а ділом хай займаються інші. Одне слово, і Східний гороскоп свідчить, що у нашій міськраді  ду-у-у-у-же непростий колектив.

Звісно, не варто всерйоз сприймати дилетантську спробу журналіста попрацювати астрологом. Порівняння, характеристики і особливості взаємостосунків між знаками Зодіаку знайдені в Інтернеті, факти неперевірені і характеристики нічим не підтверджені. Ця стаття написана більше для розваги – і автора, і читачів. Хоча, якщо задуматися, багато в чому зірки і ті, хто їх вивчає, таки праві…  

Ярослав СВІТЛИК, газета «Унґвар»

P.S.Думка ужгородського астролога Оксани Каплуненко про колектив депутатів Ужгородської міськради:

– Наявність домінуючої кількості людей – представників стихії землі вносить в команду стабільність і орієнтацію на позитивний результат спільної роботи. У той же час «запальничками» виступають вогняний Овен і повітряний Водолій. Опору в потрібний момент завжди можна знайти у гармонійних Терезах, а резерв Скорпіонів матиме розумне застосування в переговорних процесах.

Для керівника цього колективу – Лева не складає труднощів підшукати індивідуальний підхід до кожного, оскільки представники цього знаку володіють вродженими організаторськими здібностями.

Дуже добре, що в міськраді є Тельці, Козероги і Діви – вони формують її кістяк. Овни корисні для започаткування нових проектів. Для проведення переговорів та налагодження контактів використовується потенціал Скорпіонів. А Терези та Близнюки забезпечать ефективну роботу.
Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-04-26
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......
Запорожець (2018-04-16 20:31:24)
Світовій спільноті треба відкрито говорити про економічну агресію сіоністів проти України - саме агенти сіонізму, які прийшли до влади розграбували Україну....
Гардистон (2018-04-14 18:19:00)
Ото такі "європейські цінності" - обстрілювати та руйнувати міста інших держав... Та й "русскіє братья" такі ж самі гади - лізуть усюди як свині......
Запорожець (2018-04-14 13:36:45)
За декілька століть нічого не змінилося у ставленні ляхів до українців. Досить вже базікати про "польських друзів" - і вивчали історію, і класиків читали, і бували і клятій Польщі....
Веркблей (2018-04-14 06:56:22)