Закарпатські «мажоритарники» від Партії регіонів: «Ми йдемо командою»

Закарпатські «мажоритарники» від Партії регіонів: «Ми йдемо командою»

Вчора, 20 серпня, відбулося представлення “мажоритарників”, які балотуватимуться у Верховну Раду від Партії регіонів. 

Відкриваючи презентацію, заступник голови закарпатської обласної організації Партії регіонів, керівник обласного виборчого штабу Володимир Закурений заявив, що «…Закарпатська обласна організація Партії регіонів як відповідальна політична сила, яка є послідовною і системною у вирішенні актуальних питань територіального розвитку області в цілому і кожного населеного пункту зокрема, підготувала концепцію передвиборчої програми й обговорила її на місцях. Вона базується на передвиборчій програмі Партії регіонів «Від стабільності до добробуту». Наша команда встановлює солідарну відповідальність за виконання програми: кандидати-списочники й мажоритарники, місцеві партійні організації та партійні фракції в місцевих радах разом відповідають за подальшу долю регіону». 
Виборці добре розуміють, наголосив В. Закурений, що ефективні дії, знання та досвід наших кандидатів у народні депутати України, їхня конструктивна співпраця з керівниками органів центральної та місцевої виконавчої влади, які у переважній більшості є членами Партії регіонів, стануть надійною гарантією економічних соціальних успіхів територіальних громад області, динамічного підвищення якості життя їх жителів. «Кожен з наших кандидатів є членом згуртованої та ефективної загальнопартійної команди, тому буде здатний успішно захищати інтереси своїх виборців на найвищому рівні», – додав керівник штабу. 
Володимир Закурений також представив кандидатів-мажоритарників від Партії регіонів:
«В’ячеслав Шутко, кандидат по округу № 69, – наш молодий енергійний товариш, який недавно в політиці, але вже добре про себе заявив, – буде боротися за мандат у Мукачеві, Мукачівському, частково в Іршавському та Берегівському районах. 
Василь Ковач іде до Верховної Ради від Ужгорода, Ужгородського району та Чопа. Десятки років досвіду на різних щаблях, досвід підприємництва, керування тощо. Саме завдяки добрій організації роботи цієї людини ми маємо світло, тепло, воду. Це треба визнавати. Сподіваємося, що у Верховній Раді знадобляться його знання та вміння. 
Іван Бушко тривалий час пропрацював першим заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації, тому має досвід роботи на найвищому керівному рівні – він знає найболісніші точки краю, бачить, як їх вирішувати, і буде це робити в парламенті. 
Михайло Іванович Ланьо – новий член нашої команди. Він, у першу чергу, – це спорт, це здоров’я, це підтримка нашого молодого покоління, це будівництво міцного нашого майбутнього. 
Степан Деркач відомий як благодійник, меценат, бізнесмен. Його знають не тільки хустяни, а й все Закарпаття. 
Михайло Шелевер – голова Тячівської райдержадміністрації – доклав чимало зусиль, щоб депресивний Тячівський район міг стати прикладом розвитку та стабільності». 

Чому ви йдете до Верховної Ради?

Перше запитання від журналістів, яке прозвучало до кандидатів, таке: «Чому ви йдете до Верховної ради?»

Василь Ковач, кандидат від Партії регіонів по мажоритарному округу № 68 (Ужгород, Ужгородський район, м Чоп), гендиректор ПАТ «Закарпаттяобленерго», член ради Закарпатської обласної організації Партії регіонів, депутат Закарпатської обласної ради: «Ужгородщина – це округ, на якому я тричі балотувався до обласної ради. І три рази мене підтримували. Значить, є довіра. Добре знаю, чим живе закарпатське село, які проблеми в освіті, медицині, культурі і, звичайно, – близькій мені енергетичній галузі. Разом із тим, не на словах знаю, що турбує ужгородців. До тих питань, що я говорив вище, можна ще додати погані дороги, проблеми з вуличним освітленням, збором та утилізацєю сміття. Ну й найбільше – водопостачання. Багато з цих проблем не можна вирішити на місцевому рівні – тому я йду до Верховної Ради, щоб лобіювати їх там. Робити все можливе для рідного Закарпаття, для міста, де я живу. 
І ще одне: будь-який депутат-мажоритарник несе персональну відповідальність перед своїми виборцями. Тому і мови не може бути, щоб не відзвітувати перед громадою, яка тебе обрала, за те, що ти робив у парламенті і що конкретно зробив для своїх земляків. Що стосується мене, то я ніколи не уникав людей, спілкування з ними. Ті, хто знають мене, можуть це підтвердити. Тому робитиму все так, щоб спокійно зустрічатися з людьми, дивитися їм в очі й звітувати про виконану роботу». 

В'ячеслав Шутко, кандидат до Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 69, голова Мукачівської міської організації партії регіонів, директор ТОВ «ДВС-САТ»: «Я у політиці людина нова, довгий час відслідковував тільки політичні процеси, які відбуваються в державі. Я йду по 69 округу. Це місто Мукачево, Мукачівський, частково Берегівський та Іршавський райони. Основна мета моя як кандидата – зробити тепличний клімат для інвесторів у регіоні, на Мукачівщині. Бо інвестиції – це нові підприємства, це робочі місця, які конче потрібні людям, це надходження до бюджету, це добробут кожного. При цьому акцент саме на останньому, бо ми можемо робити дороги чи щось інше, але якщо людина не має для своєї родини заробітку – їй не треба нічого. Хотілося б, щоб більше уваги з боку держави була до місцевих органів влади, до проблем на місцях. Я бачу проблеми звідси, зсередини, і я несу розуміння й бачення їхнього вирішення наверх, до Верховної Ради, щоб там їх озвучувати й вирішувати».

Михайло Ланьо, кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 70 (місто Свалява, Великоберезнянський, Воловецький, Міжгірський, Перечинський, Свалявський райони, частина Мукачівського району), голова Федерації футболу Закарпаття, депутат облради: «Як на мене, перше й основне – підтримка малого й середнього бізнесу. Ми повинні запроваджувати податкові канікули, як це практикують у світі. 
Друге питання, яке я хочу вирішувати у Верховній Раді, – дороги для сіл. Але це має бути кардинально новий підхід до інфраструктурних питань. Ви подивіться, що коїться в районах – до більшості сіл Великоберезнянщини чи Міжгірщини каток для укладання асфальту роками не доїжджав. Треба перерозподіляти квоти на ремонти доріг й більше виділяти сільським населеним пунктам. Зрештою, 60 відсотків населення Закарпаття – сільське, то чому основний пріоритет – містам? 
Соціальний захист. Подивіться, за які гроші люди живуть? Хіба реально вижити нині за ту мізерну пенсію, яка не дозволяє навіть масла до хліба купити, не те, що нормально жити, лікуватися, забезпечувати себе старшій людині. Хтось говорить, що нереально знайти кошти на нормальне забезпечення людей літнього віку? Це неправда, і можливості, і джерела є, було би бажання їх шукати. Я знаю, як покращити пенсійне забезпечення українців. Я не боюся роботи, і готовий брати на себе відповідальність». 

Степан Деркач, кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 71 (місто Хуст, Хустський район, частина Іршавського та Тячівського районів), голова Хустської міської організації Партії регіонів, член правління ЗАТ «Нафтогазвидобування», депутат Закарпатської обласної ради: «Я патріот свого краю, своєї держави. Мені боляче й важко дивитися, що наша країна з таким потужним потенціалом кардинально відрізняється від європейських країн. Соціальний рівень низький, економічні показники далеко не такі, як би нам хотілося, й не ті, що допомагали б вирішувати проблеми держави загалом й кожного її громадянина зокрема. Враховуючи досвід, знання, освіту я хотів би змінити це. Я бачив, бо мав нагоду вчитися за кордоном, як живуть у Європі – я хочу такого життя в рідному Хусті, на Закарпатті, в Україні. Я робитиму все для того, щоб краяни справді відчули захищеність, увагу до них, турботу.
А ще я хотів би кардинально змінити ставлення людей до представників влади. До політиків, до тих же депутатів Верховної Ради, бо та аполітичність і та зневага, яка панує нині в суспільстві, вона впливає на всі процеси, які є в країні. 
Основне кредо, з яким я йшов до обласної ради і яке не змінюю й зараз – «Працюю для вас – звітую перед вами». Депутат має бути підзвітним тим людям, які зробили ставку на нього».

Михайло Шелевер, кандидат в народні депутати України від Партії регіонів по одномандатному виборчому округу № 72 (Тячівський та Рахівський райони), голова Тячівської РДА і Тячівської районної організації Партії регіонів, депутат облради: «Я би так почав відповідь на це питання: ось нещодавно на Тячівщині відбувся фестиваль «Брустурянська кедровиця», на нього приїхало чимало гостей, журналістів. Усі вони дивувалися, як люди можуть жити в умовах, де майже немає інфраструктури. Де дороги в жахливому стані. Хоча поряд із цим відзначали, що таких краєвидів, такої краси – годі шукати. Це – одне з тих питань, які нині треба активно вирішувати: облаштовувати інфраструктуру й розвивати туризм. Але це – одне питання, яке входить до комплексу тих, які ми хочемо вирішувати в районі. Так, у нас розроблені низка програм, спрямованих на вирішення соціальних та економічних проблем, є бізнес-плани розвитку окремих територій, ми їх постійно презентуємо на різних рівнях – інвесторам, послам тощо. Потенціал Тячівщини, Рахівщини – величезний, якщо з розумом його використовувати, то створимо для наших дітей, внуків найкращі умови проживання. Для цього я із командою однодумців і йду до Верховної Ради. 
І ще одне: за два десятиліття у Верховній Раді не було жодного вихідця з Тячівського району (від комуністів проходила Марія Маркуш, але вона балотувалася по одному з округів Луганської області). Я певен, що жителі Тячівського району варті того, щоб їхні інтереси представляли й захищали на найвищому рівні».

Іван Бушко, кандидат у народні депутати України від Партії регіонів по одномандатному виборчому округу № 73 (міста Виноградово, Берегово, Виноградівський район, частина Берегівського та Іршавського районів), перший заступник голови Закарпатської ОДА, голова Виноградівської районної організації Партії регіонів, депутат Закарпатської обласної ради: «Головне багатство Закарпаття – його народ. Серед закарпатців чимало освічених і талановитих людей, спеціалістів високого рівня, здатних на творчий порив, на реалізацію своєї мрії. І всі ми, безумовно, достойні більшого. І я йду до Верховної Ради України, щоб домагатися більшого для своїх співвітчизників. Що треба зробити? Я можу назвати перші свої кроки у Верховній Раді. Насамперед необхідно добре спрацювати у сфері економічного розвитку. Говорю про те, що туризм і рекреація – майбутнє Закарпаття. Унікальний рельєф, м’який клімат, наявність мінеральних джерел, безвізовий режим для громадян Євросоюзу та Росії, гостинність закарпатців – ось далеко не повний перелік переваг, які роблять нашу область особливо привабливою для розвитку туризму. Однак без сучасної інфраструктури, і в першу чергу без нормальних доріг, ніякий розвиток не відбудеться. Але починаючи з наступного року слід у декілька разів збільшити фінансування дорожнього будівництва на Закарпатті. Друге – сільське господарство. Перше в цьому напрямку – слід докорінно змінити ставлення держави до фермерів: припинити низку нескінченних перевірок контролюючими органами і на законодавчому рівні створити нормальні умови для переробки та експорту сільськогосподарської продукції.
Попри це, я хочу працювати над питаннями підвищення рівня освіти, забезпечити якісну медицину, лобіювати запровадження страхової медицини, але з урахуванням соціальних чинників. Крім того, необхідне підвищення статусу працівників системи освіти та медицини до рівня державних службовців, вони повинні отримувати таку ж високу зарплатню, як їхні колеги у розвинених країнах.
Крім згаданого, я ще маю бачення зміни системи розподілу пільг, боротьби з корупцією. З власним баченням, багажем знань та досвіду – я йду до Верховної Ради, щоб мене почули на найвищих рівнях і допомогли вирішити проблеми на найнижчих».

Крім презентації власної програми, кандидати-мажоритарники відповідали й на питання журналістів. Коментували заяви опонентів, озвучували своє бачення на ті чи інші проблемні моменти. 
Підсумовуючи прес-конференцію, Володимир Закурений наголосив, що п’ятеро з кандидатів-мажоритарників до Верховної Ради України від Партії регіонів мають досвід роботи в Закарпатській обласній раді, тож уже з досвідом та відповідними знаннями йдуть до парламенту, щоб захищати інтереси закарпатців.

Новини Закарпаття

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-06-20
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......
Запорожець (2018-04-16 20:31:24)
Світовій спільноті треба відкрито говорити про економічну агресію сіоністів проти України - саме агенти сіонізму, які прийшли до влади розграбували Україну....
Гардистон (2018-04-14 18:19:00)
Ото такі "європейські цінності" - обстрілювати та руйнувати міста інших держав... Та й "русскіє братья" такі ж самі гади - лізуть усюди як свині......
Запорожець (2018-04-14 13:36:45)
За декілька століть нічого не змінилося у ставленні ляхів до українців. Досить вже базікати про "польських друзів" - і вивчали історію, і класиків читали, і бували і клятій Польщі....
Веркблей (2018-04-14 06:56:22)