В Ужгородський пологовий вертають Чабана! Колектив жаліється Правому сектору (ЗАЯВА)

В Ужгородський пологовий вертають Чабана! Колектив жаліється Правому сектору (ЗАЯВА)

Редакція сайту отримала заяву працівників Ужгородського міського пологового будинку, в якому йдеться про те, що попри демократичні засади, які наразі виборює українська громада, в Ужгороді без погодження із медперсоналом, без оцінки роботи  нинішнього керівництва, завтра, 27 лютого, під час сесії Ужгородської міської ради нове керівництво міста – Щадей від Єдиного центру мукачівця Балоги – планує зняти нинішнього головного лікаря пологового будинку і призначити його попередника Андрія Чабана. Нагадаємо, він фігурує у справі про загибель під час пологів дитини і, як повідомляли батьки пресі, вони переконані, що саме з його вини.  

Наводимо заяву повністю.

 

Шановні Керівники Правого Сектору!

Десятки тисяч людей з усієї України місяцями боролись за зміни в нашій державі, до сотні наших співвітчизників віддали своє життя за майбутнє країни, зміни в політичній ситуації, економіці, за рух у напрямку євроінтеграції, за демократичну правову державу.

На часі зміни на всіх рівнях виконавчої влади, які мають за свою мету викорінення авторитаризму, самодурства, корупції.

Проте в Ужгородському пологовому будинку планується повернення на посаду головного лікаря Чабана Андрія Тарасовича, який уже проявив себе на цій посаді з 2010 року до 2013 року. Під час керування цієї людини у закладі був впроваджений авторитарний режим правління, де лише головним лікарем та заступником головного лікаря з сестринства (посада створена штучно для задоволення особистих амбіцій Холодняк Н.В.) вирішувались усі медичні та організаційні питання. До прикладу черговими лікарями, завідуючими відділеннями та навіть фахівцями з науковими ступенями не могли прийматись рішення щодо тактики лікування, а враховувалась лише одноосібна думка пана Чабана. Така політика сприяла гибелі немовлят та призводила до важких наслідків у стані здоров’я жінок. І це все скалічені людські долі, смерті ні в чому неповинних новонароджених дітей, які мали шанси до життя за умови вибору правильної тактики в пологах. З цього приводу навіть порушено кримінальну справу прокуратурою, яка на даний час знаходиться на розгляді  в Ужгородському міськрайонному суді, головуюча Монич О.В, наступне засідання призначено на 18.03.14. щодо пана Чабана обрано запобіжний захід – підписка про невиїзд, на якій він знаходиться в даний момент. Представники нової влади прилюдно оголосили про проведення люстрації з метою недопущення до влади людей із кримінальним минулим. У пана Чабана це не минуле, у нього кримінальне сьогодення.

Неодноразово батьки померлих дітей з гнівом та погрозами виступали на нарадах проти головного лікаря в присутності всього персоналу.

Окрім того, тактикою керування Чабана та Холодняк було обране залякування та постійні погрози підлеглим, які потім виливались в кадрові переміщення, так звані ротації, при яких жодним чином не враховувались ні фаховий рівень співробітників, ні стаж роботи, ні розумові якості.

При керуванні вищезгаданих осіб корупція в закладі набула незміренних масштабів, проводилась зміна всіх постачальників медичних засобів з метою одержання відкатів, а пані Холодняк середній медичний персонал навіть мав регулярно поповнювати мобільний телефон.

Колектив УМПБ виступає за люстрацію влади, проте категорично проти використання ситуації в країні певними особами задля задоволення власних цілей та амбіцій. Такі люди, які вже встигли нанести шкоди закладу та суспільству не мають право  скористатись змінами в державі, які вибороні кров’ю та життям наших активістів та тим самим звести на нівець всю мету протистояння на майдані.

Враховуючи, що активісти Майдану не випускають з-під чіткого контролю оновлення влади на всіх її рівнях, просимо Вас втрутитись в ситуацію в нашому закладі та прислухатись до думки колективу.

Колектив УМПБ.

 

7dniv.info

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

сейчас главное не допустить чтоб жириновский остался у власти ни в каком виде- ни лидером партии и не кандидатом в резиденты потому что произойдет кОНЕЦ. нЕдавно он решил сделать "теневое правите ......
Олег (2018-02-19 10:12:21)
14 апреля 014г жириновский обещал вернуть Януковича в межигорье до 1 мая. Разыскиваемый по подозрению в массовых убийствах Янукович, как считает Жириновский, вернется при определенной «поддержке армии ......
мери (2018-02-19 09:27:23)
дЛЯ ВЕЛИКОБРИТАНИТ СаДИК хАН -МЕР ЛОНДОНА КОТОРОГО ТНАЗНАЧИЛА сАМАНТА НА ЭТУ ДОЛДНОСТЬ- ВАШУ ВЕЛИКОБРИТАНИЮ И РАЗВАЛИТ И ПРИСВОИТ ВСЕ ВАШИ ДЕНЕЖЭКИ ВМЕСТЕ С ЦЧЫГАНСКОЙ саМАНТОЙ-ЭТА ТВАРЬ РИНКАРНИРОВЛА ......
road (2018-02-18 20:47:49)
Меган маркл-это ведьма татарская. ну давайтк ведьмакоъв и ведьм цыганских ставьте королями. сдохнем все как можно быстрей. неужели не ясно эту татарку подсунала гарри цыганка Саманта, окторая околдова ......
margo (2018-02-18 20:28:57)
Стало известно что ЛОНДОН, 18 февраля. /Корр. ТАСС Игорь Броварник/. Принц Гарри будет выполнять лидирующую роль в работе британского Содружества, чтобы привлечь в организацию представителей молодого ......
margo (2018-02-18 20:19:43)