У Виноградівському лісгоспі "свободівці" знайшли грубі порушення. Вимагають звільнити керівників

У Виноградівському лісгоспі "свободівці" знайшли грубі порушення. Вимагають звільнити керівників

24 — 26 липня 2014 року представники ГО «Майдан» — помічник народного депутата України Палінкаш В.І. та професійний лісівник, член ГО «Майдан» Олашин М.А. разом з інспекційною комісією лісових ресурсів України перевіряли роботу Виноградівського лісового господарства.

На численні звернення жителів с.Пушкінова та с.В.Комяти радою ГО «Майдан» надіслано звернення до генеральної прокуратури, та в міністерство лісового господарства.

За три дні спільної роботи активістів із інспекційною комісією агентства лісових ресурсів України, виявлено наступні порушення:

— Ось уже третій день директор лісового господарства відсутній на робочому місці.

— В перший день роботи в Затисянському лісництві виявлено 5 самовільних вирубок дуба та дві самовільні вирубки сосни.

-  Виявлено величезну просіку – дорогу (протипожежний розрив??), яка йде паралельно старій лісовій дорозі від с.Горбки через дубовий ліс до р.Тиса. Зі слів місцевих мешканців с.Горбки на дорозі було викрадено до 1000м.куб. ділового дуба, були дуби до 3 – 4м.куб.
 Дорога веде до марморового кар’єру в с.Крива Хустського району. Отримати якусь кошторисну документацію по цій дорозі на даний час не вдалось, не виключаю що документи знищені.

-  В кінці вищезгаданої дороги виявлено незаконне будівництво в лісі дерев’яної вежі, на будівельному майданчику стоїть будівельний кран, робочі кудись пропали. Зі слів охоронця власником незаконного будівництва є регіонал Деркач м.Хуст. Узбіччя дороги до деревяної споруди вимащено мармуровими брилами з над дорогого мармуру. (Мармуровий кар’єр складається з шестикутних мармурових брил, які є найцінніші в європі). Документів на незаконне відчуження землі в ДП «Виноградівське лісове господарство» під незаконне будівництво отримати не вдалось. Але, як нас повідомили, будівництво ведеться з усного дозволу директора лісництва.

— Другого дня ми звернулись до затупника директор лісового господарства, Старости В.П. пред’явивши посвідчення помічника народного депутата України, з проханням надати нам довідку про проектно-кошторисні витрати на вищезгадану дорогу та документи на незаконне будівництво в лісі, на що в грубій формі отримав відповідь, щоб не путався в нього під ногами та не мішав йому працювати, а надав запит через ВР України, і він Староста подумає, чи варто йому давати відповідь.

— Продовжили перевірку  в 33 кварталі  де, згідно документів, вирубано 150 м. куб лісу, а, фактично ж, 20 – 30 м. куб.

— Потім відвідали посадки молодих насаджень, що розташовані на задньому дворі Шаланківського лісництва, вражає занедбаність останніх, зарощеність буряном, та враженість хворобами майже всіх посадок лісових культур. Також вражає, що в розсаднику лісових культур пасуться коні.

— Далі відвідали колишню фазанячу ферму, колись гордість всієї України, яка до сьогодні містить інкубатори. На даний час знаходиться в жалюгідному стані та перетворена на власне господарство головного лісівника району, де вирощується більше ніж 20 голів свиней, та величезна пасіка. За державний кошт утримується охоронець, який підтримує господарство.

— Продовжили перевірку чотирьох лісосік в кварталі 5, 8 / 1, 8/2, 8/3 2014 вирубки на яких виявлено велику кількість лісу, який з ділового, вже перетворився на ліс для опалення, і знаходится на лісосіці не облікований.

— Третій день – директора та заступника на робочому місті немає.
Під час перевірки кварт. 138 виявлено незадовільний стан лісових культур, які були посаджені весною 2014 року, що свідчить про те, що майбутнього лісу ми, фактично, не матимемо, і це характерно для всього лісового господарства. 

— Провіряючи квартал №40 – рубка модельних дерев, виявлено невідповідність визначеного діаметра в лісорубному квиткові зрубаних дерев, а це діловий дуб діаметром від 1м до 1,3 метра, лісо продукція вже заготовлена та продана.

Варто додати, що  звільнено з роботи члена ГО «Майдан» жителя с.Шаланки Грицько Юрія, лиш за те, що він відкрито заявив, що не підтримує, і не голосуватиме за партію регіонів, Януковича, та Бушка. Також, величезні суми відмивалися на вивозі ділового дуба, який за документами оформлявся як деревина для опалення або як третій сорт.

Враховуючи вище сказане просимо визнати роботу лісового господарства незадовільною, Директора лісового господарства п.Агія В.О. та його заступника Старосту В.П. – з роботи звільнити. Матеріали передати в прокуратуру.

Помічник народного депутата ВР України Леонова Е.В. посв.№223/2 Палінкаш В.І.
(член ради ГО «Майдан»)
Член ГО «Майдан» Олашин М.А.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода».

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Не дорогие Натяжные потолки Елизавет, Екатеринбург...
Atusellexcic (2018-02-23 16:11:41)
Выбор у Вас непростой --- Извиняюсь, но это мне не подходит. Есть другие варианты? при простатите эффект последней капли, капли уролесан при простатите и тут простодин капли от простатита цена в аптек ......
treterGODO (2018-02-23 16:00:57)
Нехай майоріють по всій Україні червоно-чорні прапори, як символи незламності українців в боротьбі за незалежну Україну! Слава Україні! Смерть ворогам нації!...
Гардистон (2018-02-23 12:39:05)
Браво Україна! Ляхи були, є і залишаються історичними ворогами України і не місце в Україні ляшським пам"ятникам! Лупаймо цю скалу!...
Веркблей (2018-02-23 12:35:58)
Оце так "уряд реформаторів" і "борців з корупцією"... Прокралися гешефтники так, що їхні поплічники з Європи і США вже не можуть приховувати крадіїв. Sionists go out!...
Запорожець (2018-02-23 12:33:22)