Громадська рада Сваляви на сайті міськради «наїхала» на прокурора району

Громадська рада Сваляви на сайті міськради «наїхала» на прокурора району

Топ-новиною на головній сторінці сайті Свалявської міськради розміщено відкритий лист до генерального прокурора України від Громадської ради при Свалявській міськраді. Яремі жаліються на прокурора району В. Свистака, який, мовляв, не дає працювати міськраді.

Детальніше – у листі:

«Відкритий лист до Генерального прокурора України 

  Шановний пане Генеральний прокурор України — Ярема Віталій Григорович, громадська рада при Свалявській міській раді вкрай занепокоєна станом роботи прокурора Свалявського району — Свистака Віталія Івановича з організації роботи прокуратури у сфері профілактики та боротьби зі злочинністю. Ставимо Вас до відома, що прокурора Свалявського району  — Свистак В.І. було призначено на посаду, 18 грудная 2013 року, режимом Януковича.

Притихши після революційних подій в державі ставленик Пшонки знову підняв голову і героїчно продовжує виконувати заповіти своїх попередніх покровителів. 
  Хочемо запитати Вас, за що померли молоді хлопці та дівчата на Майдані, за що продовжують вести боротьбу з терористами на сході країни. Відповідь напрошується сама,  щоб такі, як прокурор Свалявського району продовжували  розкошувати, брати хабарі і порушувати закон.
  До нас, як до громадської ради міста Сваляви, постійно звертаються жителі громади і ставлять аналогічні питання. Ми не знаємо що відповісти,  а тому звертаємось до Вас, як до людини чесної і принципової з надією на те, що Ви вплинете на дану ситуацію.   
  Так нам стало відомо, що прокурор Свалявського району – Свистак В.І. переслідуючи лише йому відомі амбіції дав вказівку своїм працівникам та працівникам міліції любим чином блокувати роботу Свалявської міської ради. 
Ми думаємо, що така позиція прокурора полягає в тому, що міський голова Ланьо Іван Іванович активно підтримував події на Майдані, а в даний час прикладає максимум зусиль в організації роботи воєнкома по виконанню Закону України «Про мобілізацію».     
  Наші слова не голослівні. Так, прокурором району відкриті безпідставні кримінальні провадження стосовно працівника Свалявського виробничого комунального підприємства. Згідно його вказівок до працівника додому більше 5 разів приїздив наряд міліції. 
  Особисто ним давалися вказівки працівникам міліції доставити працівника комунального підприємства в наручниках, і провести затримання, що довело останнього  до критичного стану і в даний час він проходить лікування.
 Також ним прийнято рішення оголосити працівнику комунального підприємства підозру в скоєнні злочину заочно, при цьому не маючи жодного доказу причетності вищевказаної особи до злочину. 
 Так рішенням сесії  № 934 від 20.05.14 р. скасовано Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою у зв’язку із тим, що на даній земельній ділянці виявилося декілька власників майна. Не маючи жодних підстав, в замін того якщо рішення неправильне, прокурор мав його опротестовувати, а він відкрив кримінальне провадження за ознаками статті -  про халатність проти колегіального органу. 
  Ми думаємо, що аналогів цьому немає в жодній прокуратурі в державі. 
  Свалявська міська рада регулярно зверталася в прокуратуру про усунення порушень закону з боку юридичних та фізичних осіб. Особливо в питаннях сплати оренди за землю. Тільки по фірмі «Сольво Еко», яка захопила більше 10 гектарів землі, було направлено вісім листів з добіркою всіх матеріалів. Жодного реагування з боку прокуратури міська рада так і не дочекалась.  І таких прикладів багато. 
  Станом на сьогоднішній день в Свалявській міській раді з прокуратури Свалявського району не надійшло 27 відповідей на запити.
  А тепер звертаємо Вашу увагу на те, як блокується робота Свалявської міської ради.
  Так від прокуратури Свалявського району за 2013 рік надійшло 52 різних запити. А за не повних 8 місяців 2014 року 59 запитів. Крім того всі вони, як правило вимагають значної кількості матеріалів, деколи це доходить до абсурду і потрібно надавати більше 200-250 копій різних документів і це не зважаючи на Розпорядження Кабінету Міністрів Україна за № 156 «Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів в процесі їх виконання» яка має за мету значну економію бюджетних коштів. При цьому, прокуратура Свалявського району знаходиться від міської ради на відстані 50 метрів. Достатньо, щоб працівник прокуратури зайшов в міську раду, і на протязі 15-20 хвилин отримав потрібну йому інформацію та зробив копії потрібних йому документів.
  Також ставимо Вас до відома, що до цього Свалявським прокурором працював Жураківський Ігор Васильович, який пропрацював у районі більше шести років. Проявив себе принциповим і відповідальним працівником, а зміщений був з посади за те, що відкрито відстоював свою позицію і в тому числі не погодився працювати на режим Януковича.
  Свалявська громадська рада з надією звертається до Вас, що Ви з присутньою Вам принципіальністю розберетесь у висвітлених нами питаннях.

З повагою Громадська рада при Свалявській міській раді»

 

Джерело: сайт Свалявської міськради

 

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2017-08-21
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Правова допомога, безкоштовна первинна консультація сайт: http://deportation-advocate.info/:- скасування заборони в’їзду, депортації з Польщі, Чехії, Німеччини, Швеції, Італії та інших країн Шенгенськ ......
Володимир 201716S (2017-08-21 16:12:12)
В нормальной стране,деньги потребовали бы вернуть,а чиновников на "покой" домой, по статье,причем и тех кто насчитал такие зарплаты! И только в "европейской" Украине, они задумалис ......
Вау (2017-08-21 16:05:03)
Да потому что все знают, что очень многие из бойцов АТО возвращаются с поломанной психикой, агрессивные, неадаптированные к социуму - зачем такие люди Польше? Они ведь не должны заботиться о трудоустр ......
iralivin (2017-08-21 15:54:55)
О, чудесная новость! Давно мечтаю побывать в Южной Корее, даже как-то узнавала в посольстве по поводу визы, но там всё оказалось так сложно, что я отказалась от этой идеи... Если бы ввели упрощенный в ......
iralivin (2017-08-21 15:52:09)
От якби легалізували б все це діло то нікого б і вивозити не прийшлося б і бюджет країни б краще виглядав,хто зна може і взагалі не прийшлося б клянчити в інших країн.А що до подібного дозвілля то я ......
Сашка (2017-08-21 12:12:39)