Ректор Ужгородської богословської Академії Віктор Бедь готує фальсифікацію виборів?

Нещодавно на веб-сайті Закарпатської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (Закарпатська обласна КДКА) з'явилось повідомлення про спробу зірвати проведення установчої конференції адвокатів Закарпатської області, шляхом фальсифікації виборів і введення у керівний склад комісії певних осіб.

Ось текст повідомлення: 

«Як стало відомо, на території Закарпаття невідомими особами розповсюджуються листи без підпису від імені якогось оргкомітету до імені адвокатів Закарпаття. В цих листах адвокатів краю дезінформують про порядок скликання та проведення установчої конференції адвокатів Закарпатської області. З приводу зазначеного, Закарпатська обласна КДКА інформує адвокатів Закарпаття про те, що відповідно до пункту 5 Перехідних положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», організаційно-технічне забезпечення, проведення установчих конференцій адвокатів покладено на регіональні КДКА, сформовані до набрання чинності цим Законом. Тому достовірними є тільки ті інформаційні повідомлення, які доводяться до відома адвокатів Закарпаття, що підписані Головою кваліфікаційно-дисциплінарної комісії VI скликання Ігнатко В.С.».

За даними, які були отримані з достовірних джерел, до провокації причетний «багатопрофільний архімандрит» з Ужгорода — Віктор Бедь, юрист за однією із своїх професій.

 

Ім'я Віктора Бедя добре відоме ужгородцям. Воно стоїть за багатьма скандалами та аферами, пов'язаними з приватною та міською власністю. Щодо «юридичної» практики — Віктор Бедь свого часу встиг побувати і Головою Закарпатського відділення Спілки адвокатів України, і Президентом Всеукраїнської громадської організації Асоціація адвокатів України. Зараз він — член Наглядової ради Асоціації.

 

Єдине, чого не вистачає у «колекції» пана Бедя — посади Голови Закарпатської КДКА. Що дає ця посада? Ознайомимось із Положенням про кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури. Розділ I «Загальні положення», пункт 3: «Основним завданням кваліфікаційно-дисциплінарної комісії є визначення рівня професійних знань осіб, які мають намір займатися адвокатською діяльністю, та вирішення питань про дисциплінарну відповідальність адвокатів». Тобто, необмежений вплив та можливість контролювати адвокатів краю. 

 

Наше видання отримало коментар помічника Голови Закарпатської КДКА Сергія Чайбина.

Кор.: Від якої організації та у якому форматі розповсюджується неправдива інформація щодо скликання установчої конференції адвокатів?

С.Чайбин: У форматі листів, направлених на ім'я кожного адвоката, від, начебто, оргкомітету Закарпатської обласної комісії адвокатури, дезінформуючи адвокатів саме про порядок проведення конференції — за цим листом, голосувати зможуть всі присутні. Але насправді, за рішенням нашої комісії від 31.08.12 р., в кожному місті і районі ми проводили збори адвокатів, на яких обирали делегатів, які 6 жовтня, на загальній конференції будуть обирати склад комісії та керівництво. В той самий час ми не обмежуємо адвокатів у праві бути присутніми на конференції, направили запрошення до всіх. 

На конференції склад комісії і керівництво буде повністю оновлено. Комісія буде діяти 5 років, до неї не будуть входити ні діючі судді міськрайонних і апеляційних судів, як зараз, ні представники обласної юстиції, ні депутати діючої обласної ради. Повністю міняється весь формат роботи комісії.

Кор.: Тобто, дезінформація у «фальшивому» листі полягає в тому, що начебто, голосувати можуть всі, а насправді таке право мають лише обрані на зборах делегати?

С.Чайбин: Так. До суботи, 6 жовтня, ми не виключаємо можливості інших, різного роду, провокацій.

Кор.: На вашу думку, яка ціль такої провокації і до яких наслідків це може призвести?

С.Чайбин: Ціль — у будь-який спосіб зірвати вибори. За нашими припущеннями, заради цього можуть вчинятись навіть вкрай неадекватні дії. Потім — ввести у комісію у свій спосіб своїх людей. А потім — діяти за принципом «розділяй і володарюй». Але ми готові до будь-яких дій провокаторів. 

Кор.: За нашими даними, до провокації має відношення Віктор Бедь. А яке відношення на даний час має Віктор Бедь до Закарпатської обласної комісії адвокатури?

С.Чайбин: Жодного. Але він є екс-головою комісії закарпатської адвокатури одного з минулих скликань. Що стосується питання, чи має він відношення до провокації — розумієте, «нє пойман — нє вор». Ми поважаємо всіх адвокатів — і діючих, і не діючих. Але те, що відбувається зараз — виходить за рамки здорового глузду.

За матеріалом: Вся Закарпатська Правда

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2017-12-10
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Спокойно проживет Украина без Польши, без продажного ЕС, без "братской" России и без Израиля нужно избрать украинскую власть и перестать пресмыкаться....
Веркблей (2017-12-11 08:47:39)
Україну дискредитують виродки, які завезли до України таких шахраїв іпройдисвітів, як втікач Ссакі, або музика-бовтун, щоб розкрадати і розпродавати державу....
Запорожець (2017-12-10 10:01:55)
Агенты сионистов зомбируют население Украины страшилками об эпидемиях и сказками типа "само пройдет", "скорую не вызывайте" и т.д. Врачи-отравители снова поднимают головы......
Веркблей (2017-12-10 09:55:34)
1 час назад стало известно что в грузии могут начаться акции гражданского протеста в масштабах всей страны и сбор подписей за освобождение лидера оппозиционной грузинской партии, а также партии " ......
Cris (2017-12-09 22:50:00)
Главное чтобы на Геращенко, Авакова и Луценко-которые делают все правильно для захиты своей страны не давиливсякиек уроды. на которыхъ тооже давят только лругие уроды высвободившиеся из ирака и сирии ......
Кристина (2017-12-09 22:32:38)