Бушко зустрівся з іноземними спостерігачами

Бушко зустрівся з іноземними спостерігачами

У понеділок, 8 жовтня, кандидат у депутати від Партії регіонів по 73 виборчому округу Іван Бушко зустрічався з іноземними спостерігачами з ОБСЄ та представницею міжнародної неурядової організації «CANADEM» Барбарою Пушкар.

Вони приїхали в Україну, щоб спостерігати за тим, як проходить передвиборча кампанія. Подібні зустрічі вони намагаються провести з усіма кандидатами. Як вже раніше повідомляли обласні ЗМІ, канадські спостерігачі вже спілкувалися з кандидатом-регіоналом Василем Ковачем.

Спостерігачі розпитували Івана Бушка про його політичну діяльність, ситуацію в області напередодні виборів, його передвиборчу кампанію як кандидата-«мажоритарника». У свою чергу кандидат у народні депутати висловив думку про новий закон «Про вибори», розподіл округів, політичну ситуацію в краї тощо.

— Те, що після цих виборів у парламенті опиниться 225 кандидатів, які прийшли з регіонів, дуже позитивно для країни загалом і кожного округу зокрема. Останні виборчі процеси закінчувалися тим, що інтереси усіх українців представляла бізнес-еліта Києва та Київської області відсотків на 80. Зрозуміло, що вони не надто були зацікавлені у тому, щоб зробити щось конкретне у тому чи іншому населеному пункті. А тепер кожен округ матиме у Верховні Раді свого лідера — людину, яку знають і поважають у регіоні за його реальні вчинки, — зазначив Іван Бушко.

Питали спостерігачі у кандидата і про можливі небезпеки, які можуть ще виникнути у ході кампанії, які можуть бути на Закарпатті порушення виборчого процесу, зокрема, можливість підкупу виборців.

—  У 2010 році відбувся масовий підкуп виборців однією з політичних сил Закарпаття. За останні кілька виборчих процесів у нас в області виборець став пасивним. Якщо у 2004 році у виборах взяли участь 70% виборців, то у 2010 їх було заледве 50. Таким чином, знайшлись люди, які за рахунок тих, хто не ходить на голосування, а, отже, байдужий до того, що відбувається в країні і хто отримає перемогу, змогли купити їх право голосу та волевиявлення за сотню-дві. Саме на цю категорію людей можна найлегше вплинути та залякати. Ми ж тепер намагаємося не допустити повторення і зашкодити підкупу виборців шляхом залучення правоохоронних органів та широкого висвітлення у місцевих ЗМІ.

Як зізнався один із спостерігачів, у країнах Європи також трапляються випадки підкупу голосів виборців, але вони завуальовані — подарунками, наприклад. Тобто, перед виборами кандидати, залучаючи кошти, намагаються завоювати прихильність людей. Загалом у цивілізованих та розвинених країнах дотримання всіх вимог виборчого процесу ретельно відслідковують, і будь-яке відхилення відстежують та усувають. І чим менше розвинена країна, тим частіше доводиться стикатися із порушенням виборчого права, із підкупом виборців. Такого прямого «заохочування» грошима чи не кожного жителя, як на Закарпатті, не зустрінеш більше ніде.

На думку Івана Бушка, Україна вже не далека від того, аби на політичній арені сформувалася двопартійність, як у багатьох країнах Європи та США. Тобто, уподобання виборців розподіляться в основному між двома політичними силами, скажімо, лівими і правими. Хоча не виключено, що популярність матиме і партія, типу «зелених». І це для України буде позитивним кроком. Оскільки великі і сильні політичні партії працюватимуть заради розвитку країни, благополуччя громадян, на противагу дрібним регіональним партіям, які розривають, роздрібнюють країну своїми політичними провокаціями.

Джерело: Прес-служба кандидата у народні депутати України

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2017-02-24
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

эта статуя -языческая юогиня, которая не любит Христа отсюда все эти беженцы(которые ей как раз и поклоняются)Стало известно, что исламисты и их ставленники во всех странах заняли места по отделам гер ......
Инна (2017-02-24 22:08:29)
Главный враг всех людей (не только американцев)- это ваш экс-президент/24 февраля 2017гв президенты Франции какие-то неведомые(но явно про-турецко-исламские активисты хотят выдвинуть Обаму ПРезидент ......
Ра (2017-02-24 21:46:31)
понятно что бизмесьмена волнует это его бизнес а всё остальное по барабану...
спрут (2017-02-24 20:14:59)
а экстрадировать в США его просто необходмо .только так можно остановить международную мафию-и раследовать все в США. Мартина Шульца , кандидата в кнцлкры германи не просто так обвиняют в финансовых ......
Сергей (2017-02-24 18:37:59)
В 2016году в Ватикане состоялось вручение Папе Франциску премии имени Карла Великого.онклав (лат. conclave — запертая комната[1][2], от лат. cum clave — с ключом, под ключом[3]) — собрание кардиналов, ......
Роза (2017-02-24 12:56:59)