Путін розповів про своїх "українських друзів"

Путін розповів про своїх "українських друзів"
В ході «Прямої лінії з росіянами» Президент РФ Володимир Путін відповів на питання про «українських друзів» і українсько-російські відносини. Зокрема, розповів про Віктора Медведчука, його позиції і переконання. Він сказав, що дружить з Медведчуком і прекрасно знає історію його родини.
У нас багато друзів в Україні. І Ви зараз про Віктора Медведчука сказали. Я познайомився з ним, коли він був керівником Адміністрації Президента Кучми. І основний його партнер був тоді (ну і зараз у них дуже добрі відносини) Дмитро Анатолійович Медведєв, оскільки Медведєв очолював Адміністрацію Президента Росії. У нього, у Медведчука, є свої власні переконання. Я вважаю, що він український націоналіст. Ну, йому не подобається таке визначення. Він вважає себе освіченим патріотом України. Але не секрет, що його батько був активним діячем ОУН. Був засуджений радянським судом, сидів у в'язниці і був засланий на заслання, де Медведчук в Красноярському краї і народився. У нього є своя система поглядів на незалежність України.
Він, звичайно, є палким прихильником незалежності, незалежності України. Але його система поглядів заснована на фундаментальних, якщо можна так сказати, працях, теж, скажімо умовно, українських націоналістів, які писали свої роботи ще в XIX столітті ... Це Грушевський, Франко, Драгоманов ... Потім людина нашого часу Чорновіл. Ось. І вони всі (хочу це підкреслити) виходили з того, що Україна повинна бути незалежною, але повинна бути федеративною державою.
Більш того, один з них прямо писав свого часу, що надмірна, механічна, як він висловлювався, централізація, призведе до внутрішніх конфліктів на Україні. Що ми, власне кажучи, зараз і спостерігаємо.
Ось Віктор Медведчук відстоює їх точку зору, він робить це публічно в своїх публічних виступах, в своїх роботах. Він і наукою займається, пише статті. Причому публічно це робить. Це комусь не подобається, напевно, в Україні, але така його позиція. 
Ну це так між іншим ... Ну у всякому разі, всі виступали за федералізацію, за розвиток свободи особистості, за демократичний розвиток Української держави. Ось цієї ж точки зору дотримується і пан Медведчук. Але він виступає при цьому за дуже добрі відносини з Росією. Якщо не за союз якийсь, то за економічну інтеграцію. Він говорить про те, що ... безглуздо руйнувати ті переваги, які нам дісталися з минулого. Маючи на увазі загальну інфраструктуру, загальну енергетику ... Загальні фінансові можливості, технологічні, кооперацію. Що безглуздо це все руйнувати. І вважає, що кооперація в економічній сфері не тільки можлива, а й доцільна. Він діє, вірніше, він формулює свої ідеї, виходячи з інтересів свого народу. Так, як він це бачить.
Так що він не сам. Ось зараз ось ми чули з Києва, так? У всякому разі, з України чоловік нам говорив, що бере участь в акціях, пов'язаних зі збереженням нашої спільної пам'яті. Ось такі люди, як Медведчук, це роблять теж. Він теж вважає, що ми повинні дорожити нашим спільним минулим і всім, що було позитивного в цьому минулому. Тому, так, займається він обмінами утримуваних осіб, військовополонених, якщо так умовно можна сказати. До речі кажучи, за дорученням Президента України Петра Олексійовича Порошенка.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-01-18
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

В этом что-то есть. Раньше я думал иначе, спасибо за помощь в этом вопросе. --- Я думаю, что Вы не правы. Я уверен. Предлагаю это обсудить. Пишите мне в PM, пообщаемся. спортивное питание интернет маг ......
anemVerM (2018-01-17 10:45:58)
Наилучшие, наидемократичнейшие в мире церкви северной и центральной Европы (лютеранская и кальвинистская) давно уничтожены в Украине. По сути остались тоталитарные промосковская и прокиевская церкви и ......
Гавриил (2018-01-17 10:34:21)
Не работает --- Не верю. атлет спортивное питание, спортивное питание самому или там геркулес спортивное питание...
arleMr (2018-01-17 10:23:03)
Гнусные недобитки фашистской коалиции не смеют даже рот открывать перед победившими их народами СССР! Красной армии надо было добить гадов....
Запорожец (2018-01-15 15:42:51)
Оце так "підвищення" рівня життя українців - надрукували паперових грошей і нахвалюють себе за чергове "покращення"... Кляті гешефтники тільки й вміють, що дурити....
Веркблей (2018-01-15 09:30:16)