Гордон: Пенсіонерів треба позбавити права голосу

Гордон: Пенсіонерів треба позбавити права голосу

Журналіст, засновник видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон запропонував позбавити пенсіонерів права голосу, тому що вони загнані державою в убогість і голосують за гречку й гроші. Про це він заявив в ефірі телеканала "112 Україна".

"Я зараз скажу річ, за яку мене будуть лаяти, але мені однаково. Я би взагалі заборонив пенсіонерам голосувати на виборах. Я б увів закон, що голосувати можуть тільки платники податків, тільки люди, які живлять бюджет своїми грошима, податками, тому що в них інша психологія. Пенсіонери починають продаватися за гречку, вони в жахливому становищі. Я кажу з позиції того, як краще державі. Державі краще, щоб голосували, обирали депутатів тільки люди, які платять податки до бюджету", – сказав Гордон.

Він додав, що нинішній підхід виборців до голосування приводить до Верховної Ради "збіговисько злодіїв, чужих представників, зрадників, деградованих елементів, людей, які прийшли заробляти гроші".

"Ви знаєте, у чому полягає система? Спочатку пенсіонерів доводять до скотинячого стану, коли в них немає грошей, у них крадуть ці гроші, а потім їм кажуть: ну що, проголосуємо? Ось тобі гречечка, ось тобі 200 або 500 гривень, залежно від того, де вони живуть. Я це все бачив, я на виборах це все бачив, як купували людей. А зараз уже сучасніші методи підкупу. Знаєте, що їм говорили? Це коли я балотувався до Верховної Ради. Говорили так людям: "Ви знаєте, зараз після Майдану дуже важливо, щоб усе було законно, щоб проросійські сили не потрапили в парламент. Тому ось вам 500 гривень за те, щоб ви прийшли і поспостерігали, щоб усе було чесно і законно. От вам 500, вашій дружині, вашим дітям по 500". Люди приходили – і за кого вони голосували? За того, хто їм давав по 500, щоб вони поспостерігали. Витончена система, незміцнілі мізки виборців", – розповів журналіст.

Гордон додав, що коли був кандидатом у депутати ВР, побачив рівень електорату.

"Я, на відміну від багатьох, пропустив через себе, через свої очі, через своє серце 30 тисяч осіб. 30 тисяч, друзі! У мене було ноу-хау, я про це розповідав: я видав 30-тисячний тираж своєї книжки, ми поставили столик із моїми друзями. Книжки на стіл, черга 500–600 осіб у людному місці. Я підписую книжки і розмовляю з людиною. Я зараз говорю вбивчі речі, але оскільки я нікуди не балотуюся – мені все одно. 10% – нормальні, адекватні, свідомі, розумні люди. Далі – від поганого до дуже поганого. І це наша біда – деградація виборців. Тому коли ми говоримо про поганий парламент, треба починати з поганих виборців", – упевнений він.

Журналіст переконаний: держава легко маніпулює пенсіонерами, тому що загнала їх у злидні.

"Один депутат обирався свого часу в місті Мелітополі і боровся там із дуже серйозним іншим депутатом, який ходив по дворах, до кожного достукався, такий роботяга був із соціалістів-комуністів, не буду казати хто. Цей депутат, який обирався, послав у Мелітополь людей із грошима – і виборців просто купили, він жодного разу туди не приїжджав. Він потім приїхав до Мелітополя, вийшов із трапа літака і сказав: "Ну, подивимося, як тут Маріуполь за мене проголосував". Йому кажуть: "Це Мелітополь". Він каже: "Мелітополь? Та яка різниця!" Ось так у нас відбуваються вибори народних депутатів. І нехай та людина, про яку я кажу, згадає мене зараз", – розповів Дмитро Гордон.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Додавання коментаря

Правила

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

(не обов'язково)
Коментар: *
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть слова, які показані на зображенні: *
Веркблей 29 червня 2017 14:30
Агенти сіонізма спочатку розікрали і скупили промисловість України, а тепер пропонують позбавити права голосу, щоб розпродати залишки держави.
василий 30 червня 2017 19:45
а может их в гетто как и русскоязычных
Гардистон 1 липня 2017 09:19
Краще вислати до Ізраїлю всих юдеїв, які розікрали і розпродали Україну, а пенсіонерів довели до зубожіння... Go out!
жуст 1 липня 2017 18:46
да гордон может ты и прав.только вот твое хитрозадое поколение никак не может обеспечить им пенсионерам достойную жизнь.вы обокрали людей украв вклады сбербанка ссср ,разворовали заводы фабрики,уничтожили колхозы,разграбили банки да на хер мне это голосование все равно выберут того кто вам надо.ты гордон тоже один из них.вот за что пойду голосовать,это что-б молодое ворье вроде тебя 80 процентов от своего бизнеса платили в пенсионный фонд.если так будет тогда ты можеш скулить о чем хочеш и о голосовании граждан по возрастному цензу.а пока ты и тебе подобные плачут,а не платят налоги в том числе ив пенсионный фонд доведя его до банкрутства и бо уходят от налогов как только могут пряча свои доходы в офшорах не накликай на себя беду.как говорят не буди лихо пока оно тихо
Гражданин Украины 6 липня 2017 11:39
ТЫ мутило чтоб пенсионеры не были в таком положении им нужно платить пенсию они построили Украину а ты что сделал для них хуйло
Luda Pazuk 7 липня 2017 18:05
І ця людина звинувачує інших у фашизмі!
Lev 7 липня 2017 22:52
А гордона надо позбавыть, хотя бы части мозга - лоботомию сделать. Мамки с папкой своих пусть позбавыться, умник-пидлобузнык.
Баба Яга 8 липня 2017 14:32
Я сама пенсіонерка, в тому жахливому становищі, і згідна, і не ображаюсь... Голодні люди не можуть демократично голосувати... Але чому вони постійно голодні? Це вони побудували школи, садочки, лікарні, фабрики і заводи, які досі працюють... Вони і тоді не "жирували". А чому б цих пенсіонерів не "грохнути", щоб не їли зовсім?
Запорожец 9 липня 2017 10:14
Гнусных гешефтников разворовавших Украину нужно лишить украинского гражданства и депортировать в Израиль, а награбленное национализировать!
Людмила 10 липня 2017 17:00
Я, пенсионерка, согласна с Дмитрием Гордоном. Я давно говорю, что нельзя пенсионеров допускать голосовать на выборах (еще когда Януковича выбирали и Порошенко тоже). Пенсионеры не думают о том, что выбирают будущее своим внукам, я уже не говорю о детях. Это 12 миллионов людей, доведенных до отчаяния. Отчаяние, отчаяние......Эти люди не живут, а существуют. Да, продают свой голос и за 200 и за 500 грн, я это знаю.
Нужно чтобы молодое поколение выбирало себе достойное будущее.
А все, кто у власти обворовывает Украину, понесли наказание, вернули украденное, а не только заплатили с украденного у народа налоги, ВСЕ, включая ВСЕХ президентов.
Зоотехнік 11 липня 2017 12:00
Позбавити треба українського громадянства сіоністів та їхніх прихвостнів, які розграбували Україну і довели населення до зубожіння!
олексій 12 липня 2017 21:19
Людміла д,,, відмовляється від голосування а сама щось пропонує тепер мовчи і чекай що такі як гордон запропонують вивозити пенсіонерів в ліс і лишати їх там на голодну смерть а депутати їх підтримають бо вже один пропонував позбавити пенсіонерів пенсії як в деяких країнах Азії
Igor 13 липня 2017 10:41
Повністю підтримую. Пенсіонери голосують і обирають таких як Янукович. Ну хочаб поцікавились біографією. Я живу у Франківській області так у нас пенсіонери голосували за Яника. Хоча так і не можна позбавляти права на голос. Але в наших реаліях це однозначно пішло би на користь.
Валентина 14 липня 2017 21:14
Я сама пенсіонерка вже досить давно, тому маю моральне право висловити свою думку. І це моя тверда упевненість у тому, що ви Дмитро абсолютно праві. Таке рішення дало б можливість хоча б щось змінити у нашій політичній "еліті".
Юлебот 16 липня 2017 08:55
Этот "яйцеголовый" даже не знает, что, с пенсии изымается налог в гос казну.
Петро 16 липня 2017 11:42
Вот только за эту фразу Гордона перестаю уважать вообще: "Я підписую книжки і розмовляю з людиною. Я зараз говорю вбивчі речі, але оскільки я нікуди не балотуюся – мені все одно. 10% – нормальні, адекватні, свідомі, розумні люди. Далі – від поганого до дуже поганого. І це наша біда – деградація виборців."
То есть он и 10% населения правы и идут в ногу - "верным путём идёте, товарищи!", - а остальные 90% населения Украины НЕ правы. По-моему, это обыкновенный ФАШИЗМ в сочетании с его требованием лишить пенсионеров голоса!!!
игорь 17 липня 2017 22:38
голосувати повинні тільки платники податків і це вірно
Генна 17 липня 2017 23:32
Мой тесть пенсионер с его подачи купил пирамидку из проволоки за 1000 грн
Дед 18 липня 2017 17:34
С возрастом человек становится мудрее. Может не напрасно во многих странах важные вопросы решаются на совете старейшин. Пик политической деятельности 60 лет. Но Гордону можно не беспокоится, не все к старости становятся мудрыми. Дурак к старости становится старым дураком.
Элла 20 липня 2017 19:06
Пенсионеров,а также лысых.
Віктор Вчора, 09:09
Необхідно прийняти новий закон щодо виборів до ВР. За основу взяти закон Швейцарії. У законі передбачити, що голосувати можуть тільки платники податків, тому що в них інша психологія і спільними зусиллями виходити з стану фрострації.

Новини за темою

Останні новини

Новини партнерів

Останні коментарі

Украинцы завидуют Беларуси, что там Президент Лукашенко не допустил распродажи и разворовывания страны сионистами. Браво Лукашенко!!!...
Гардистон (2017-07-22 11:19:50)
Ціна "кошерного" уряду 1312 гривень, або 44 евра - рівно стільки, у скільки ці гешефтники оцінили рівень життя українців......