Медведчук: Стратегія національного успіху як фундамент політичної та економічної незалежності України

Медведчук: Стратегія національного успіху як фундамент політичної та економічної незалежності України
"Україна відзначає 26-ту річницю незалежності. Зазначає з розмахом - парад військової техніки на Майдані Незалежності, пафосні промови високопоставлених чиновників, концерти та святкові заходи ... Однак це всього лише зовнішні атрибути, покликані приховати від народу вельми непривабливу правду: через понад чверть століття після прийняття Акту про проголошення незалежності України - епохального як за своєю суттю, так і за значенням документа - Україна свою незалежність втратила ", - пише в своєму блозі лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук.
"Не варто брехати самим собі - наша країна знаходиться під зовнішнім управлінням. І вища політична інстанція в Україні в останні роки - це посол США, що ретранслює «побажання» і «рекомендації» «вашингтонського обкому». Українські політики і чиновники, приймаючи стратегічно важливі рішення , вже давно керуються не інтересами Українського народу як носія суверенітету і єдиного джерела влади, а політичною доцільністю і ... інтересами міжнародних лихварів. Саме за їх вказівкою наша «незалежна» влада заганяє Україну в боргову кабалу, перетворює землю в товар і готова пустити з молотка навіть ті підприємства, які всі роки незалежності залишалися у власності держави і були важливим фактором економічної незалежності. Та й цинічні експерименти над українцями в сфері охорони здоров'я і освіти, в соціальній та гуманітарній сферах проводяться аж ніяк не заради народу і не в його інтересах, а на вимогу заокеанських ляльководів.
Сьогодні доводиться констатувати: з 2005 року Україна не реалізувала жодної економічної, політичної, а тим більше геополітичної перспективи, які відкривалися перед нею в 1991-му - після проголошення незалежності. Дії єврореформаторів привели до того, що традиційні (а головне, економічно вигідні ринки) Україна втратила, перетворившись в аграрно-сировинний придаток Заходу. Відмовившись від ідеї «будувати Європу у себе вдома» і вибравши західний вектор інтеграції, «реформатори» прирекли мільйони українців на злиденне існування - люди змушені жити по африканських стандартах при європейських цінах.
Такий розвиток ситуації був більш ніж передбачуваним. У 2012 році я відкрито попереджав про те, що неграмотна, вкрай небезпечна політика центральної влади по відношенню до регіонів - ігнорування їх соціально-культурних, ментальних особливостей, нав'язування єдиних стандартів і шаблонів - веде до розколу країни. Розуміючи, до яких трагічних наслідків для держави Україна може привести така політика, я запропонував Стратегію національного успіху - нову парадигму державного розвитку, яка дозволяє усунути внутрішні протиріччя, які розколюють Україну на частини, що не дають їй ефективно розвиватися. Мета Стратегії національного успіху - об'єднати Україну на основі спільних цінностей, терпимості і толерантності.
Чисельник формули Стратегії національного успіху - це історико-культурна спадщина, його оцінки і використання; це демократичні способи вирішення мовних і конфесійних конфліктів згідно з історичними традиціями, соціокультурними орієнтирами розвитку регіонів та інтересами їхніх населення. А в знаменнику - стратегічні загальнодержавні і загальнонаціональні цілі розвитку, які б поєднували все суспільство. Основою такого об'єднання є забезпечення конкурентоспроможності України на світовій арені, використання трудового потенціалу країни; інтелектуальний розвиток, при якому головним капіталом стає високий рівень освіти, науковий та інтелектуальний потенціал нації ...
Сьогодні, коли перед Україною, перед громадянським суспільством стоїть вкрай непросте завдання - об'єднати, «зшити» країну, ця формула стає ще більш актуальною. Вона може стати фундаментом, тією основою, яка забезпечить подальший розвиток України: вихід з кризи, відновлення миру і стабільності, можливість протистояти як зовнішнім, так і внутрішнім загрозам, зберігаючи при цьому економічну і політичну незалежність. На ділі, а не на словах ", - упевнений Медведчук.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

обвязково куплю литовця най фотографують ги-ги-ги...
кее (2017-11-23 21:45:42)
Агенты сионистов пробравшиеся в правительство Украины уничтожают украинцев, чтобы захватить украинскую землю......
Зоотехник (2017-11-23 10:15:06)
Треба гнати з України ляхів, румунів, угорців та інших поплічників фашистів! Дарма не добили гадів під Сталінградом......
Запорожець (2017-11-23 09:58:20)
Українцям слід вже порозумніти і почати боронити державу від агресії сіоністів, бо саме сіоністи розікрали і розпродади Україну і довели населення до зубожіння....
Запорожець (2017-11-22 07:31:34)
Реімбурсація - така ж афера як і субсидії... Гешефтники наживаються грабуючи Україну....
Гардистон (2017-11-21 16:20:18)