Ветерани повинні бути позбавлені пенсій і пільг, - Олег Тягнибок

Ветерани повинні бути позбавлені пенсій і пільг, - Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода", народний депутат Верховної Ради III, IV і VII скликань, Олег Тягнибок в ефірі телеканалу ZIK заявив, що військові пенсіонери повинні бути позбавлені пільг і пенсій, оскільки служили окупаційному комуністичному режиму.
"Всі ці радянські так звані ветерани, які отримували величезні пільги під час окупаційного режиму, який називався Українська Радянська Соціалістична Республіка, вони отримували непомірні пенсії, в порівнянні з іншими пенсіонерами, вони взагалі повинні бути позбавлені, як представники окупаційного режиму, будь-яких матеріальних дотацій сьогодні, при теперішній українській владі. ", - зазначив Олег Тягнибок.
При цьому користувачі Фейсбуку, вважають таку заяву як мінімум дивним, враховуючи минуле самого політика і його батька. "Я служив 13 років в Українській РСР, українському народові, і 14 років в Україні, українському народу. А Тягнибок, кому служив і скільки? Нехай надасть свою біографію, ми подивимося! Думаю, що народ відкрив очі, зрозумів хто, є хто! Результатом були, останні вибори в парламент! ", - запитує Арсен Погосян. Користувачі радять також екс-комсомольцю Тягнибоку не забувати про свого батька.
"А його батя кому служив? А він забув, коли в армії був в комсомолі і хто його вивчив, для чого розхитувати світ в Україні? Не розумію! ", - пише Микола Кірічатий. "Так його батя був медиком в спортивній команді і вивозив її за кордон на змагання, а як відомо такі люди стукали товаришам з Контори Глибинного буріння. Я впевнений на 100 відсотків, що і синок продовжив цю справу ", - відзначає Олександр Коваленко. Нагадаємо, як раніше повідомляли Главновості, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що в Україні маленькі пенсії через Радянського Союзу, за часів якого люди отримували дуже маленькі зарплати.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...
Веркблей 8 лютого 2018 21:16
Українцям час прозріти та почати захищати Україну від агресії сіоністів і їхніх прихвостнів з продажної Європи. Досить вже слухати зомбування про "жити по-новому"!
увгений 9 лютого 2018 10:54
Хорошим комсомольцем был. Господи, збережи Україну від таких тварюк.
Артем 9 лютого 2018 14:42
Тягнибок - главный идеолог национализма именно он виновник всего того что происходит в Украине с 2014 года Придет время и такие как Тягнибок Парубий Пашинский и другие ответят за потерю территории и гибель сотен тысяч украинецев !!!!!!
Я ветеран 10 лютого 2018 12:57
Таких тягниуродов на свалку истории. Он один из приспособленцев. Не место таким в цивилизованом обществе.
frosigsuen 10 лютого 2018 23:14
В этом что-то есть. Спасибо за совет, как я могу Вас отблагодарить?

---
К сожалению, ничем не могу помочь, но уверен, что Вы найдёте правильное решение. Не отчаивайтесь. реклама лекарств, поиск лекарства и филайф заказать лекарство здоровье

--------------------

gylamser 10 лютого 2018 23:30
Как раз то, что нужно. Хорошая тема, буду участвовать. Вместе мы сможем прийти к правильному ответу.

---
Обычно с пол года требуется лекарства дешево, лекарство эспераль или антитоксин нано цена в аптеке в орле лекарство амол

--------------------

mopilen 10 лютого 2018 23:55
офигенно!

---
Поразительно! Изумительно! лекарство ацикловир, трихопол лекарство а также инструкция эпилаж оки лекарство

--------------------

wingsigcab 11 лютого 2018 00:04
По моему мнению Вы не правы. Я уверен. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM, поговорим.

---
По моему мнению Вы не правы. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM, поговорим. мидокалм лекарство, лекарство диован и фобринол состав виагра лекарство

--------------------

ridispTap 11 лютого 2018 00:13
Вы не правы. Давайте обсудим это.

---
Я думаю, что Вы не правы. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM. лекарство крестор, дибазол лекарство и голубитокс способ применения лекарства поиск

--------------------

gherafNilt 11 лютого 2018 00:22
Браво, эта блестящая мысль придется как раз кстати

---
Я извиняюсь, но, по-моему, Вы допускаете ошибку. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM, поговорим. лекарство полисорб, парадокса лекарство а также guarchibao fatcaps противопоказания глюкозамин лекарство

--------------------

breakumpams 11 лютого 2018 00:30
Весьма полезное сообщение

---
Я конечно, прошу прощения, но это мне не подходит. Есть другие варианты? лекарство ацекардол, лекарство манит или hondrolock сайт лекарства аналоги

--------------------

ncarisfep 11 лютого 2018 00:48
Где я могу об этом прочитать?

---
Прикольно, я тронут) как лекарство, лекарство ортофен и intoxic plus мошенничество капилар лекарство

--------------------

ercaPali 11 лютого 2018 00:57
Да, действительно. И я с этим столкнулся. Давайте обсудим этот вопрос. Здесь или в PM.

---
Пока просто буду знать)))) лекарство против, лекарство эспумизан и номидол в перми нифедипин лекарство

--------------------

osrebon 11 лютого 2018 01:07
Прошу прощения, ничем не могу помочь. Но уверен, что Вы найдёте правильное решение. Не отчаивайтесь.

---
Браво, мне кажется это блестящая мысль камертон лекарство, беродуал лекарство а также normalidon цена лекарство кандид

--------------------

penripskig 11 лютого 2018 01:25
круть...инетересно было прочесть

---
Просто улёт!!!!!!!!!!!!!! морфин лекарство, папаверин лекарство или плохие отзывы орлит лекарства реньюал

--------------------

rotaMymn 11 лютого 2018 01:34
По моему мнению Вы не правы. Я уверен. Предлагаю это обсудить. Пишите мне в PM, пообщаемся.

---
....не очень бронхит лекарства, лекарство церебролизин а также лангетка для носа отзывы лекарства ангина

--------------------

exogGete 11 лютого 2018 01:42
Извините, я подумал и удалил сообщение

---
ОГО , ну наконецто бриллианта лекарство, лекарство ветом или спартаген отзывы врачей цена лекарство пурген

--------------------

glostoDup 11 лютого 2018 01:51
Раз можна подзибать

---
поржать можно!))) лекарства ларингит, лекарство мильгамма или сустафаст для суставов противопоказания анвифен лекарство

--------------------

bratloDews 11 лютого 2018 02:15
Эта фраза придется как раз кстати

---
Весьма неплохой топик лекарство анаприлин, лекарство йодинол а также гель virgin star цена лекарство дона

--------------------

dingterfdawl 11 лютого 2018 02:22
Я думаю, что Вы не правы. Я уверен. Предлагаю это обсудить. Пишите мне в PM.

---
Браво, какие нужная фраза..., отличная мысль лекарство сериал, дорогие лекарства а также лекарство zeroprost лекарство феназепам

--------------------

Леонид 11 лютого 2018 20:09
Нуждается в принудительном лечении.
Name 5 березня 2018 10:20
"А його батя кому служив? А він забув, коли в армії був в комсомолі і хто його вивчив, для чого розхитувати світ в Україні? Не розумію! ", - пише Микола Кірічатий"

Це паніка, сайт з псевдоновинами опирається на думку тролів, що не змогли освоїти гугл транслейт. Хоч би лінк який дали.

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-06-20
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......