Ветерани повинні бути позбавлені пенсій і пільг, - Олег Тягнибок

Ветерани повинні бути позбавлені пенсій і пільг, - Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода", народний депутат Верховної Ради III, IV і VII скликань, Олег Тягнибок в ефірі телеканалу ZIK заявив, що військові пенсіонери повинні бути позбавлені пільг і пенсій, оскільки служили окупаційному комуністичному режиму.
"Всі ці радянські так звані ветерани, які отримували величезні пільги під час окупаційного режиму, який називався Українська Радянська Соціалістична Республіка, вони отримували непомірні пенсії, в порівнянні з іншими пенсіонерами, вони взагалі повинні бути позбавлені, як представники окупаційного режиму, будь-яких матеріальних дотацій сьогодні, при теперішній українській владі. ", - зазначив Олег Тягнибок.
При цьому користувачі Фейсбуку, вважають таку заяву як мінімум дивним, враховуючи минуле самого політика і його батька. "Я служив 13 років в Українській РСР, українському народові, і 14 років в Україні, українському народу. А Тягнибок, кому служив і скільки? Нехай надасть свою біографію, ми подивимося! Думаю, що народ відкрив очі, зрозумів хто, є хто! Результатом були, останні вибори в парламент! ", - запитує Арсен Погосян. Користувачі радять також екс-комсомольцю Тягнибоку не забувати про свого батька.
"А його батя кому служив? А він забув, коли в армії був в комсомолі і хто його вивчив, для чого розхитувати світ в Україні? Не розумію! ", - пише Микола Кірічатий. "Так його батя був медиком в спортивній команді і вивозив її за кордон на змагання, а як відомо такі люди стукали товаришам з Контори Глибинного буріння. Я впевнений на 100 відсотків, що і синок продовжив цю справу ", - відзначає Олександр Коваленко. Нагадаємо, як раніше повідомляли Главновості, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що в Україні маленькі пенсії через Радянського Союзу, за часів якого люди отримували дуже маленькі зарплати.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...
Веркблей 8 лютого 2018 21:16
Українцям час прозріти та почати захищати Україну від агресії сіоністів і їхніх прихвостнів з продажної Європи. Досить вже слухати зомбування про "жити по-новому"!
увгений 9 лютого 2018 10:54
Хорошим комсомольцем был. Господи, збережи Україну від таких тварюк.
Артем 9 лютого 2018 14:42
Тягнибок - главный идеолог национализма именно он виновник всего того что происходит в Украине с 2014 года Придет время и такие как Тягнибок Парубий Пашинский и другие ответят за потерю территории и гибель сотен тысяч украинецев !!!!!!
Я ветеран 10 лютого 2018 12:57
Таких тягниуродов на свалку истории. Он один из приспособленцев. Не место таким в цивилизованом обществе.
frosigsuen 10 лютого 2018 23:14
В этом что-то есть. Спасибо за совет, как я могу Вас отблагодарить?

---
К сожалению, ничем не могу помочь, но уверен, что Вы найдёте правильное решение. Не отчаивайтесь. реклама лекарств, поиск лекарства и филайф заказать лекарство здоровье

--------------------

gylamser 10 лютого 2018 23:30
Как раз то, что нужно. Хорошая тема, буду участвовать. Вместе мы сможем прийти к правильному ответу.

---
Обычно с пол года требуется лекарства дешево, лекарство эспераль или антитоксин нано цена в аптеке в орле лекарство амол

--------------------

mopilen 10 лютого 2018 23:55
офигенно!

---
Поразительно! Изумительно! лекарство ацикловир, трихопол лекарство а также инструкция эпилаж оки лекарство

--------------------

wingsigcab 11 лютого 2018 00:04
По моему мнению Вы не правы. Я уверен. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM, поговорим.

---
По моему мнению Вы не правы. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM, поговорим. мидокалм лекарство, лекарство диован и фобринол состав виагра лекарство

--------------------

ridispTap 11 лютого 2018 00:13
Вы не правы. Давайте обсудим это.

---
Я думаю, что Вы не правы. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM. лекарство крестор, дибазол лекарство и голубитокс способ применения лекарства поиск

--------------------

gherafNilt 11 лютого 2018 00:22
Браво, эта блестящая мысль придется как раз кстати

---
Я извиняюсь, но, по-моему, Вы допускаете ошибку. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM, поговорим. лекарство полисорб, парадокса лекарство а также guarchibao fatcaps противопоказания глюкозамин лекарство

--------------------

breakumpams 11 лютого 2018 00:30
Весьма полезное сообщение

---
Я конечно, прошу прощения, но это мне не подходит. Есть другие варианты? лекарство ацекардол, лекарство манит или hondrolock сайт лекарства аналоги

--------------------

ncarisfep 11 лютого 2018 00:48
Где я могу об этом прочитать?

---
Прикольно, я тронут) как лекарство, лекарство ортофен и intoxic plus мошенничество капилар лекарство

--------------------

ercaPali 11 лютого 2018 00:57
Да, действительно. И я с этим столкнулся. Давайте обсудим этот вопрос. Здесь или в PM.

---
Пока просто буду знать)))) лекарство против, лекарство эспумизан и номидол в перми нифедипин лекарство

--------------------

osrebon 11 лютого 2018 01:07
Прошу прощения, ничем не могу помочь. Но уверен, что Вы найдёте правильное решение. Не отчаивайтесь.

---
Браво, мне кажется это блестящая мысль камертон лекарство, беродуал лекарство а также normalidon цена лекарство кандид

--------------------

penripskig 11 лютого 2018 01:25
круть...инетересно было прочесть

---
Просто улёт!!!!!!!!!!!!!! морфин лекарство, папаверин лекарство или плохие отзывы орлит лекарства реньюал

--------------------

rotaMymn 11 лютого 2018 01:34
По моему мнению Вы не правы. Я уверен. Предлагаю это обсудить. Пишите мне в PM, пообщаемся.

---
....не очень бронхит лекарства, лекарство церебролизин а также лангетка для носа отзывы лекарства ангина

--------------------

exogGete 11 лютого 2018 01:42
Извините, я подумал и удалил сообщение

---
ОГО , ну наконецто бриллианта лекарство, лекарство ветом или спартаген отзывы врачей цена лекарство пурген

--------------------

glostoDup 11 лютого 2018 01:51
Раз можна подзибать

---
поржать можно!))) лекарства ларингит, лекарство мильгамма или сустафаст для суставов противопоказания анвифен лекарство

--------------------

bratloDews 11 лютого 2018 02:15
Эта фраза придется как раз кстати

---
Весьма неплохой топик лекарство анаприлин, лекарство йодинол а также гель virgin star цена лекарство дона

--------------------

dingterfdawl 11 лютого 2018 02:22
Я думаю, что Вы не правы. Я уверен. Предлагаю это обсудить. Пишите мне в PM.

---
Браво, какие нужная фраза..., отличная мысль лекарство сериал, дорогие лекарства а также лекарство zeroprost лекарство феназепам

--------------------

Леонид 11 лютого 2018 20:09
Нуждается в принудительном лечении.
Name 5 березня 2018 10:20
"А його батя кому служив? А він забув, коли в армії був в комсомолі і хто його вивчив, для чого розхитувати світ в Україні? Не розумію! ", - пише Микола Кірічатий"

Це паніка, сайт з псевдоновинами опирається на думку тролів, що не змогли освоїти гугл транслейт. Хоч би лінк який дали.

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......