Ірина Прокопенко: «ПОШУК відкриває нові можливості для ведення бізнесу"

Ірина  Прокопенко:  «ПОШУК відкриває нові можливості для ведення бізнесу"

Багато закарпатців, зневірюючись самостійно знайти роботу, звертаються саме сюди.Центр підбору та навчання персоналу «ПОШУК» вже декілька років успішно функціонує на ринку Закарпаття. Про специфіку цього агентства мені розповіла його директор, Ірина Прокопенко, яка люб’язно погодилася відповісти на всі запитання.

-         Доброго дня Ірино. Як виникла ідея відкрити таке агентство у Ужгороді ?

Ну все почалося, з того що я закінчила факультет психології в Київському університеті. Вже в період навчання виникло питання, чим займатися далі, що робити. Я пройшла кілька етапів співбесід на ваканцію рекрутера. Так я влаштувалася в рекрутингове агентство і там  здобувши досвід, по поверненні додому, вирішила організувати таке в Ужгороді, так як на Закарпатті аналогів на той час не було. Спочатку працювала самостійно, та потроху компанія розросталася, і тепер маємо хорошу боєздатну команду.

-         А яка специфіка  вашого агентства?

В нас є декілька напрямків. Ми займаємося рекрутингом, тобто пошуком і підбором персоналу Нашою справою є підбір людей для роботодавця, який до нас звертається. З величезної кількості анкет ми відбираємо найкращих кандидатів, які проходять співбесіду, і після всієї процедур, рекомендуємо їх роботодавцю. Пошук проводить оцінку та навчання персоналу. Нещодавно ми  відкрили відділ маркетингових досліджень.  Наша компанія надає послугу маркетингових досліджень: від розробки дослідницького проекту до підготовки аналітичного звіту й проведення мультимедійної презентації результатів. 

-         А чому люди повинні звертатися саме у ваше агенство?

Ну по-перше, наші послуги для шукачів роботи є абсолютно безкоштовними, ми ведемо діалог з клієнтами від самого початку заповнення анкети до повного працевлаштування, несучи за нього відповідальність. Йде постійний діалог нашої компанії як з клієнтами, так і роботодавцями. Також наше агенство розвивається і в інших, окрім рекрутингу напрямах. Це тренінги – семінари, оцінка персоналу і маркетингові дослідження. Останні два види послуг є абсолютно новими на Закарпатті і не мають аналогів.

-         Розкажіть будь-ласка детальніше про маркетингові дослідження?

Це нова послуга на Закарпатті. Вона розрахована і на підприємців які вже працють на ринку, так і на тих, хто лише прагне розпочати свою справу.  Ми проводимо дослідження в чотирьох напрямках, а  саме: дослідження ринку, дослідження бренду, дослідження споживачів та дослідження реклами. У сучасному суспільстві дедалі важче розвивати свою справу без попереднього, грунтовного і якісного маркетингового дослідження. Ці дослідження показують в якому напрямку треба рухатися для вдосконалення свого бізнесу.

-         В який термін проводяться такі дослідження?

Безпосередньо самі дослідження проходять від двох тижнів, до 20 робочих днів. Це все залежить від специфіки клієнта і охопленої території. Після видачі результатів, ми продовжуємо співпрацю, підтримуючи тісний контакт з замовником, надаючи різного роду консультації.

Готуючись до інтервю, я натрапив на умови конкурсу, який проводить «ПОШУК». Якщо можна розкажіть будь-ласка детальніше.

Ця ідея конкурсу була розроблена всім нашим колективом і несе в собі ціль показати ефективність маркетингових досліджень на Закарпатті, показати підприємцям їх необхідність, підвищити культуру самого розуміння маркетингових досліджень. Тому було прийнято рішення показати необхідність маркетингових досліджень на конкретній справі. Тепер кожна людина, яка вже має власну справу, чи лише хоче її розпочати, може зайти на наш офіційний сайт, ознайомитися з умовами  і подати заявку на проведення абсолютно безкоштовного маркетингового дослідження на нашу електронну пошту. У анкеті потрібно вказати географічне розміщення де проводитиметься дослідження, мету дослідження, і результати які хотіли б отримати. після цього проводитиметься жеребкування і визначиться переможець. Це відбудеться 20 грудня.  Всі затрати на проведення дослідження бере на себе наша компанія.

-         Підсумовуючи нашу розмову, хотілося б запитати, а чи бувають у Вас у роботі кумедні ситуації?

Їх дуже багато. майже кожен день ми стикаємося з десятками анкет, і часто сміємося з кумедного їх заповнення. наприклад у графі: Володіння мовами часто пишуть «Англійська – так-сяк». І таких ситуацій тисячі. Пригадався також один клієнт, який розпочинає розмову лише після того, як поцілує в щічку кожну працівницю офісу. Найближчим часом ми плануємо завести на сайті колонку, де розповідатимемо про такі кумедні ситуації.

Ну що ж, успіху вам у вашій справі. Дякую за розмову.

 

Віталій Владіміров 

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

это их так настроила пропаганда, потому что никаких различий между украинцами и русскими нет ни этнических ни культурных.настроили их против друг друга османы-колдуны типо Азазело. То что Литвиненко в ......
Маргарита (2018-01-23 11:26:46)
Следующая «карта» — десятка. Это — содержательница «малины», вампиресса Гелла.Следующая «карта» — десятка. Это — содержательница «малины», вампиресса Гелла.«Бегемот» — множественное число от этого сло ......
лиза (2018-01-23 09:29:49)
10 января 2016г известный музыкант Дэвид Боуи -друг Фреди меркюри То есть эта гнида цыганская поубивала столько людей с помощью своих сатанинских способностей исчезать и проходить сквозь стены и если ......
лиза (2018-01-23 09:24:44)
у что много раз реинкарнировался из всяких диктаторов(Сталина, Аллаха и всяких других) вращался в кругу среди политиков и бизнесменов. и представьте себе он и его друг были даже президентам гРУЗии и б ......
лиза (2018-01-23 09:21:30)
звестно что в Лондоне была с 2001года (примерно периода когда один человек , которого ненавидеа свите воланда-стал двигаться там по карьерной лестнице) серия убийств российских эксчиновников, обладающ ......
лиза (2018-01-23 09:19:21)