Інтерв’ю з начальником міжгірського відділення АТ «КомІнвестБанк» Романом Костюком

Кожен колектив має свій літопис. Хроніка АТ “КомІнвестБанку” розпочалася 20 років тому. Проміжок часу з дня заснування фінансової установи не такий вже і великий, але за цей період становлення вдалося не тільки розвинутися, але й досягти певних вагомих здобутків. Найголовніший успіх — це довіра людей.

На фінансовому ринку АТ “КомІнвестБанк” працює результативно, з року в рік у свій актив приплюсовує авторитет, вважаючись одним з провідних комерційних інвестиційних банків в Україні. З нагоди ювілейних іменин банку — наше інтерв’ю з начальником міжгірського відділення Р. І. Костюком.

— Романе Івановичу, у кількох словах розкажіть біографію АТ “КомІнвестБанк”.

— Його заснування датується 16 грудня 1992 року. На балансі Головного закарпатського банку нараховується нині 48 відділень, у тому числі Києві та Львові. До речі, передбачається їх кількість поступово збільшити за рахунок відкриття нових відділень, цього року в Одесі, а наступного — Дніпропетровську та Харкові. Про високу якість і ефективність діяльності колективу, до речі, загальна чисельність його перевищує чотири сотні чоловік, що передусім полягає у професіоналізмі колективу, красномовно засвідчують багаточисельні і солідні нагороди. Скажімо, три роки тому наш банк визнали найкращим платником Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Торік за версією престижного журналу “Банкирь” АТ “КомІнвестБанк” удостоївся нагороди в номінації “Кращий банк за якістю менеджменту”. Лондонське періодичне фінансове видання “World Finance” у свою чергу визнало у номінації найкращий приватний банк.

— А як і коли виникло відділення у Міжгір’ї?

— Початок діяльності — 3 липня 1995 року. В ролі одних з його співзасновників виступили облспоживспілка та райспоживспілка, а основними клієнтами стали місцеві споживчі товариства, початкуючі в районі підприємці. Зрозуміло, що становлення проходило за нелегких обставин — гострої конкуренції з боку ощадбанку, державного банку “Україна”, а вже потім “Приватбанку”, “Авалю”. Але, коли люди вміють і хочуть працювати, можна вистояти у фінансовій суперечці і зміцнювати свою позицію. Першим керівником відділення став Микола Пилипчинець — людина, яка вкладала у справу як свій розум, так і душу протягом всіх років своєї роботи на банківському поприщі, за що йому лиш глибока вдячність від теперішнього складу колективу, особисто мене, вищого керівництва головного правління, у керма якого Мирослав Гісем. Хочу відзначити, що від, так би мовити, “піонерського” штату, тобто першого складу, продовжують працювати Ганна Блецкан, Олена Маркович, Ольга Гримут, Ганна Лемко (Глеба). Наші працівники всі без винятку мають вищу освіту. Колектив — дружний, регулярно дбає про марку своєї праці, імідж банку.

— Кого обслуговуєте на даний час?

— Перший показник надбання нашого банку — це, безумовно, довіра людей. Приємно, що клієнтська база весь час зростає, що підтверджує високі кваліфіковані і відповідальні дії колективу. З-поміж солідних фінансових партнерів — колективи провідної у районі лісогосподарської галузі. Це, приміром, ДП “Міжгірське лісове господарство”, філія “Між- гірське лісове агропромислове господарство”, ТОВ “Роси-1”. Обслуговуємо райраду, райсанепідемстанцію, профліцей, ДПІ, медколедж, МРЕВ, ПП ”Карпатські зорі”, місцеве газове господарство, приватних під-приємців, у тому числі і тих, котрі мають закордонних партнерів. Співпрацюємо також з підприємствами з іноземним капіталом. Наша тактика роботи з клієнтами базується на основі стратегії розвитку Міжгірщини.

— І насамкінець у короткій формі про надання послуг…

— Прагнемо йти в ногу з ринковим часом — застосовувати передові фінансові технології і розширювати спектр послуг, створюючи клієнтам-партнерам комфортні умови обслуговування. Наприклад, введено новий банківський продукт — широкий вибір монет та зливків із дорогоцінних металів. Про конкретику надання послуг кожен може дізнатися за звертання у відділення від досвідченого обслуговуючого персоналу, більше того — відчути сприяння в оформленні необхідних документів. Отож, заходьте до нас, ми вам завжди раді!

— З нагоди дня народження АТ “КомІнвестБанк” ваші побажання.

— Звичайно, вони найщиріші. Зичу від душі і серця очолюваному мною колективу, а також тим, хто в ньому трудився у попередні роки, нашим партнерам, їхнім родинам міцного здоров’я, земного щастя, всіх-всіх людських благ. Водночас, користуючись нагодою, вітаю земляків-верховинців з наступаючими новорічними та різдвяними святами. Хай завжди і у всьому доброму щастить!

Джерело: mizgir.com.uа

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Гройсманівська брехня....
Патріот (2018-02-19 21:03:21)
но в первую очередь надо стало известно что наш гарант снял иаску и решил не спрося наш украинский народ создать союз с Турцией и Азербайджаном Далее: Это будет конец-надо срочно снимать петра с вл ......
Инна (2018-02-19 19:53:36)
сейчас главное не допустить чтоб жириновский остался у власти ни в каком виде- ни лидером партии и не кандидатом в резиденты потому что произойдет кОНЕЦ. нЕдавно он решил сделать "теневое правите ......
Олег (2018-02-19 10:12:21)
14 апреля 014г жириновский обещал вернуть Януковича в межигорье до 1 мая. Разыскиваемый по подозрению в массовых убийствах Янукович, как считает Жириновский, вернется при определенной «поддержке армии ......
мери (2018-02-19 09:27:23)
дЛЯ ВЕЛИКОБРИТАНИТ СаДИК хАН -МЕР ЛОНДОНА КОТОРОГО ТНАЗНАЧИЛА сАМАНТА НА ЭТУ ДОЛДНОСТЬ- ВАШУ ВЕЛИКОБРИТАНИЮ И РАЗВАЛИТ И ПРИСВОИТ ВСЕ ВАШИ ДЕНЕЖЭКИ ВМЕСТЕ С ЦЧЫГАНСКОЙ саМАНТОЙ-ЭТА ТВАРЬ РИНКАРНИРОВЛА ......
road (2018-02-18 20:47:49)