Усміхайтеся на здоров’я! Для цього не потрібно великих зусиль…

Усміхайтеся на здоров’я! Для цього не потрібно великих зусиль…

Учені дослідили, що усмішка зміцнює імунітет, а люди, у яких вона, так би мовити, не сходить з уст, живуть довше у гармонії із собою та навколишнім світом. Сьогодні вже багато лікарів зрозуміли, що лікування окремо взятого органа не виправдовує себе. Ми — цілісні істоти і хворіємо як єдиний організм. На Сході системи цілісного лікування виникли тисячі років тому, але для свідомості українців вони ще трохи складні. Саме про нетрадиційне лікування усміхненою свідомістю сьогодні розмовляємо з лікарем-рефлексотерапевтом, викладачем Міжнародної асоціації Оннурі-медицини Наталією Краус.

Наталіє Іллівно, що ж це за загадкова система лікування?

— Цей унікальний за своєю простотою й ефективністю спосіб лікування створив корейський вчений із міста Сеул, всесвітньо відомий фахівець у галузі альтернативної медицини професор Пак Чже By. Саме він став основоположником цілої галузі Оннурі-медицини (корейське слово Onnuri – Всесвіт). В основі усіх методик Оннурі-медицини тільки безмедикаментозне лікування, через енергетичну систему людини (систему енергетичних меридіанів, енергетичних чакр і спіральної енергетичної системи). Це такі методики, як су джок-терапія (су джок з корейської — кисть, стопа), твіст-терапія (лікування спіральними рухами) і смайл-медитація (ментальна лікувальна техніка). Як відомо, людина є уособленням Всесвіту, його відображенням, і всі процеси у тілі людини підпорядковані цим законам. Глибоке пізнання і розуміння законів Всесвіту дає можливість усвідомити, що є базисом здоров’я і як його досягти.

Професор Пак Чже By зробив відкриття, що наші кисті й стопи — це мініатюрне відображення нашого тіла (у 100 раз зменшене) і наш Творець так нас любить, що саме тут розташував усі необхідні для здоров’я системи оздоровлення і мініатюрну енергетичну систему. Лікування через кисті й стопи — це як «дистанційний пульт» управління усіма оздоровчими системами, що дає дуже швидкий ефект.

Справжнім проривом у науці стала фундаментальна праця проф. Пак Чже Ву, описана у трьох томах «Тriorigin World – Homo, Hetero, Neutro» (Світ Триначалля). Ця праця — глибоке філософське дослідження фундаментальних законів Всесвіту, що лежать в основі його виникнення і розвитку. Детально описуючи особливості й характер фундаментальних сил реального світу, сил гетеро, гомо, нейтро, автор визначає суть і напрямок еволюції і роль людини у цьому процесі. Прийде час, коли кожна освічена людина буде намагатися вивчити цю працю тому, що вона є квінтесенцією філософської науки людства. Сила нейтро — це сила Творця, яка є першоджерелом усього сущого, сила гетеро має інстинкт все започатковувати, змінювати, розвивати; сила гомо — це сила консерватизму, вона все залишає без змін, зупиняє будь-які процеси, а от сила нейтро — це реальна сила, яка є головною для гармонії життя, вона є силою, що об’єднує урівноважені сили гетеро і гомо, це фундаментальна сила творення всього гармонійного, довершеного, красивого.

Мовою математики нейто — це початок, точка. Гетеро — це лінія. Нейтро — це спіраль. Нейто — це нуль, з якого усе починається, гетеро — це цифра 1, гомо — цифра 2, нейтро — цифра 3. Яскравим прикладом може бути триначалля якостей води: вода як пара, що швидко і легко розповсюджується, категорія гетеро; вода як лід, категорія гомо; вода — рідина — це нейтро, животворяща вода, що є основою нашого тіла.

Оннурі — це поєднання метафізичного (нематеріального, невидимого) гетеро-світу та матеріального гомо-світу.

Ви згадали про смайл-медитацію. У чому ж її суть?

— Це ще одна унікальна методика Оннурі-медицини. Вона дозволяє досягти здоров’я на рівні свідомості. Запорукою здоров’я є усміхнена свідомість, вільна від негативу. Усмішка – це вища емоція, яка дана нам Богом. Кожна клітинка нашого тіла має клітинний розум. Коли ми посміхаємося, наші клітини посміхаються теж. Наприклад, ми посилаємо посмішку до нашої печінки – клітини печінки посміхаються, і біль у печінці проходить практично миттєво. Внутрішня посмішка – це посмішка душі, і її потрібно тренувати.

Чи є взагалі якісь наукові дослідження стосовно медитації?

— Так, ще у 1981 році американські вчені (R.Wallace та спів­автори) на 12-му Всесвітньому конгресі геронтологів у Гамбурзі представили свої дослідження про те, що медитація сповільнює біологічний вік.

Медитація — це чудове тренування оптимістичного мислення і вміння без паніки долати труднощі, а найголовніше — вона суттєво впливає на підвищення якості життя.

Чула, що у школах Росії за методикою Оннурі вчителі займаються з дітьми спіральною гімнастикою, яка може вирішити проблему сколіозу. Це справді так?

— Так, методика твіст-гімнастики (тривалість комплексу 60 сек.) дає можливість повністю ліквідувати проблему сколіозу в дітей шкільного віку, а також здійснювати систематичну енергетичну гігієну тіла. Вона діє через усі елементи енергетичної системи тіла, що позначиться на гармонізації психоемоційної сфери дітей. До прикладу, в Ужгородській ЗОШ І—ІІІ ст. №5 вчителі початкових класів уже займаються з учнями за цією методикою. На мою думку, ці методики треба запроваджувати і для офісних працівників. Це допоможе при синдромі хронічної втоми, а також при станах невмотивованої агресії, яка нерідно буває у кіберзалежних.

Існує ще така спіральна гімнастика для вагітних (комплекс спіральних, плавних рухів), яка триває 15 хв. У поєднанні зі смайл-медитацією сприяє здоровому перебігу вагітності, пологам без ускладнень, а найголовніше — народженню здорової, усміхненої дитини, вільної від негативної спадковості. І це реально!

Бути здоровим — означає бути носієм таких енергій на рівні свідомості, як милосердя, щедрість, співчуття, вдячність, любов, повага. Тому важливо не те, ким бути, а те, яким бути. Справжня людина є носієм нейтро-духу, і до цього має прагнути кожен, удосконалюючи себе. Тільки так можна виконати покладену на кожного нашим Творцем місію бути людиною, сіяти добре, розумне і вічне, робити все, що є навколо нас, прекрасним і гармонійним.

Сьогодні запорукою якісних змін у суспільстві може стати тільки якнайшвидше просвітництво усіх людей, прагнення жити духовним життям, тоді зникне таке ганебне явище сучасного суспільства, як бездуховність, духовна деградація. Людина, що живе духовним життям, несе в собі частинку духу Творця. Кожен може відчути цю Божу благодать у своїй душі, ось що значить бути здоровим, І тільки за цієї умови життя людини є повноцінним і гармонійним.

Знаю, ви мрієте про медичний центр, де працюватимуть лікарі, які володіють комплексним підходом до здоров’я людини…

— Так, це має бути центр, де будуть лікарі, які володіють методиками Оннурі-медицини. Маю надію, що все-таки в Ужгороді незабаром ми його створимо.

Надія САРАНА

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-06-20
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......
Запорожець (2018-04-16 20:31:24)
Світовій спільноті треба відкрито говорити про економічну агресію сіоністів проти України - саме агенти сіонізму, які прийшли до влади розграбували Україну....
Гардистон (2018-04-14 18:19:00)
Ото такі "європейські цінності" - обстрілювати та руйнувати міста інших держав... Та й "русскіє братья" такі ж самі гади - лізуть усюди як свині......
Запорожець (2018-04-14 13:36:45)
За декілька століть нічого не змінилося у ставленні ляхів до українців. Досить вже базікати про "польських друзів" - і вивчали історію, і класиків читали, і бували і клятій Польщі....
Веркблей (2018-04-14 06:56:22)