Нумерологія: про що каже адреса будинку, в якому ви живете

Нумерологія: про що каже адреса будинку, в якому ви живете

Ольга Панасенко давно займається нумерологією. Тобто справою, яка викликає в одних бурхливе зацікавлення, в інших — скепсис. Але в природі існує безліч мов, пояснює пані Ольга. І всі вони, слава Богу, обходяться без нашого обліку. Мова звуків, кольорів, запахів. Хіба не мовою запахів послуговуються звірі, щоб вижити в первісному світі? Або ж кольором, щоб зібрати нектар? Чи звуком, щоб убезпечити себе від нападів?

Нумерологія – це ще один відбиток нашого матеріального життя. І правда, деякі цифри просто супроводжують людей. З цього приводу Ольга Панасенко радить придивитися до номерів будинків. Ні, не в тому сенсі, щоб опинитися в полоні забобонів. Річ у тім, що будинок – замкнена система, так само, як і наш організм. Але коли організм створений Господом Богом, то будинок нами, грішними.

Ви думаєте, чому радянська держава створювала типові плани забудови приватних осель? Щоб всі були однакові. Ви думаєте, чому зараз на вулицях усе кричить найвигадливішими формами і кольорами? Щоб сказати, що я особливий. І те, й інше – крайнощі, а ми живемо посередині.

Тому номер нашого будинку – це й наша доля. Ні, ні в якому разі не фатум, не приреченість. А той «канцелярський набір» чеснот та недоліків, які маємо на сьогодні. Придивіться й ви до цього реєстру. Але не для того, щоб гірко зітхнути: я так і знав! А щоб щось, коли не все, змінити у своєму житті.

Отож уявіть, що ми йдемо вулицею. І ось нам зустрічається будинок

№1. Це щасливий будинок у тому сенсі, що ви все можете почати спочатку, зробити себе самі. Якщо ви докладете зусиль, вам не передадуться ані спадкові хвороби, ані проблеми, які виникали у батьків, у дідів. У цьому домі можливі миттєві зміни. Ви захотіли поїхати далеко, і гаразд, все збудеться. Захотіли купити нові меблі, а чому б і ні? Тобто в такому будинку не можна припускатися поганих думок, особливо побажань. Вони можуть миттєво збуватися. Будинок №1 просто ненавидить лінивих, нерішучих людей і мстить невдачами. Але якщо ви зосереджені, цілеспрямовані – така оселя вам величезний подарунок від неба.

№2. Це місце випробування гордині. Навколо вас відбуватиметься безліч подій, які будуть намагатися зламати вашу гордість. Якщо ви легкий, просто прощаєте, відпускаєте, не маєте пихи, то це чудо, а не дім. Адже бути другим, а не першим – деколи болісно, чи не так? Це також місце, де треба жити з батьками. Тоді будинок особливо розквітає, зазнає добробуту. У будинку №2 варто відкривати магазини, офіси, їх не пограбують, вони не збанкрутують. Щоправда, їхні господарі обов’язково зіткнуться з тим, що може розчавити їхнє самолюбство: конкуренція, наприклад. Тож успіх прийде тільки якщо ви зможете здолати цей поріг. Але наголошую, це один з найщасливіших будинків для ведення справ для прибутку.

№3. Тут дуже добре жити обдарованим особистостям. Цей дім може стати водночас і кав’ярнею, і бібліотекою – словом, місцем зустрічі цікавих людей. Тим часом тут можуть поселитися і дуже зашорені люди. Завдання такого будинку — розчистити простір від захаращеності, бути відкритим до людей. Разом з тим, він провокує на всілякі протести, внутрішні й зовнішні. Тому тут часто можуть виникати диспути, суперечки, навіть сварки. Ваше завдання – перетворити цю енергію в творчо якісну річ. Адже в коридорах цієї оселі просто клубочиться потужна енергія. Інакше таке місце мешкання може ранити своїх господарів. Але не нарікайте, цей будинок все робить для того, аби ви були цікавими і талановитими. А коли ні, може дати копняка.

№4. В цьому будинку спокутують помилки своїх та попередніх поколінь. Доведеться багато чим жертвувати. Причому, це може статися через десять, двадцять, сорок років після життя тут. Але не хвилюйтеся. Віддайте любов тому, хто цього потребує, з великою ніжністю і терпінням. Навіть якщо ті цього зовсім не будуть заслуговувати. І ваш тягар зніметься з вас буквально за мить – все залежить від того, з якою щирістю ви поставилися до виконання обов’язку.

№5. В цьому домі все йде від попередників до наступників. Це лінивий дім, який повільно позбувається свого минулого. Якщо воно було чудовим, то такий стан речей може залишатися ще 50 років. Коли ж ні, то так само може минути півстоліття, поки це зміниться. Тому якщо ви оселилися в цьому будинку і вам страшенно не таланить, Бог може прийти вам на поміч. Наприклад, тимчасового притулку попросить якась людина. Своєю енергетикою вона «розкрутить» цей дім, і все стане на свої місця. Або ж часто приймайте гостей чи давайте милостиню, допомагайте одиноким, бідним. Тобто ваше завдання на землі – очистити цей дім і віддати його своїм уже наступникам набагато світлішим.

№6. З такого дому часто пориваються кудись поїхати. Але даремно. В ньому є все для того, аби жити заможно, затишно і щасливо. Просто він над усе любить родину. Це дім родичів. Дім примирення поколінь. Дуже велику благодать отримують такі будинки, якщо стають центром родин. Наприклад, якщо тут живе мати, бабуся, до якої всі з’їжджаються. Дім доброго спокійного сну. Він може захистити навіть у часи війни чи катаклізмів. У ньому є щось материнське, батьківське. Часто в історії зафіксовано таке, що під час війни чи пожежі згоріло майже все село, а такі будинки вціліли. Якщо хтось виїжджає звідси від рідних, має часто сюди навідуватися. Навіть якщо живе десь дуже далеко. Бо це могутні ліки для душі.

№7. Цей дім ідеально підходить під наймане житло. Тут будуть щасливими, хто винайме помешкання, і господарі матимуть добрий зиск. Це дім-готель. Якщо ви все ж у ньому живете, не забувайте: кожен гість у дім додає вам рік чи більше щастя, бо така оселя любить багатолюддя. Не обгороджуйте її великим парканом. Бо тоді прийде до вас самотність. Ще в такому домі все дуже добре росте, особливо фрукти. Тут можуть прижитися навіть екзотичні рослини. Це ще дім роботодавця, який дає змогу заробити багатьом людям. Але за умови, що він не порушує законів природи. І не дай Боже скривдити когось матеріально, ви можете загинути в цьому будинку.

№8. Дім заможних, дуже багатих людей. Але тільки за умови, якщо людина прощає своїм кривдникам. Це дім, який руйнується від образ. Часто навіть мстить за це якимись побутовими катастрофами. Тому деколи необґрунтовано його можуть вважати якимсь проклятим місцем. У цьому домі треба багато трудитися і вміти відпочивати. Якщо відбувається зсув в якийсь тільки один бік, цей дім нидіє. Дуже гармонійна оселя, але потребує такої ж гармонії від людини. Добрий дім для кохання, яке тут може тривати все життя. В народі кажуть, що тут живуть справді ті, чиї шлюби творяться на небесах. Якщо це не так, ви просто якомога скоріше намагайтеся пробачити своїх кривдників і зажити безмежного щастя, для якого цей дім звели.

№9. Такий дім має бути старим. Якщо тут народилися ваші батьки або краще діди, ви будете тут щасливим. Він не любить бути щойно зведеним. Тоді такий дім поверховий, в ньому можуть бути зради, флірти. Як цьому протистояти? Тримати дуже міцний зв’язок з минулими поколіннями. Приймати їх у себе вдома, а за померлих піклуватися щоденними молитвами. Це дім, який може знести вітер у буквальному сенсі. Наприклад, буря може пошкодити дах тощо. Тому будуйте його особливо міцним. Намагайтеся тримати в ньому якомога менше синтетичних речей, тоді й поверхових почуттів тут буде менше.

У будинках, де присутній «0», зцілюються від хвороб, задавнених проблем, навіть важких станів. Такий дім, як Силоамська купіль, тривожить, збурює свідомість, але й оздоровлює, допомагає стати сильною людиною. Щоправда, скільки цього чекати, залежить від вас самих. Але не намагайтеся туди потрапити навмисно, вас має туди привести життя. І хай як вам не подобаються умови, які є там, якщо вам випаде нагода, оселяйтеся там без роздумів. Особливо, якщо вам загрожує недуга чи виникла якась інша важка проблема.

І, звичайно, номери можуть поєднувати дві чи три цифри. Тож тут є над чим поміркувати…

Марина БОДНАР, «Новини Закарпаття»

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-05-24
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......
Запорожець (2018-04-16 20:31:24)
Світовій спільноті треба відкрито говорити про економічну агресію сіоністів проти України - саме агенти сіонізму, які прийшли до влади розграбували Україну....
Гардистон (2018-04-14 18:19:00)
Ото такі "європейські цінності" - обстрілювати та руйнувати міста інших держав... Та й "русскіє братья" такі ж самі гади - лізуть усюди як свині......
Запорожець (2018-04-14 13:36:45)
За декілька століть нічого не змінилося у ставленні ляхів до українців. Досить вже базікати про "польських друзів" - і вивчали історію, і класиків читали, і бували і клятій Польщі....
Веркблей (2018-04-14 06:56:22)