Час не «хороших» хлопців, а результативних

Час не «хороших» хлопців, а результативних

«Ці вибори вже дістали!», – напевно, немає таких, хто б так не бурчав сьогодні. І все одно десь глибоко, навіть не зізнаючись собі, немало людей сподівається: от закінчаться – і все буде. Ну, принаймні почнеться.

Щоб сподівання бодай трохи реалізувалися, значною мірою залежить, який склад парламенту виймемо з виборчих урн після закриття дільниць уже цієї неділі.

Не виходить махнути рукою – а, все одно «намутять», сфальсифікують – особливо немає кому це робити.

Не всім хочеться, але нікуди не дінемось – треба приймати рішення і брати відповідальність, кожному – на себе.

Кандидатами зараз ідуть дуже різні люди. І ті, хто в останні роки тільки й ходив із влади – у владу, тільки іншого кольору, не уявляє, як інакше «рішати питання» та наповнювати кишені. І ті, хто навчився тільки голосно кричати, але хоче вже мати за це вміння дуже хорошу зарплату та поважний статус.

Потрібні нові люди. Помірковані, але системні аналітики, що звикли ставити під сумнів, сім раз відміряти. Потрібні для противаги, балансу сил між радикалами і представниками старої системи, незначна частина яких, але все-таки пройде до законодавчого органу. Люди достатньо рішучі, щоб доламувати – до основи, а не лише поверхово, хребет старій системі. Доламувати насамперед інтелектуально.

Вони вже не мають права ні зволікати, ні кивати на війну, кризу – це вже на всі мільйон відсотків не просто використали, а знівелювали попередники. Причому як ті, що були до Революції гідності, так чималою мірою й ті, що прийшли після неї.

Тому давайте обирати таких, хто буде, нарешті, буквально «пахати» – закладе під майбутнє України надійний, якісний, професійний фундамент. Щоб ми всі разом могли вже будувати країну, а не чекати, поки хтось – черговий, незалежно від кольорів, знову подбає лише про свої інтереси.

Ми досягли дна. Можемо на ньому – в болоті, яке засмоктує, сидіти ще довго. Або відірватися і почати підйом. Залежно, зокрема, і від того, чи підемо в неділю на дільницю і де саме поставимо свою «галочку».

Потрібні не просто «гарні» чи «хороші» хлопці – потрібні ефективні і результативні.

– Цікавлюсь, як де зараз у різних областях. Радий, що в Ужгороді вирішив іти в новий парламент мій давній колега по роботі в Раді нацбезпеки і оборони Андрій Погорєлов. Багато ми з ним тоді потрудилися над концепцією національної безпеки. І просто багато дискутували – ми на одній хвилі, – каже Тарас Березовець, відомий політтехнолог, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу «Berta Communications».

Тому прошу тих, хто голосує на 68 окрузі, якщо хочете мати у Верховній Раді не просто «тусовщика», а ефективного менеджера – підтримати Андрія.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2017-02-25
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Бутусов прав, Facebook - это не общественное мнение, но, пожалуй, общественное мнение его расстроило бы гораздо серьезней.....
Искандер (2017-02-25 21:09:29)
Читаешь комментарии и начинаешь понимать, что никакие научные достижения и открытия, аналитические обзоры, научно-популярные фильмы не добавят ума человеку, который считает, что он и так все знает, и ......
Искандер (2017-02-25 21:01:07)
эта статуя -языческая юогиня, которая не любит Христа отсюда все эти беженцы(которые ей как раз и поклоняются)Стало известно, что исламисты и их ставленники во всех странах заняли места по отделам гер ......
Инна (2017-02-24 22:08:29)
Главный враг всех людей (не только американцев)- это ваш экс-президент/24 февраля 2017гв президенты Франции какие-то неведомые(но явно про-турецко-исламские активисты хотят выдвинуть Обаму ПРезидент ......
Ра (2017-02-24 21:46:31)
понятно что бизмесьмена волнует это его бизнес а всё остальное по барабану...
спрут (2017-02-24 20:14:59)