Ужгородка, яка підкорює світові подіуми, про плани на майбутнє та модельний бізнес

Ужгородка, яка підкорює світові подіуми, про плани на майбутнє та модельний бізнес

Володарка титулу «Miss Supranational Ukraine» Вікторія Німець про модельний бізнес не мріє, хоче написати кандидатську і працювати в університеті. Минулого року вона закінчила економічний факультет УжНУ і сьогодні має намір продовжити наукову діяльність.

Вікторія представить Україну на престижному конкурсі «Miss Supranational», який відбудеться в Польщі. До цього часу вона неодноразово брала участь і перемагала в таких конкурсах, як «Miss Globe», «Miss Princess of the World». Під час розмови дівчина зізналася, що трохи хвилюється перед участю в конкурсі, бо хоче гідно представити країну й Ужгород зокрема. 

— З чого починалося твоє захоплення модельним бізнесом? 

— Займаюся з 10 років. Тоді відбувся мій перший конкурс краси в гімназії — «Міс Осіння Дюймовочка». Згодом мене помітила директорка модельної агенції в Ужгороді Зоряна Зінов’єва. Вона запропонувала мені пройти навчання у спеціальній школі. Після цього запросила на конкурс «Міс Тінейджер Закарпаття», в якому я перемогла. Цього ж року — у 2006-му — я брала участь у конкурсі «Юна міс України». Згодом були конкурси «Красуні України», «Міс Гран-прі Закарпаття», «Принцеси світу», «Miss Globe». 

— Чи не важко поєднувати участь у таких конкурсах із роботою? 

— Трохи важко поєднувати заняття модельним бізнесом із роботою, бо робота в мене насичена. Працюю менеджером проектів транскордонного співробітництва. В нас доволі часто робочі поїздки, семінари, тому важко поєднувати, бо іноді з роботи відпрошуюся на три тижні. 

— Чим для тебе є конкурс «Miss Supranational», наскільки важлива перемога? 

— Хочеться гідно представити свою країну, особливо в такий непростий час. Головне для мене — участь, оскільки такі конкурси дають чималий досвід, нові знайомства на майбутнє. Цікаво побачити й Польщу. 

— Які номери готуєш у рамках цього конкурсу? 

— На «Miss Supranational» буде талант-шоу, в якому буду співати українську пісню. 

— Які маєш хобі, чим займаєшся у вільний час? 

— Хобі в мене різні — візаж, образотворче мистецтво, вокал. Також викладаю в модельній школі в Ужгороді дефіле і візаж. 

— Чи бували ситуації, коли стикалася з конкурентками, які неприязно ставилися до України? 

— Не пригадую таких ситуацій. Зрозуміло, що конкурси великі, багато дівчат, тому за мовною чи іншою приналежністю іноді розділяємося на групи. Але ворожнечі між нами немає. 

— Як тебе запросили до участі? 

— На подібних конкурсах ми знайомимося з представниками інших конкурсів такого типу. На одному з попередніх конкурсів був представник «Miss Supranational», який і запросив мене виступити від України. 

— Як реагують на ужгородок під час таких конкурсів? Чи знають, яка це частина України? 

— Здебільшого не знають, тільки умовно знайомі з Західною Україною. Зустрічала й тих, хто дуже хвалить Закарпаття, відпочиває тут. На світових конкурсах доволі часто розповідаю про наше місто. 

— Чи підтримують тебе батьки, як ставляться до участі в конкурсах? 

— Батьки, звичайно, підтримують, допомагають і дуже хвилюються за мене! 

— Як ставишся до розмов про те, що на конкурсах краси переможці відомі заздалегідь? 

— Щодо того, чи відомі переможці заздалегідь, не можу дати однозначної відповіді… Брала участь у багатьох конкурсах, у деяких із них перемагали справді дуже достойні дівчата, а в інших результат був зовсім неочікуваним. Звичайно, краще, коли на конкурс відправляє національний директор, тобто модельна агенція. У такому разі, як на мене, відчувається більше підтримки і зростають шанси отримати престижний титул. 

— У майбутньому бачиш себе в модельному бізнесі? 

— Планую працювати менеджером проектів транскордонного співробітництва, а також в університеті. Конкурси для мене радше як хобі. Майбутнє планую пов’язати з більш серйозною професією. Маю намір писати кандидатську і згодом працювати в університеті.

Наталія Каралкіна,

фото з архіву Вікторії Німець

РІО

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

фТЛЬМ зНАМЕНИЕ говорит о том что конец света это явления связанные с солнцем.эта звезда богиня человеческого мира, которая передается по определенному роду человеческомй-потому она выглядит как обыкн ......
sun (2018-02-22 22:35:10)
Следом за низшими мирами начнут рушиться миры людей. Когда и они превратятся в прах, миры богов и полубогов также начнут гибнуть и в конечном итоге даже дворцы небожителей разрушатся. надо понимаьб ч ......
Nela (2018-02-22 20:42:11)
но возврат в прошлое невозможен.calleтеперь понятно почему языческие нации латиносы негры , цыгане и тюрки с турками хлтят устроить нам конец светв именно в 2018году-потомц что во ервых одходящий пап ......
Nela (2018-02-22 20:37:50)
Цілковито вірне рішення - диких приматів можна ввозити до України тільки у клітках та за наявністю довідки про щеплення від сказу....
Зоотехнік (2018-02-22 09:09:20)
тОЛЬКО НАБЛЮДАЯ ЗА СОБЫТИЯМИ ПОЛИТИКИ 4 ГОДА Я ПОНЯЛА ЧТО МИРОМ ПРАВИТ ЛЮБОВБ, ЗА КОТОРУЮ СРАЖАЮТСЯ НЕКИЕ ПОТОМКИ БОГОВ. ОНИ ЗНАЮТ КТО ИМ НУЖЕН И ПРЕСЛЕДУЮТ КАК МОГУТ НАПРИМЕР ВЛАДИМИР ВОЛЬФЛВИЧ ЭТО О ......
оННА (2018-02-22 00:21:19)