Обложили. Зашморг довкола корупціонера Волошина затягується

Обложили. Зашморг довкола корупціонера Волошина затягується

Ужгородські активісти виявилися затятими – не вдалося "сподвигнути" місцевих правоохоронців взятися за корупційні дії де-юре першого зама міського голови, а де-факто – чиновника "не при ділах" Івана Волошина, то вони "стукають" в усі "двері" столичних відомств.

Спочатку активісти звернулися зі скаргою і переліком корупційних дій в Генпрокуратуру.

Відтак почалися перевірки і 5 травня 2015 року скасували постанову слідчого Ужгородського міськвідділу УМВС в Закарпатській області від 6 березня про закриття кримінального провадження №12015070030000508 – про розслідування незаконної приватизації землі на "піджаків" – під "гаражі" на площі Петефі та "під індивідуальну забудову" біля велнес-готелю "УнгварсЪкій" на вулиці Електрозаводській.

 А днями, як повідомляє Закарпаття онлайн, юристи за фахом Наталія Майстренко та голова Громадської ради Ужгорода Олександр Пересоляк скерували скаргу на отриману від обласної прокуратури відписку по Волошину заступнику Генпрокурора України, грузинському реформатору Давиду Сакварелідзе.

Також активісти звернулися до в.о. голови ДФІ України Михайла Диби щодо факту фінансування за ініціативою Волошина капремонту приміщень, які займає прокуратура міста.

У скарзі Сакварелідзе на 8 сторінках, серед іншого, йдеться, що, згідно із витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців від 26 лютого 2015 року Волошин як учасник товариства 20 листопада 2014 року передав управління товариством своїй цивільній дружині – Тамарі Готрі шляхом призначення її як керівника цього товариства.

Правники зазначають, що на 1 червня 2015 року керівником належних І.Волошину підприємств є його цивільна дружина, а це порушення норми частини першої статті 36 «Про запобігання корупції» (нового закону).

Відтак, висновок прокуратури Закарпатської області про неможливість передати керівництво в товариствах іншій особі також суперечить довідці про результати спеціальної перевірки І.Волошина від 23 січня 2015 року, що станом на 23 січня 2015 року, а отже, і станом на 20 листопада 2014 року для призначення Волошина І.І. на посаду першого заступника міського голови існували перешкоди, а саме через наявність у нього корпоративних прав у господарських підприємницьких товариствах, що не передані в управління іншій особі, та управління товариствами його дружиною, яка очолює і нині виконавчі органи вказаних товариств.

Станом на 1 червня 2015 року керівником належних першому заступнику міського голови Волошину І.І. підприємств є його цивільна дружина Готра Тамара Федорівна, що є порушенням норми частини першої статті 36 «Про запобігання корупції»

Окрім того, службовими особами, які складали висновки за результатами перевірок фактів, викладених в адресованих активістами до прокуратури повідомленнях стосовно І.Волошина «завбачливо» не застосовано до визначення дати вступу фігуранта на посаду норму частини третьої статті 11 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», яка прямо визначає момент вступу на посаду в органах місцевого самоврядування, а саме – з моменту складення присяги. В матеріалах перевірки знаходиться копія присяги, складеної і підписаної 20 листопада 2014 року Іваном Волошиним при вступі на посаду першого заступника міського голови.

"Брутально проігноровано" прокуратурою Закарпатської області і норму закону про конфлікт інтересів при голосуванні І.Волошина за призначення йому розміру заробітної плати та надбавок, а також відсутність повідомлення І.Волошиним свого керівника про наявність конфлікту інтересів при голосуванні за таке рішення, обґрунтовуючи це обов’язком депутата на участь у голосуванні.

Активісти вимагають перевірити місцевих правоохоронців, чому ті сприяють Волошину, встановити відповідність закону всіх дій, які вчинив Волошин, пов’язаних із виділенням коштів міського бюджету на ремонт приміщення прокуратури.

 Також, за інформацією Закарпаття онлайн, активістам вдалося знайти підтримку в нардепа Олександри Кужіль – заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, представника ВО "Батьківщина".

Обложили. Зашморг довкола корупціонера Волошина затягується

 Кужель шокували наведені ужгородськими активістами факти і вона просить Генпрокурора "надати доручення на активізацію роботи згаданих у зверненні органів прокуратури, призначення/активізацію досудових розслідувань стосовно фактів, наведених заявниками, за результатами яких вирішити питання про притягнення винних осіб до відповідальності, встановленої законом".

Раніше зі схожим проханням до Генпрокурора звернувся закарпатський нардеп Віктор Балога.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...
Maksim Brodi 11 червня 2015 10:38
На цього морального урода та покидька Колінько не вистачає!!! am

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-02-22
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

фТЛЬМ зНАМЕНИЕ говорит о том что конец света это явления связанные с солнцем.эта звезда богиня человеческого мира, которая передается по определенному роду человеческомй-потому она выглядит как обыкн ......
sun (2018-02-22 22:35:10)
Следом за низшими мирами начнут рушиться миры людей. Когда и они превратятся в прах, миры богов и полубогов также начнут гибнуть и в конечном итоге даже дворцы небожителей разрушатся. надо понимаьб ч ......
Nela (2018-02-22 20:42:11)
но возврат в прошлое невозможен.calleтеперь понятно почему языческие нации латиносы негры , цыгане и тюрки с турками хлтят устроить нам конец светв именно в 2018году-потомц что во ервых одходящий пап ......
Nela (2018-02-22 20:37:50)
Цілковито вірне рішення - диких приматів можна ввозити до України тільки у клітках та за наявністю довідки про щеплення від сказу....
Зоотехнік (2018-02-22 09:09:20)
тОЛЬКО НАБЛЮДАЯ ЗА СОБЫТИЯМИ ПОЛИТИКИ 4 ГОДА Я ПОНЯЛА ЧТО МИРОМ ПРАВИТ ЛЮБОВБ, ЗА КОТОРУЮ СРАЖАЮТСЯ НЕКИЕ ПОТОМКИ БОГОВ. ОНИ ЗНАЮТ КТО ИМ НУЖЕН И ПРЕСЛЕДУЮТ КАК МОГУТ НАПРИМЕР ВЛАДИМИР ВОЛЬФЛВИЧ ЭТО О ......
оННА (2018-02-22 00:21:19)