Тарас Румянцев: «Я бачив, як Дідун продавав місця у виборчому списку»

Тарас Румянцев: «Я бачив, як Дідун продавав місця у виборчому списку»

Тарас Румянцев депутат ужгородської міської ради, що перейшов з опозиційної фракції «Батьківщина» у фракцію Партії Регіонів, аргументуючи це важливістю співпраці із будь-ким для блага міста.

Його пов’язують із колишнім мером Ужгорода Сергієм Ратушняком, адже саме зараз пан Румянцев керує КП «Парк культури і відпочинку «Підзамковий», частину котрого приватизував колишній мер. Також він очолює Закарпатську обласну федерацію бодібілдингу. Деякі спортсмени стверджують про упередженість та небажання підтримати їх федерацією бодібілдингу. Про скандали у обласному спорті та політичні баталії говоримо з Тарасом Румянцевим.

Пане Тарасе, розкажіть чому ж Ви все-таки перейшли до регіоналів? Чи це пов’язано з вашими непорозуміннями з місцевими очільниками «Батьківщини» панами Гнатківом та Дідуном?

- Теперішня ужгородська «Батьківщина» – це лише так звана «опозиція». До речі пан Гнатків всім каже що він очолює фракцію «Батьківщина», але сам був виключений з лав партії, це тільки прикриття своїх економічних інтересів. Я вважаю, що потрібно переконати депутатів «Батьківщини» відмовитись від співпраці з цією людиною!

Почнемо з того, що я був безпосереднім учасником передвиборчої президентської кампанії і прекрасно бачив як вона проводилася, як спілкувалися «гнатківці» з громадянами, який негатив вони несли у маси, як Андрій Дідун продавав місця у виборчому списку. Ще раз хочу підкреслити що ні пан Дідун, ні Гнатків не належать до партії «Батьківщина».

Я бачив, як не розраховуються з людьми за виконану роботу. Були конфлікти, сварки. Залишки заробітної платні осідали в кишенях, так званих, партійних босів. Тим не менше, я вирішив балотуватися у міську раду під брендом партії «Батьківщини», якщо можна так сказати.

Стосунки з тодішнім керівником осередку Гнатківим були не найкращі. Тому на мою передвиборчу підготовку ніхто не звертав уваги. Я самостійно очолив свою кампанію, ніхто не хотів мені допомогти. Тобто були абсолютна  зневага і небажання співпрацювати. Всі були переконані, що я вибори не виграю. Хочу сказати що за день до виборів пообіцяв собі вийти з «БЮТу». Це все нагнітило і я все ж вийшов.

Чому для переходу Ви обрали саме Партію Регіонів?

- Зараз я безпартійний і лише відношуся до фракції Партії регіонів, як і купа інших депутатів. У міській раді ця фракція прийняла багато позитивних рішень для міста: це і ремонти доріг, і прийняття хорошого місцевого бюджету, не говорячи про парк «Підзамковий», де я є директором. Це місце просто на очах помінялося. Багато ужгородців дякують за такі зміни місцевій владі, особисто меру міста та губернатору, без втручання котрих, це було б неможливо. 

До речі про парк. Як ви ставитись до приватизації частини «Підзамкового» Сергієм Ратушняком та суцільної вирубки дерев на цій території?

- Щодо території КП «Парк культури і відпочинку «Підзамковий», то було проведено земельну експертизу і тим не менше, до кінця не визначено меж парку і приватної території. Але з іншого боку ми розуміємо, що місту потрібний аква-парк, а наскільки мені відомо, то саме його будує на цій території Сергій Миколайович.Щодо дерев, то тополі, що росли біля дороги були аварійними і їх треба було зрізати.

А як же ті дерева, що росли безпосередньо на території парку-приватзони? Там же суцільна вирубка.

- Напевно, в першу чергу треба звернутися з питаннями до екологічних служб. Але наскільки мені відомо, а ситуацію я знаю досить добре, то вирубалися лише старі дерева. Та й ця територія не відноситься до парку. 

А які у Вас стосунки з Сергієм Миколайовичем Ратушняком?

- Бачу, що в нас дружні стосунки. Більш того, скажу, що політика у рамках Ужгорода – це досить дурне заняття. Нам потрібно більш терпимо відноситися один до одного. Нам ще прийдеться довго співпрацювати один з одним. 

Посилаючись на Ваші останні слова роблю висновок, що прийдеться співпрацювати із панами Гнатківом та Дідуном, з котрими явно конфліктуєте.

- Так. Але я не розумію цих людей. Василь Гнатків говорить, що потрібно робити все для блага міста, а сам умудряється не платити за рекламу близько 40 тисяч гривень у міський бюджет. Йдеться про фірму, що належить його дружині. Не зрозуміло питання першого ЖЕКу. Маю на увазі ту своєрідну турботу про мешканців від Дідуна Андрія. Декілька фактів діяльності так званого «опозиціонера» дебюторська заборгованість зросла від 300000 до 700000 гривень, ви тільки уявіть собі! Заробітню платню в 4500 до 7000 гривень йому особисто, та жінці партійного боса, Гнатків Тамарі в розмірі 4000-6000 гривень! Була найнята бухгалтерська фірма, що робив юрист за 4000гривень? До речі ця зарплатня в 1.5 раза більша ніж у комунальних підприємств такого рівня. Спитайте скільки грошей отримав я особисто? Вигнавши працівників Соціального захисту із приміщення, пан Дідун вирішив зробити невеличкий ремон в кімнаті для так званого офіса партійного боса, ремонт коштував 30000, із 44000 гривень обслуговування мешканців (частина нажходжень від мешканців на поточний ремонт), він витрачав на потреби всього 7000-8000гр. такими діями привів до занепаду ЖРЕР-1. Вже не кажучи багато інших, виконаних робіт (за актом) це досить важко контролювати. Перевіркою діяльності ЖРЕр-1 займається прокуратура. Гасло цих людей, тільки своя особиста нажива, хоч вони і прикриваються іншими лозунгами.

Не можу не спитати про майбутні вибори. Як ви вважаєте, хто з мажоритарників пройде від Ужгорода у Верховну Раду?

- Ситуація досить специфічна. Зазвичай були два-три кандидати, один з котрих був явним лідером. А зараз бачимо декілька сильних кандидатур. Для мене залишається загадкою, чому Смоланка зняв свою кандидатуру? Відомий професіонал в галузі медицини. А щодо Чучки, то його пам’ятаю ще з фракційних зборів. Він створив навколо себе певний міф «русина-закарпатця». На мою думку, ця людина зовсім не має поняття, що потрібно робити у політиці і в місті. Однозначно його гасла заманливі, але так говорити може лише людина, яка не орієнтується у всіх місцевих та державних справах. Його ніколи нема на сесіях. Це рівень мислення депутата сільради.

Він одного разу заявив, що Тимошенко злочинниця, забуваючи, що пройшов у міські депутати лише завдяки «Батьківщині». Тоді є питання, ви пане Чучка пройшли в міську раду завдяки політичній силі, про яку кажете що вона є злочинна, на очах депутатської фракції «Батьківщина»! Чому б вам не здати депутатський мандат? Куди дивиться керівництво? Є ще питання ця людина в міськ-раді завдяки «Батьківщині», а балатується як самовисуванець. Пане Чучка може досить бути  «трусом»? Я залюбки виходжу із депутаскої комісії, якщо ви здасте мандат! Щоб бути народним депутатом потрібні певні знання і навички. У цього  Павла Павловича таких здібностей я не бачу, лише інтриганство і хамська поведінка. Він взагалі не той, за кого себе видає.

А як же все те, що він зробив для свого села, будучи сільским головою?

-  Це чудово, але я не знаю наскільки Чучка до цього приклався. Він неодноразово говорив, що привезе у місто певні гранти, але цього не зроблено. Можливо він і принесе якимось чином гроші у наше місто, але як це буде зроблено я не знаю. Відповідь на ваше питання, вважаю що боротьба і інтрига між Ковачем, Ратушняком, впевнений що і Сербайло с Булановим не будуть стояти осторонь.

-  Крім того, що Ви депутат ужгородської міської ради, Ви ще й очолюєте Закарпатську федерацію бодібілдингу. Що ви зробили для розвитку цього виду спорту?

- Ми зараз будемо їхати на відкриту першість Львівської області, потім на чемпіонат України до Києва. Наші спортсмени були призерами на Європейський  першості, Бейло Балог взагалі виграв світові змагання.

А як же ситуація із Євгенією Суботіною, чемпіонкою України із фітнесу? Вона каже, що ви відмовилися підтримати її на цих змаганнях?

- Женя – людина специфічна. Вона захотіла виступати за Полтавську область. Відповідно її і підтримувати повинна полтавська організація. Тим паче, що Євгенія Суботіна не професійна спортсменка. І про якісь досягнення і підтримку говорити не можна.

-   Але ж у неї є чемпіонський титул!

- У мене теж є чемпіонський титул і не один. Але на європейському рівні вона показує середній рівень.

Біографічна довідка:

Народився Тарас Румянцев 24.12.1979 р. у Росії в Тульській області, м. Куркіно. Пізніше, у зв’язку з батьковою роботою суддею, переїхав у Суми. Потім до Ужгорода. Навчався  у Інституті фізкультури та спорту, але не закінчив його. Спеціаліст із неолімпійських видів спорту. Тренер-Інструктор національної федераціі бодібілдингу та фітнесу з 2005р. Очолює Закарпатську федерацію бодібілдингу. З 2011 року і по сьогодні працює директором комунального підприємства «Парк культури  і відпочинку «Підзамковий». Діючий депутат ужгородської міської ради.

7 ДНІВ

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-04-22
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......
Запорожець (2018-04-16 20:31:24)
Світовій спільноті треба відкрито говорити про економічну агресію сіоністів проти України - саме агенти сіонізму, які прийшли до влади розграбували Україну....
Гардистон (2018-04-14 18:19:00)
Ото такі "європейські цінності" - обстрілювати та руйнувати міста інших держав... Та й "русскіє братья" такі ж самі гади - лізуть усюди як свині......
Запорожець (2018-04-14 13:36:45)
За декілька століть нічого не змінилося у ставленні ляхів до українців. Досить вже базікати про "польських друзів" - і вивчали історію, і класиків читали, і бували і клятій Польщі....
Веркблей (2018-04-14 06:56:22)