Конфлікт в Україні призвів до зростання ненависті - Рада Європи

Конфлікт в Україні призвів до зростання ненависті - Рада Європи
Комісія по боротьбі з дискримінацією Ради Європи вважає, що конфлікт в Україні призвів до різкого зростання ненависті і в цілому негативно вплинув на вразливі групи населення. Про це йдеться в новій доповіді комісії проти расизму Ради Європи.
Також в доповіді зробили акцент на боротьбі з дискримінацією, розслідуванні злочинів на грунті ненависті, інтеграції циган і солідарності з внутрішніми переселенцями.
Конфлікт, який триває останні три роки в Україні має "негативний вплив на вразливі групи в цілому", зазначив глава комісії Крістіан Ахлунд.
У комісії підкреслюють, що в результаті анексії Криму Росією і збройного конфлікту на сході України, "в політичному дискурсі переважає антиросійська риторика".
Однак, як повідомляється, в Києві та інших регіонах зафіксовано трохи випадків залякування або нападів через "російської ідентичності".
Звіт охоплює період часу з 2011 року по 23 березня 2017 року.
У травні Комітет міністрів Ради Європи закликав Росію негайно покласти край всім порушенням прав людини в Криму, а також вжити всіх заходів, щоб поважати ці права.
У рішенні по "Ситуації в Автономній республіці Крим та місті Севастополь" орган повторив своє засудження незаконної анексії Криму Росією і відзначив, що це - порушення міжнародного права.
Рада Європи - організація з 47 європейських країн. Комітет міністрів Ради Європи - це ключовий орган цієї міжнародної організації.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-01-22
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

это их так настроила пропаганда, потому что никаких различий между украинцами и русскими нет ни этнических ни культурных.настроили их против друг друга османы-колдуны типо Азазело. То что Литвиненко в ......
Маргарита (2018-01-23 11:26:46)
Следующая «карта» — десятка. Это — содержательница «малины», вампиресса Гелла.Следующая «карта» — десятка. Это — содержательница «малины», вампиресса Гелла.«Бегемот» — множественное число от этого сло ......
лиза (2018-01-23 09:29:49)
10 января 2016г известный музыкант Дэвид Боуи -друг Фреди меркюри То есть эта гнида цыганская поубивала столько людей с помощью своих сатанинских способностей исчезать и проходить сквозь стены и если ......
лиза (2018-01-23 09:24:44)
у что много раз реинкарнировался из всяких диктаторов(Сталина, Аллаха и всяких других) вращался в кругу среди политиков и бизнесменов. и представьте себе он и его друг были даже президентам гРУЗии и б ......
лиза (2018-01-23 09:21:30)
звестно что в Лондоне была с 2001года (примерно периода когда один человек , которого ненавидеа свите воланда-стал двигаться там по карьерной лестнице) серия убийств российских эксчиновников, обладающ ......
лиза (2018-01-23 09:19:21)