У США заборонили медикам використовувати слово "трансгендер"

У США заборонили медикам використовувати слово "трансгендер"
Адміністрація Дональда Трампа склала список з семи слів і виразів, які забороняється використовувати в офіційних документах Центру по контролю і профілактиці захворювань США (CDC). Про це повідомляє The Washington Post.
У список увійшли слова "трансгендер", "уразливий", "право на отримання виплат", "різноманіття", "плід", "емпірично обгрунтований" і "науково обгрунтований".
Забороненим словами запропонували заміну. Але не всім
Слова, що потрапили в список, забороняється використовувати при підготовці документів для планування бюджету на наступний рік. За інформацією The Washington Post, ці поняття були присутні в описі певних дослідницьких проектів і протиепідемічних заходів CDC. Серед інших називається програма щодо запобігання розвитку СНІД серед трансгендерів, а також дослідження впливу вірусу Зика на зародків.
У деяких випадках співробітникам CDC були запропоновані альтернативні варіанти натомість слів, які опинилися в забороненому списку. Так, замість виразів "емпірично обгрунтований" і "науково обгрунтований" пропонується використовувати наступне: "CDC засновує свої рекомендації на науці з урахуванням стандартів і побажань спільноти". В інших випадках ніякої заміни не було запропоновано.
"Ми тепер збираємося лікувати захворювання п'явками?"
Експерти і політики обрушилися на адміністрацію з жорсткою критикою через списку. Так, представники некомерційної організації Planned Parenthood написали у себе в Twitter, що уряд Трампа відкидало здоров'ям жінок, ЛГБТ-спільноти та наукою з самого першого дня.
У свою чергу, конгресмен-демократ Тед Лю звернувся до своїх передплатників Twitter з питанням, чи збираються в США лікувати захворювання за допомогою магії вуду і п'явок. "Адміністрація Дональда Трампа робить Америку знову дурною", - заявив Лю.
Центр по контролю і профілактиці захворювань США підпорядковується Міністерству охорони здоров'я. Він є одним з найбільших відомств в медичній сфері в Сполучених Штатах. У CDC працюють понад 12 тисяч співробітників, а річний бюджет Центру складає приблизно 6 млрд євро. Відомство працює не тільки на території США, але і по всьому світу, займаючись запобіганням інфекційних хвороб, а також боротьбою з раком і серцевим захворюваннями.

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2018-01-23
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

А навіщо їм службові, коли своїх власних екзотичних автомобілів вистачає? ......
kk-auto.com.ua (2018-01-23 20:50:51)
это их так настроила пропаганда, потому что никаких различий между украинцами и русскими нет ни этнических ни культурных.настроили их против друг друга османы-колдуны типо Азазело. То что Литвиненко в ......
Маргарита (2018-01-23 11:26:46)
Следующая «карта» — десятка. Это — содержательница «малины», вампиресса Гелла.Следующая «карта» — десятка. Это — содержательница «малины», вампиресса Гелла.«Бегемот» — множественное число от этого сло ......
лиза (2018-01-23 09:29:49)
10 января 2016г известный музыкант Дэвид Боуи -друг Фреди меркюри То есть эта гнида цыганская поубивала столько людей с помощью своих сатанинских способностей исчезать и проходить сквозь стены и если ......
лиза (2018-01-23 09:24:44)
у что много раз реинкарнировался из всяких диктаторов(Сталина, Аллаха и всяких других) вращался в кругу среди политиков и бизнесменов. и представьте себе он и его друг были даже президентам гРУЗии и б ......
лиза (2018-01-23 09:21:30)